Propaganda Západu už začína svoju vražednú púť

Netreba pripomínať, že bez ohľadu na krvavé potoky na uliciach Paríža, geopolitické ciele západných krajín sa nezmenili ani o milimeter. Stále platí, že „Assad musí odísť“ – a namiesto neho musí prísť „náš“ človek.

Nám je jedno, či odíde po vlastných, alebo ho odnesú v rakvi po nejakom našom humanitárnom bombardovaní, či poprave „našimi“ teroristami. Západná diplomacia je krvavá, neúprosná a nemilosrdná. Ak sa zdá, že s Rusmi za chrbátom útoku nami vycvičených teroristov odolá, treba to skúsiť inak.

V článku o reakcii prezidenta Sýrie Bashar al-Assada sme hovorili, že vyjadril francúzskym poslancom úprimnú sústrasť. V správe, ktorú vydal informačný portál Yahoo, už o sústrasti nenájdete ani stopu

Namiesto toho tam nájdete, že „francúzska politika prispela k ‚šíreniu terorizmu‘,“ ktorý vyvrcholil vo včerajších útokoch.

Assad povedal, že „počas uplynulých troch rokov varoval pred tým, čo by sa v Európe mohlo stať, “ a že francúzsky prezident Francois Hollande „by mal zmeniť svoju politiku.

Toľko Yahoo. Pripadá Vám to ako reč politika, ktorý vyjadruje svoju účasť? Mne nie. Skôr to vyzerá niečo ako zastretá vyhrážka. Lenže francúzsky prezident sa vyjadril, že sa pomstí. Celé roky je podľa neho jedinou príčinou terorizmu Bashar al-Assad. Takže ak bude treba „riešiť“ situáciu a „pomstiť sa„, cieľ je hneď na očiach, v Damašku. Naviac, už sa príhodne našiel u jedného teroristu sýrsky pas, všetko je teda jasné. Nebodaj predsa nebudú bombardovať teroristov. Jednak ich je v púšti ťažko nájsť a naviac sú to naši, naše investície.

Ako hovorím, geopolitické ciele sa nezmenili, pár „obyčajných“ Francúzov nič neznamená. „Assad musí odísť.

Zdroj:

8 komentárov

 • prečítal som si tie dva články ktoré tu zverejňuješ, neustále tu plačeš ako média zatajujú celé vyjadrenie Bashara Assada, ale prečítam si ho tu a ani tu nevidím tú úprimnú sústrasť vyjadrenú Parížu o ktorej hovoríš. neznášam takýchto niktošov ako si ty, ktorý každú záležitosť hádžu na západniarov či na Usa ( a to ti smelo môžem povedať, že nie som proamerický ani náhodou). neustále konšpirácie tu ponúkaš práve ty, autor článku. tak ako tu spochybňuješ sýrsky pas tak to kľudne pravda byť môže, ale niktoš ako ty namiesto jednoduchého ľudské smútku nad týmito udalosťami sa tu ide hrať na človeka čo vidí do pozadia a všetko bolo dohodnuté, všetko je to politika západu, za všetkým je USA. neznášam tieto sra*ky. pustili sme si sem moslimov a je načase to zastaviť, je načase proti nim bojovať a ukázať, že sme jednotní a že si našu vieru nedáme. ale s primitívami ako je autor tohto článku jednotní nikdy nebudeme. tento článok je pre mňa absolútny hnoj a autor článku jeden premúdrelý niktoš

  • Hmmm, celá hŕba hnoja, ktorú teraz máme na starosti predsa nevznikla sama od seba. Na zaciatku bolo bombardovanie Libye, destrukcia egyptskej vladnej moci a instalacia Moslimskeho bratstva do cela krajiny, rozvrat Syrie, ktory zacal hned po podpise zmluvy s Iranom a Irakom o stavbe „Islamskeho plynovodu“. Je zaujimave, ze pokracenie Arabskej jari v Bahrajne, utopene v krvi pod pasmi saudskych tankoch nasim demokratom nevadilo.
   S tym, ze treba robit poriadok samozrejme suhlasim, lenze nie je mozne to robit bez poznania pricin. Tie su jednoznacne – agresivna expanzivna politika Zapadu a NATO na cele s USA. Europa by mala viest samostatnu oplitiku bez americkeho zasahovania a skoncit despociu Bruselu. Bohuzial som pesimista, podla mna sa nic z toho neuskutocni. Osobne si myslim, ze sme na sikmej ploche, kde to skonci dost zle pre vsetkych

 • Áno, zarazil ma priam bulvárny nadpis na ParlamentnéListy.sk o Assadovom „cynickom“ vyjadrení sa k útokom v Paríži …

 • dobrý článok , len je treba stále pripomínať akcie najväčších teroristov na svete USA a Izraelu .

 • francúzsky prezident Francois Hollande vyjadril možnosť že by Bashar al-Assad. aj mohol zostať, takéto rečí sú neprípustné a tu je trest pre neho

 • Neviem preco mam ten pocit, ale zda sa mi, ze ak sa uz „nasiel syrsky pas“, potom bude pochadzat zrejme z tej istej dielne, ako „azbestove pasy“ al-kajdistov z pripadu 9/11… Ano, tie azbestove pasy, ktore vydrzali neporusene ohen a teploty, ktore nezvladli miliony ton ocele a betonu.. Takto sa pozna kvalitny vyrobok.. Aj ja chcem taky pas :-))

  • Musíš sa zmeniť na teroristu a oni ti už nejaký vyrobia, ale do ruky ho nedostaneš, to až po smrti ho pohodia k tvojmu telu. No kašlala by som taký pas … do pekla!

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Propaganda Západu už začína svoju vražednú púť

Pridaj komentár