Pripomeňme si po roku

Martin Konvička je dnes človekom, ktorý vstúpil do českej politiky, aby sa snažil zabrániť prieniku islamu na vlne imigrácie do Česka. Jeho hlavným argumentom je, že islam nie je náboženstvo ale totalitná ideológia a ak si chce Česko zachovať určitú úroveň bezpečnosti a sociálneho zmieru, nesmie dopustiť vznik veľkých islamských komunít ako sa to stalo na Západe. Znakmi moslimskej kultúry je napr. odmietanie demokracie, presadzovanie islamských noriem morálky resp. práva a v neposlednom rade diskriminácie žien a nemoslimov.

Na pozadí novoročného škandálu s otvoreným prejavom postoja moslimov ku ženám na západe, si vypočujte rozhovor Martina Konvičku spred roka v Českej televízii. V islame je žena považovaná za vec, majetok muža a ak je žena samotná, muž má právo si ju privlastniť a napríklad znásilniť, v lepšom prípade okradnúť. Je smutné, že varovania Konvičku sa naplnili. Novodobá zväzáčka Kroužková si však vykopala osobný morálny hrob.

4 komentáre

 • Facebook zablokoval stránku iniciatívy Islam v ČR nechceme
  http://www.webnoviny.sk/svet/clanok/1028982-facebook-zablokoval-stranku-iniciativy-islam-v-cr-nechceme/

  Stalo sa niečo hrozné, bite na poplach!!!

  • Facebook porušil zákon, právo na informácie je základným ľudským právom

   Medzinárodný kontext slobody prejavu a práva na informácie
   • Všeobecná deklarácia ľudských práv schválená VZ OSN (10.12.1948) VDĽP
   čl. 19 Každý má právo na slobodu presvedčenia a prejavu, toto právo nepripúšťa, aby niekto utrpel ujmu pre svoje presvedčenie a zahŕňa právo vyhľadávať, prijímať a rozširovať informácie a myšlienky akýmikoľvek prostriedkami a bez ohľadu na hranice štátu.

   Universal Declaration of Human Rights, 1948, article 19.
   Article 19: Right to freedom of opinion and expression
   Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers.
   http://www.claiminghumanrights.org/udhr_article_19.html#at20

 • Táto „slniečkárka“ by potrebovala osobnú skúsenosť ! Inak koľko cigáňov v ČR spáchalo trestný čin a koľko z týchto činov bolo odsúdených aspoň za rasový podtext ? Nevie. Takýmito polopravdami sa snažia médiá kŕmiť aj Slovákov. Tí múdrejší ich už ani nesledujú a tí priemerní sa im smejú dopredu ešte skôr ako otvoria ústa.

 • Knieza Myskin

  v Severnom Irsku nejde o nabozensku vojnu ale o narodnostny spor maskovany nabozensky.
  Bolo nechutne ako mu skakala do reci a nenechala ho dohovorit a neustale sa ho snazila vyviest z konceptu
  na druhej strane by si Konvicka mohol pripravit konkretne fakty priamo od zdroja a trebars aj vycestovat do svedska norska atd aby ziskal info priamo od pramena

Pridaj komentár