RABÍN WEISSMAN: Prečo sa nedám očkovať

Na stránke sociálnej siete (v Izraeli) známeho rabína Weissmana sa zjavil status

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10221943340086669&id=1654651125

Status odkazoval na článok z portálu Lew Rockwell, ktorý ho prebral z osobnej stránky rabína – 31 dôvodov, prečo sa nedám očkovať

http://www.chananyaweissman.com/article.php?id=263

V ňom Weismann vyjadril svoje dôvody, ktoré ho vedú k odmietnutiu očkovania. Niektoré z nich stoja určite za zamyslenie

31 dôvodov, prečo sa nedám očkovať

Dôvod č.1
Vakcína podľa definície poskytuje imunitu proti ochoreniu. Táto v najlepšom prípade len znižuje šancu ťažkého prípadu vírusu, ak ho človek chytí.

Preto je to lekárske ošetrenie, nie vakcína. Nechcem absolvovať ošetrenie na chorobu, ktorú nemám.

Dôvod č.2
Farmaceutické spoločnosti, politici, zdravotnícky establišment a médiá spojili sily, aby o tejto procedúre hovorili ako vakcíne, hoci ňou nie je, so zámerom zmanipulovať ľudí, aby sa pri podstupovaní lekárskeho ošetrenia cítili bezpečnejšie.

Keďže klamú, tak im neverím a s ich lekárskym ošetrením nechcem mať nič spoločné.

Dôvod č.3
Predpokladané prínosy tohto lekárskeho ošetrenia sú minimálne a v žiadnom prípade nebudú trvať dlho.

Establišment to uznáva a už hovorí o ďalších očkovaniach a stále sa zvyšujúcom počte nových ?vakcín?, ktoré budú požadované na pravidelnej báze.

Odmietam sa zmeniť na chronického pacienta, ktorý na pravidelnej báze dostáva injekcie nových farmaceutických produktov len preto, aby som znížil svoje šance ochorenia na ťažký prípad vírusu, ktorému tieto injekcie ani nezamedzujú.

Dôvod č.4
Svoje šance na ťažký prípad vírusu viem znížiť prirodzeným posilnením svojho imunitného systému.

V prípade, že nejaký vírus chytím, sú tu vitamíny a osvedčené lieky, ktoré mali v zažehnaní ochorenia skvelé výsledky, bez rizík a neznámych tohto lekárskeho ošetrenia.

Dôvod č.5
Establišment trvá na tom, že toto lekárske ošetrenie je bezpečné. To ale v skutočnosti nemôžu vedieť, pretože dlhodobé účinky sú celkom neznáme a nebudú známe ešte veľa rokov.

O jeho bezpečnosti môžu špekulovať, no je od nich falošné tvrdiť niečo, čo ani nemôžu vedieť. A keďže sú falošní, tak im neverím a nechcem byť súčasťou ich ošetrovania.

Dôvod č.6
V prípade, že sa niečo stane, majú liekové spoločnosti nulovú právnu zodpovednosť a nemožno ich žalovať. To isté platí o politikoch, ktorí toto ošetrenie presadzujú.

Nebudem sa očkovať nejakým novým, experimentálnym vynálezom, keď ľudia, ktorí za ním stoja, neprijímajú žiadny záväzok ani zodpovednosť v prípade, že sa niečo stane.

Nebudem riskovať svoje zdravie a život, keď oni odmietajú riskovať čokoľvek.

Dôvod č.7
Izraelský premiér otvorene priznal, že izraelský národ je v tejto experimentálnej liečbe svetovým laboratóriom.

Nemám záujem byť pokusným morčaťom, ani darovať svoje telo vede.

Dôvod č.8
Izrael dal súhlas na poskytnutie zdravotných údajov svojich občanov zahraničnej farmaceutickej spoločnosti, čo bola podstatná časť ich dohody na prijatie tohto ošetrenia.

Nikdy som nedal súhlas, aby zdieľali moje osobné zdravotné údaje s akoukoľvek takou entitou, ani ma oň nikdy nepožiadali. Nebudem prispievať k tomuto nekalému počínaniu.

Dôvod č.9
Je zaznamenané, že vedúci pracovníci a členovia správnej rady spoločnosti Pfizer, napriek všetkým tým fanfáram a ubezpečovaniam, vlastné ošetrenie nevyužili.

Vraj by považovali za nečestné ?predbiehať sa?. Je to absurdná výhovorka a už len povedať niečo také si vyžaduje neuveriteľnú drzosť. Státie v rade na očkovanie je len výplod ich predstavivosti; nikto by sa nesťažoval, keby si vzali pár injekcií pre seba.

Navyše, miliardári so súkromnými tryskáčmi a súkromnými ostrovmi nie sú známi tým, že by čakali v rade, kým čokoľvek, čo títo miliardári pre seba chcú, nedostanú najprv stámilióny sedliakov na celom svete.

Dôvod č.10
Médiá establišmentu prijali túto absurdnú výhovorku bez jedinej otázky či znepokojenia. Ba čo viac, vedúcich pracovníkov Pfizeru velebia za ich údajnú obetavosť, že nechali svojou experimentálnou vakcínou zaočkovať najprv nás.

Keďže nás považujú za takých hlupákov, neverím im a ich nový liek nechcem. Môžu zaujať moje miesto v rade. Ja sa postavím až na samý koniec.

Dôvod č.11
Treba si poskladať tri fakty:

Bill Gates vyhlasuje tieto vakcíny za nevyhnutné pre prežitie ľudskej rasy.
Bill Gates je presvedčený, že na svete žije priveľa ľudí a treba ho ?odľudniť?.
Zaočkovaný nebol ani Bill Gates, zrejme najbohatší človek na svete. Žiadne náhlenie.
Ale, nie. Prenechám mu všetky lekárske ošetrenia, ktoré pre mňa chce.

Dôvod č.12
V ospevovaní tohto ošetrenia bol establišment úplne jednotný. Politici a média súria ľudí k jeho prijatiu tak z morálnej, ako aj z občianskej povinnosti.

Prínosy ošetrenia sa veľmi preháňajú, riziká sa ignorujú a neznáme odmietajú.

Keďže sú takí podlí a manipulátorskí, nebudem sa v otázke svojho zdravia spoliehať na ich integritu.

Dôvod č.13
Prebieha intenzívna propagandistická kampaň, aby ľudia prijali toto ošetrenie.

Politici a celebrity si robia selfie, ako ich očkujú (v niektorých prípadoch možno očkovanie len predstierajú), médiá to nafukujú ako to najúžasnejšie, najmúdrejšie, najšťastnejšie a najzábavnejšie, čo môžete urobiť.

Ide o najrozsiahlejšiu reklamnú kampaň v dejinách. To sa nehodí pre akúkoľvek liečbu, nieto ešte pre úplne novú a núti ma to stiahnuť sa.

Dôvod č.14
Masy poslušne nasledujú, uverejňujú fotografie svojho očkovania liekom, vytvárajúc tlak na masy seberovných, aby robili to isté.

Je v tom niečo veľmi desivé a choré a ja toho nechcem byť súčasťou. Nikdy som neužíval lieky len preto, že ?to robia všetci? a je to cool. Rozhodne s tým nebudem začínať teraz.

Dôvod č.15
Tých, ktorí vyslovujú obavy z tohto lekárskeho ošetrenia zastrašujú, ohovárajú, vysmievajú, vyhrážajú sa im a vyhadzujú ich zo zamestnania.

Týka sa to aj zdravotníckych profesionálov, ktorí majú ohľadom lieku a poskytovateľov starostlivosti vedecky podložené obavy, ktorí videli ľudí vo svojej opatere trpieť hroznými reakciami a umierať krátko po zaočkovaní.

Keď sa establišment zbavuje dobrých ľudí, ktorí riskujú všetko len pre vyslovenie obáv z nového lekárskeho ošetrenia ? aj vtedy, keď ho vyslovene nezatracujú ? budem radšej zakaždým veriť tým odvážnym ľuďom a nie establišmentu.

Neviem si spomenúť na jediný podobný prípad v histórii, kedy by sa ukázalo, že pravda a morálka sú na strane establišmentu.

Dôvod č.16
Toto je najväčší lekársky experiment na ľudskej rase v dejinách.

Dôvod č.17
Zámerne sa ako najväčší lekársky experiment na ľudskej rase v dejinách nevykresľuje a fakt, že ide o lekársky experiment, sa silne bagatelizuje.

Dôvod č.18
Keby boli k masám úprimní, len málokto by súhlasil s účasťou na takom experimente.

Manipulácia más, aby sa pod falošnými zámienkami zúčastnili na lekárskom experimente ohrozuje základy lekárskej etiky a demokratického práva.

Nedovolím, aby mi čokoľvek pichli neetickí ľudia s takýmto správaním.

Dôvod č.19
Zdravotnícky establišment o ničom takom ľudí neinformuje. Stali sa marketingovými agentmi experimentálneho lieku, slúžiac veľkým spoločnostiam a politikom, ktorí s nimi uzavreli dohody.

Ide o priamy konflikt s ich mandátom usilovať sa výlučne o blaho ľudí, ktorých majú na starosti.

Keďže sa zdravotnícky establišment stal skorumpovaným a je z neho len firemný a politický nástroj, neverím experimentálnemu lieku, ktorým ma tak veľmi chcú zaočkovať.

Dôvod č.20
Rôznymi spôsobmi nás tlačia k tomu, aby sme sa dali zaočkovať, čo porušuje lekársku etiku a základy demokratickej spoločnosti.

Najlepší spôsob, ako dosiahnuť, aby som niečo nespravil, je nútiť ma, aby som to urobil.

Dôvod č.21
Vláda zapečatila svoj zápis súvisiaci s vírusom a liečením na TRIDSAŤ ROKOV.

Sú to informácie, ktoré má verejnosť právo vedieť a vláda je povinná ich zdieľať. Čo skrývajú? Naozaj čakajú, že im uverím, že je toto všetko kóšer a že im záleží v prvom rade a predovšetkým na mojom zdraví?

Naposledy toto spravili v afére stratených detí jemenských Židov. Ak o nej neviete, vyhľadajte si to. Teraz hrajú rovnaké divadlo.

Neoklamali ma prvý raz a rozhodne ma neoklamú teraz.

Dôvod č.22
Vláda môže poskytnúť naše osobné zdravotné údaje cudzím korporáciám, ale nám neukáže svoj vlastný zápis?

Nemám slov.

Dôvod č.23
Establišment zverboval lekárov, rabínov, médiá a masy, aby dohovárali ľuďom, ktorí sa nechcú dať očkovať novým liekom.

Dávajú nám tie najhoršie mená. Hovoria nám, že veríme šialeným konšpiráciám, že sme proti vede, že sme sebeckí, že sme vrahovia, že nám nezáleží na starých, že je naša chyba, keď vláda pokračuje v zavádzaní drastických obmedzení pre verejnosť.

A to všetko preto, lebo sa nechceme dať poslušne zaočkovať experimentálnym liekom.

Dokonca nám hovoria, že máme náboženskú povinnosť tak urobiť a že ak to nespravíme, dopúšťame sa vážneho hriechu. Že ak nebudeme súhlasiť so zaočkovaním, mali by nás prinútiť zostať navždy doma a vylúčiť nás z verejného života.

Toto je desivá, nechutná zvrátenosť zdravého rozumu, morálky a Tóry. Núti ma stiahnuť sa a iba ešte viac upevňuje moju nedôveru k týmto ľuďom a môj odpor k užitiu ich experimentálneho lieku.

Ako sa opovažujú?

Dôvod č.24
Poznám veľa ľudí, ktorí sa dali zaočkovať, no žiadny z nich neštudoval vedu do hĺbky, nezvažoval starostlivo potenciálne prínosy oproti rizikám, neporovnával túto možnosť s inými alternatívami, nebol pravdivo informovaný a neusúdil, že táto liečba je preňho tou najlepšou možnosťou.

Naopak, zaočkovať sa dali z dôvodu reklamného triku, propagandy, nátlaku, strachu, slepej dôvery v to, čomu vraj verí ?väčšina odborníkov?.

Predpokladali, že si VŠETCI preštudovali všetko do hĺbky a sú úplne objektívni, čo je veľmi pochybné). Slepo dôverovali v to, čo ich nabádali spraviť istí rabíni (detto ako vyššie), či kvôli hysterickému strachu, že jedinou možnosťou bolo zaočkovať sa, inak následkom vírusu vážne ochorejú.

Keď uvidím okolo nejakej liečby masovú hystériu a správanie, pripomínajúce nejaký kult, budem nesmierne podozrievavý a vyhnem sa jej.

Dôvod č.25
Farmaceutické spoločnosti majú dlhú a slávnu históriu vyvolávavania hromadného masakru zázračnými liekmi, ktoré vnucujú nič netušiacemu obyvateľstvu, a to aj po tom, čo už začali byť známe vážne problémy.

Namiesto toho, aby stlačili tlačidlo PAUSE a predaj týchto liekov zastavili, kým sa problémy riadne nevyšetria, robili farmaceutické spoločnosti všetko, čo bolo v ich silách, aby informácie zatajili a svoje výrobky ďalej presadzovali.

Keď spoločnosti a ľudia prejavili taký obrovský nezáujem o ľudský život, nebudem im dôverovať, keď budú propagovať nejaký nový zázračný liek. Nie je to naše prvé rodeo.

Dôvod č.26
Desivé príbehy sa vlastne objavujú obrovskou rýchlosťou, no politici nie sú vôbec znepokojení.

Zdravotnícky establišment ich odmieta ako nesúvisiace či bezvýznamné, médiá ich ignorujú, farmaceutické spoločnosti frčia plnou parou vpred a tí, ktorí dvíhajú červenú vlajku, sú zastrašovaní, cenzurovaní a trestaní.

Môj život a zdravie očividne nie sú ich hlavnou starosťou.

Nebudem ďalším pokusným morčaťom v ich laboratóriu. Nebudem riskovať, že sa stanem ďalšou ?náhodnou zhodou okolností?.

Dôvod č.27
Hoci krátko po zaočkovaní veľa ľudí zomrelo ? medzi nimi úplne zdraví mladí ľudia ? nesmieme naznačovať, že s tým má čokoľvek spoločné očkovanie.

Z nejakého dôvodu ide o antivedu a spôsobí to, že zomrú ďalší ľudia.

Ja som presvedčený, že popieranie akejkoľvek možnej spojitosti zhadzovaním ľudí, ktorí o možnosti takej spojitosti uvažujú a neprejavovanie ani najmenšieho záujmu čo len preskúmať, či by tu spojitosť mohla byť, je antivedou a mohlo by veľmi ľahko spôsobiť smrť ďalších ľudí.

Títo istí ľudia sú presvedčení, že dať sa zaočkovať som povinný aj ja. Ďakujem, nie. V žiadnom prípade!

Dôvod č.28
Odpudzuje ma toto nábožné, kult pripomínajúce velebenie farmaceutického produktu a nebudem sa na tomto rituáli zúčastňovať.

Dôvod č.29
Môj poskytovateľ ?zdravotnej? starostlivosti stále dobiedza, aby som sa dal zaočkovať.

O tomto ošetrení mi ale neposkytol žiadne informácie, ani akékoľvek možné alternatívy. Všetko, čo viem, som sa dozvedel od iných, mimo establišmentu.

Z informovaného súhlasu sa stal súhlas podriaďujúci. Ja ho dať odmietam.

Dôvod č.30
Vidím všetky tie lži, korupciu, propagandu, manipuláciu, cenzúru, zastrašovanie, porušovanie lekárskej etiky, nedostatok integrity vo vedeckom procese, cenzurovanie nehodiacich sa nežiaducich reakcií, odmietanie zákonitých obáv.

Vidím hystériu, správanie pripomínajúce kult, neznalosť, obmedzenosť, strach, zdravotnú a politickú tyraniu, utajovanie protokolov.

Vidím nedostatok skutočného záujmu o ľudský život, chýbajúcu úctu k základným ľudským právam a slobodám, prekrúcanie Tóry a zdravého rozumu, démonizáciu dobrých ľudí.

Vidím najväčší lekársky experiment všetkých čias vykonávaný chamtivými, nedôveryhodnými, bezbožnými ľuďmi, chýbajúcu zodpovednosť tých, ktorí požadujú, aby som všetko riskoval?

Toto všetko vidím a usúdil som, že všetci môžu zaujať moje miesto v rade.

Ja vložím svoju dôveru v Boha. Budem používať myseľ, ktorou ma obdaril a dôverovať svojim prirodzeným inštinktom. Čo vedie k poslednému dôvodu, prečo sa nedám ?zaočkovať?:

Dôvod č.31. Celé to smrdí.

Pridaj komentár