Realita Nemecka – prípravu a živobytie teroristu platia Nemci

Pred vyše mesiacom otriasla západným Nemeckom správa, ktorá však zanikla vo víre medzinárodných udalostí a povinného „vítania utečencov“ v krajine. Predsa len by mohol niekto zapochybovať o islamskej invázii, ak by sa dozvedel, že moslim nemusí pracovať kvôli potrebe sa 5 krát denne modliť, dostane zadarmo k dispozícií zariadený byt a dosť podpory na pohodlné plánovanie terorizmu.

Toto nie je výmysel, ale holý fakt, ktorý naštvane okomentoval šéf RTL-WEST Jörg Zajonc. 24-ročný Tayfun S. bol jedným zo štvorice obžalovaných na súde v Düsseldorfe, ktorí pripravovali teroristické útoky v Porýní a teroristický útok na pravicových politikov v Leverkusene. Podľa vyjadrenia svedka odmietol nastúpiť do práce: “ Nemôžem ísť do práce, musím se päťkrát denne modliť v mešite.“ Aj na základe tohto vyjadrenia získal nárok na uhradenie nájmu za byt od Essenského Jobcentra ( obdoba slovenskej sociálky).

Svedok tiež tvrdil, že Tayfun S. požadoval a dostal vlastný byt, keďže mal neustále doma rozpory – kvôli tomu, že jeho otec žiadal, aby syn nastúpil do práce… Jobcenter mu preplatil nielen nájomné na byt, ale aj rekonštrukciu bytu, jeho zariadenie a počiatočnú kauciu.

Video s českým prekladom

Zdroj:

3 komentáre

 • Knieza Myskin

  Nemecko sa stáva základňou agresívnych moslimov

  Fundamentalistické a teroristické moslimské organizácie nachádzajú medzi dvoma miliónmi v Nemecku žijúcich moslimov stále väčší ohlas. Podľa práve zverejnenej správy Spolkového úradu na ochranu ústavy operuje v súčasnosti na nemeckom území 14 islamsko-extrémistických skupín, ktoré mali koncom roku 1993 asi 22 tisíc príslušníkov. Počet členov týchto organizácií však stále stúpa. Tieto skupiny neohrozujú len vnútornú bezpečnosť spolkovej republiky, ale šíria aj antisemitskú propagandu a snažia sa vyvíjať nátlak na umiernené moslimské skupiny a organizácie.

  Obzvlášť aktívnu a vedúcu úlohu pri plánovaní fundamentalistických akcií a agitácie má Islamské centrum Hamburg, ktoré disponuje značnými finančnými prostriedkami. Centrum je riadené a financované z Iránu. Popri organizovaní propagandistických akcií a demonštrácií vyvíja hamburské centrum aj vydavateľskú činnosť. Rozširuje nielen knihy a brožúry propagujúce islamský fundamentalizmus, ale vychádzajú tu početné publikácie antisemitského charakteru. V poslednom čase vyvíjajú pracovníci centra nátlak na umiernené islamské organizácie, aby sa zapojili do akcií plánovaných centrom. Úrad na ochranu ústavy však zistil, že popri hamburskom centre majú takisto mnohé iránske zariadenia v Nemecku – kancelárie leteckých spoločností, obchodné zastupiteľstvá a dokonca aj iránske diplomatické zastúpenie v Bonne, príkaz z Teheránu sa podieľať na akciách centra a podporovať ho.

  Turci žijúci v Nemecku pociťujú stále častejšie nátlak, ktorý na nich vyvíja fundamentalistický Zväz islamských organizácií a obcí (ICCB) a Spoločenstvo pre nový pohľad na svet (AMGT). Obidve tieto organizácie majú značné finančné prostriedky, ktorých pôvod sa zatiaľ nepodarilo zistiť. Isté však je, že ako ICCB, tak aj AMGT už zakúpili v niekoľkých nemeckých mestách veľké pozemky, na ktorých majú byť postavené mešity. Cieľom obidvoch organizácií je postaviť v budúcich dvoch rokoch 500 mešít v najrôznejších častiach Nemecka. Odtiaľ má byť potom šírená fundamentalistická propaganda.

  Veľmi nebezpečné pre vnútornú bezpečnosť Nemecka sú aj organizácie ako Moslimské bratstvo a odnož libanonskej teroristickej organizácie Hizballáh. Obidvom sa podarilo podľa zistenia nemeckých bezpečnostných orgánov v posledných mesiacoch upevniť svoju organizačnú štruktúru a zvýšiť počet členov. Konečne potom zaznamenal Spolkový úrad na ochranu ústavy zvýšenú aktivitu radikálnych skupín medzi 100 tisícmi v Nemecku žijúcimi moslimami z Bosny. Tieto radikálne organizácie, ktoré sú podporované nielen Iránom, ale aj Tureckom, sa snažia medzi bosnianskymi Moslimami získať aktivistov, ktorí by boli ochotní organizovať teroristické útoky v najrôznejších západoeurópskych krajinách.

  (Autor je bonnským spolupracovníkom SME)

  streda 23. 11. 1994 | RUDOLF STRÖBINGER, BONN

  Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/2138662/nemecko-sa-stava-zakladnou-agresivnych-moslimov.html#ixzz3xRUzoWxZ

 • Žiaden tvor v živočíšnej ríši nie je tak hlúpy ako človek, aby si dobrovoľne choval parazitov. Ibaže by išlo o obojstranne výhodnú symbiózu, čo pre drvivú väčšinu obyvateľstva rozhodne nie je tento prípad. No a pre koho je výhodné rozložiť EU imigrantmi je tu zbytočné písať…V podstate ide o pokus o genocídu európskych národov tak, ako ich poznáme dnes, pretože prijímanie parazitov a ekonomických imigrantov rozloží a zlikviduje aj vyspelé národy a kultúry, rovnako ako pod nájazdmi Barbarov padol starý Rím.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Realita Nemecka – prípravu a živobytie teroristu platia Nemci

Pridaj komentár