Radujte sa, máme vládu!

Predseda strany Most-Hid Vojtech Bugar dostal mandát od predsedníctva strany, aby rokoval so stranou Smer-SD o vláde.

Čo to znamená? Jednoducho sa oligarchovia dohodli. Smer, SNS a Most už vytvárajú vládu, kde privedú #Sieť ako štvrtého do partie.

6517_10207928049953506_3993283187566367672_n

Samozrejme, bude to partia, ktorá pre Most a #Sieť bude znamenať poslednú stanicu. Bugár musí stranu spojiť s druhou maďarskou stranou SMK, aby ich protestné hlasy nepotopili. Pre Procházku to znamená zabezpečiť stabilnú vládu na štyri roky, aby mohol nakradnúť a vrátiť peniaze, čo si požičal na voľby. Bude zaujímavé pozorovať veľkých borcov proti korupcii a Smeru ako Beblavý a Šebej.

Najbližšie dni si kúpte vedro pukancov a veľkú Colu. Boj o posty bude ešte zaujímavý 🙂

Ako sme sa z utajovaného zdroja dozvedeli, nová národno-korupčná koalícia už má aj hymnu

Zdroj:

http://www.teraz.sk/slovensko/predsednictvo-most-hid-mandat-smer/186584-clanok.html

18 komentárov

 • Dovolím si ku článku prispieť citátom, ktorý všetko objasňuje:

  „Politické strany sa pred voličmi tvária ako odlišné. Niektoré sú koaličné, iné opozičné. Niektoré pravicové, iné ľavicové. Niektoré červené, iné modré, žlté, ružové… V skutočnosti však medzi nimi niet rozdielu. Keby medzi nimi nejaký rozdiel bol, tak by sa za 23 rokov striedania rôznych strán a vlád muselo na Slovensku niečo zmeniť. Nemení sa však nič a kradne sa stále rovnako. Hlavným cieľom predvolebného divadla je dať ľuďom iluzórny pocit, že o niečom rozhodujú. Po 4 rokoch vlády modrých zlodejov majú možnosť vybrať si vládu napr. červených zlodejov a utíšiť svoj hnev. Keď po pár rokoch zistia, že sa nezmenilo nič, zase v ďalších voľbách zvolia modrých namiesto červených. A takto to ide stále dokola…

  Najlepším dôkazom pokrytectva tzv. štandardných politických strán je spojenectvo, ktoré uzatvorili v druhom kole krajských volieb v Banskobystrickom kraji. Vtedy sa proti Marianovi Kotlebovi spojil SMER s SDKÚ, KDH so SAS, a SNS sa spojilo s SMK! Títo všetci sa spojili a podporili spoločného kandidáta, bývalého župana zo strany SMER.“
  Autor: Marian Kotleba – ĽS-NS

  PS. myslím že vláda sa pozliepa naprieč celým „štandardným“ politickým spektrom. Nenechajú sa predsa pripraviť o možnosť kradnutia. Veľmi dobre si uvedomujú, že takáto príležitosť sa nemusí opakovať.

 • „Ak si Smer-SD myslí, že treba stabilnú vládu, predpokladáme, že osloví štandardné politické strany a keď nás pozve, tak sa zúčastníme,“ skonštatoval Bugár.

  zaujimave, kto urcuje ktora je ta standardna strana a ktora uz nie ?
  este nedavno bol Sulik oznacovany ako extremista … (chcel zaviest odvodovy bonus)
  Ludia, vazme slova!

 • Juraj opustil navždy redakciu medzičasu a zrušil aj reláciu medzipriestor a stal sa oficiálnym členom realizačného tímu stratégov strany SMER-SD , spolu s Peťom Králikom .

  Unofficial

 • Že vy dvaja Juraj chodíte na tajnáša na stretnutia so stratégmi ? Podla mna ste tromfli aj Nostradamusa a Sibilu :))
  So Slovenskom je koniec…

  • Prave naopak, toto je este len zaciatok skutocnej zmeny – tie volby totiz dopadli tak krkolomne, ze politici boli nuteni odkryt karty este predtym, nez si podelili ministerstva 😀 A kedze zo sucasneho rozdelenia nevznikne ziadna vlada na 4 roky, predcasne volby su skoro iste – a ludia si budu pamatat ovela viacej, nez by si politici zelali 😉

 • A ako ešte pred pár dňami napínali svaly…darmo, keď ide o korytá, ide všetko bokom. Hnus.

Pridaj komentár