Povinné prerozdeľovanie imigrantov je zločin

Silné slová? Nie. V článku dokážem, že všetci, ktorí schvaľujú povinné prerozdeľovanie imigrantov, v podstate schvaľujú zločin.

Tlaky na povinné prerozdeľovanie imigrantov do všetkých štátov EÚ neustále silnejú. Padajú slová ako solidarita, pomoc ľuďom v núdzi, súcit. To sú pekné slová, ktoré však slúžia ako falošná návnada na odvedenie pozornosti. Toto vábidlo funguje ako návnada na vyvolanie emócií, ktoré zas majú zastrieť zdravý rozum. No a keď sa nakoniec rozum spamätá a pripustí, že bol podvedený, býva väčšinou už neskoro …

To, čo vidíš, nemusí byť nutne to, čo sa deje... Lea  Vojteková-Sofránková

To, čo vidíš, nemusí byť nutne to, čo sa deje…
Lea Vojteková-Sofránková

Hlavným argumentom multikulturalistov a zástancov povinného prerozdeľovania imigrantov je, že zemeguľa predsa patrí všetkým a každý má právo byť kdekoľvek. Že žiadny štát nepatrí nikomu. Že slová ako „naša krajina“ nemajú opodstatnenie. Na prvý pohľad to znie síce ako komunistická myšlienka o rovnostárstve, ale dajme tomu. Lenže keď túto myšlienku preskúmame aj z logického hľadiska, potom už tak pekne nevyzerá …

Boli ste niekedy na hubách? Predpokladám, že väčšina z vás áno. (Asi si teraz klikáte na čelo, čo majú huby spoločného s imigrantmi. Ale vydržte, dostanem sa k tomu.) Huby rastú skoro všade v lesoch. Sú tu pre všetkých, no a kto chce, tak si huby môže nazbierať. To je v poriadku, tak to má byť. Predstavte si, že huby dlhé hodiny hľadáte, prácne ich doma čistíte a následne dáte sušiť. Tešíte sa, ako si z nich urobíte chutnú polievku alebo praženicu.

Lenže potom sa k vám vláme zlodej a huby vám chce vziať. Asi by ste protestovali: „Prečo mi berieš huby? Tie huby sú predsa MOJE.“

A teraz nastáva pointa celého príbehu. Kedy sa tie huby stali vašimi? Kedy sa z verejných statkov premenili na súkromné majetky? Súkromným statkom sa stali v momente, keď ste vynaložili prácu na ich získanie a úpravu. Tým, že ste huby hľadali, zbierali, čistili, tým sa stali vašimi.

Samozrejme sa o tieto huby môžete podeliť, ale podelíte sa o ne dobrovoľne. Keď vás niekto pod tlakom prinúti, aby ste tieto huby odovzdali, budete to považovať za zločin.

Komu by nestačil príklad s hubami, pre toho mám ďalší. Stromy, piesok, kamene … to všetko sú statky verejné. Ktokoľvek chce, môže si ich vziať. A teraz si predstavte, že si z dreva, piesku a kamenia postavíte dom. Potom príde cudzí človek a dom vám zničí. Budete to považovať za zločin? Samozrejme. A to isté platí aj so štátom. Štát v podstate je súkromným vlastníctvom určitých občanov. Občanov a ich predkov, ktorí vynaložili prácu, aby prosperitu tejto krajiny vybudovali. Preto je úplne normálne a prirodzené, keď ľudia chcú rozhodovať o tom, koho do „svojho domu“ pustia, alebo nepustia. Naopak, je veľmi neprirodzené a totalitné, keď chce niekto toto popierať a pod nátlakom určovať, koho musíme povinne prijímať v Českej (Slovenskej) republike.

Ľuďom v Českej (Slovenskej) republike, ktorí tu nechcú imigrantov, nechýba súcit, empatia a láska k blížnym. Títo ľudia ale vidia, čo sa deje na Západe. Vidia napríklad to, ako stúpa kriminalita a násilie zo strany imigrantov. Vidia to, ako sa mení história a prepisujú sa dejiny (vo Francúzsku napríklad bude vyučovanie o islame povinné, zatiaľ čo vyučovanie o stredovekom kresťanstve a osvietenstva bude dobrovoľné, v Rakúsku sa upúšťa pri výučbe dejepisu od frustrujúcich tém, ako je porážka islamu a Turkov pri Viedni). Vidia to, aký dopad má prijímania imigrantov z tretích krajín (ľudia sa boja vychádzať z domu, znásilnenia stúpajú, ihriská sa zatvárajú, pretože imigranti si z toho urobili záchody, atď.). Vidia to, že vlády nekonajú v záujme občanov, ale v záujme azylového biznisu.

Ľudia v Českej (Slovenskej) republike netúžia po rozvratu. Naopak, chcú zachovať pokoj, slobodu, bezpečnosť a odkaz svojich predkov. Ak toto štát a politici nereflektujú, potom sú úplne zbytoční. To sa potom môžeme vrátiť ku kmeňovému usporiadanie spoločnosti a vojne v uliciach. Avšak zdá sa, že práve to majú niektorí politici v EÚ za lubom, to je zrejme ich cieľom. Najprv azylový biznis a následne vojna, ktorá len upevní ich moc a kontrolu nad občanmi (v Nemecku sa konala už druhá konferencia, na ktorej 400 zástupcov zo 40 krajín, medzi nimi aj mnohé s pochybnou demokratickou povesťou, diskutovali o potlačení vzbury a iných foriem občianskej vojny v mestských oblastiach).

Ak sa oháňate demokraciou, potom nechajme rozhodovať ľudí v referende. Ak ale demokraciu len predstierame a v skutočnosti tu máme totalitu, potom imigrantov povinne rozdeľujme. Každý, kto toto schvaľuje, schvaľuje v podstate zločin …

Lea Vojteková-Sofránková pre iDnes

 

Zdroj:

6 komentárov

  • Milá pani je zrejme bývalá ťažká komunistka. Všetko je podľa nej štátne alebo verejné a keď si to zoberieme, tak je to naše. AJ zber húb v mojom lese je zločinom, milá komunistická tetuška! Dávate tu choré príklady namiesto toho, aby ste sa snali nájsť riešenie pre ľudí, ktorí si svoju situáciu nespôsobili a ktorí utekajú aby si zachránili holé životy. Až vás budem z môjho lesa vyháňať a strieľať po vás (v Texase by som to s kľudným svedomím robiť mohol, v socialistickej Európe, ktorej komunistickou ideológiou ste evidentne napáchnutá aj vy si svoj majetok brániť nemôžem) tak potom sa dokážete aspoň trochu vžiť do situácie mnohých tých, ktorým bránite žiť v pokoji a mieri.

  • Imigracia ma byť len legalna, teraz je možnost všetkym prist na Slovensko, ale musiš prinest do Slovenska biznis, peniaze a byť užitočným pre štatu. Som z Ukrainy, pracovala ťažko niekolko rokov aby urobiť biznis aky možem prinest, pred tym ako začať davať žadosť na pobyt, viem že musim prinesť prospech štatu v akom budem byvať. Aj išla z Ukrainy nie tomu, že tam nie mohla zarobiť peniaze, a len tomu že tu su lepše podmienky pre biznisu. Aj musum dalej ťažko pracovať, že ako chcem prodlžiť pobyt, mam uplatiť dosť dane do danevoho uradu.
    Prečo tedy tie kordony, visumy a všetky zakony? Ako nelegalno prišel do inej krajny – si vždy je zločinec. A tie poslanci rozpravuju ako krmiť a ubytovať zločincou? Nech im dadu svoje peniaze a ubytuju v svojich rodinnyh domah.

    • Vdaka za nazor pani Zaskochenko. Podobny nazor som pocul aj od pristahovalca zo Syrie. Poctiveho cloveka, platiaceho dane a nenavidiaceho ludi, ktori sem chcu prist len kvoli tomu, aby ich zivil nas socialny system…

  • s článkom úplne súhlasím. Mali by si ho prečítať všetci politici EU a porozmýšľať o rozhodnutí prijímať emigrantov.Poučia sa až vtedy, keď bude neskoro ???????????

Pridaj komentár