Refugee Welcome – znásilňovanie povolené

Pred rokom otriasol Rakúskom hrozný čin. 20 ročný migrant z Iraku na kúpalisku vo Viedni znásilnil 10 ročného chlapca. Dôvodom bolo, že sa necítil dobre, keďže už 4 mesiace nemal sex. Bol odsúdený na 6 rokov.

Dnes sme sa dozvedeli, že Najvyšší súd prípad vrátil, pretože prijal tvrdenie obhajcu, že nižší súd neurobil dosť pre to, aby zistil, či si násilník uvedomil, že žiak si sexuálny styk neželá a že hovorí nie.

O prípade píše rakúsky portál štátnej TV ORF, Dailymail, Local, ale aj slovenské Topky

Komentár:

Je to absurdný výrok, ktorým sa ďalej likviduje právny systém a zavádza faktická beztrestnosť migrantov. Tento precedens, t.j. obrana, že sexuálny útočník bude tvrdiť výmysly o tom, že si nebol vedomý negatívneho stanoviska obete, je výsmechom práva. A bude sa dať použiť na akýkoľvek trestný čin. Ak migranti vykradnú byt, ak niekoho prepadnú či podvedú, bude stačiť povedať, že obeť neprejavila dostatočne zreteľne, že si takéto konanie neželá.

23 komentárov

 • Neznalost zakona neospravedlnuje!!, Apropo mirantom by som zaviedol rovnake zakony ako v ich zemi, pripadne tvrdsie..

 • No ja by som to tak cierno nevidel.
  Jedna sa v tomto procese o 2§ Zneuzitie maloleteho a znasilnenie ( vynuteny pohlavny styk)
  Cin zneuzitia maloleteho je dokazany a obzalovany veselo sedi.
  Je tu skorej formalny problem medzi normalnou recou a tzv „Amtssprache“ inak reci pravnych paragrafov ktorym nerozumie ani rodeny nemec alebo rakusan.
  Aby sa formalne dokazalo znasilnenie musi sa dokazat ze obzalovany mal umysel vedome konat proti voli obete. Toto nebolo prokuraturou dostatocne zistene a zaznamenane, Cize jedna sa o formalnu chybu. Hlavny sud vlastne tuto cast rosudku vratil nizsej instancii na dosetrenie. V pripade ze sa skutkovy stav znasilnenia dokaze moze obzalovany dostat este vyssi trest ako doterajsich 6 rokov.
  Kazdopadne je zaujimave to dalej sledovat

  • Či súhlasil, či nie ja nechcem byť sprostý, ale ktorý nezletilý 10 ročný chlapec (4tý ročník ZŠ) by dobrovoľne chcel mať vtáka od 20 r. osoby v mieste, kde chrbát stráca slušné meno….. . Zle mi je na to len pomyslieť. Chceš snáď tým naznačiť, že „bohatý“ prisťahovalec zaplatil a chlapec si dal dobrovoľne natrhnúť ri. ? Asi chlapec je nedostatočne traumatizovný, treba ho vláčiť po súdoch. Ak by som bol za, asi by som bol trochu aj taký byrokratický úchyl, nie?

   • Otázky sú teda dve. Vie si rakúska prokuratúra spraviť svoju robotu, alebo nie? Ak nie je to jasné, Rakúsko nie je až taký super právny štát ako sa prezentuje. Avšak ak si rakúska prokuratúra vie spraviť robotu, tak asi problém bude niekde inde a problém bude so sudcom odvolacieho súdu, Zrejme si myslí, že 10 roční rakúski chlapci túžia uspokojovať prisťahovalcov. Asi má s chlapcami iné skúsenosti, takže to naozaj treba doriešiť.

 • Taketo sudy su na smiech. Potom sa mozu cudovat ked ludia prestavaju doverovat sudnictvu a cim viac sa priklanaju k „urob si sam“ spravodlivosti.

 • Miro Martinovič

  A kde je tartus, aby prispel svojim múdrom 🙂

 • Pravdu vzít do vlastních rukou ve jménu lásky k rodině. Ta středověká arabská zvěř to ještě neví, ale dojedou na to. Již brzy a ani seberychlejší množení je nezachrání.

 • Kedy už začneme s tým kandelábrovým prevratom a všetkých jebania chtivých muslimov pekne pohočkáme aj takýmito obhajcami a sudcami! Budeme musieť vytvárať domobranu a brať bezzubý zákon do svojich rúk!

  • Veď podľa tejto kauzy to už môžme začať robiť. Pokiaľ ti migrant jasne a po slovensky nepovie, že s tým nesúhlasí, pokojne ho na ten kandeláber zaves a najlepšie za vtáka, nech si to hombanie užije, možno zažíje aj orgazmus pred tým, než sa mu urve pod váhou vlastného tela. Veď vlaste ty mu chceš len dobre, už dávno si nikoho nepohombal, tak sa to v tebe nahromadilo a musel si to dať von…to by bola super obhajoba presne v ich štýle. Treba na nich ich vlastnými zbraňami!

 • V Británii zase moslimskému duchovnému – ženatému!, „diabol nariadil“, aby znásilnil malého chlapca. V tejto súvislosti poznamenávam, že existuje článok z nedávneho obdobia, že akýsi vysoký duchovný v moslimskom svete znížil hranicu na pohlavné „použitie“ detí z 13 na 9 rokov! Takže v prípade duálneho právneho systému v Európe, ktorého sa tak dožadujú muslimské komunity, je toto jasný cieľ muslimských pederasov – byť mimo európsky zákon!
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Britania-Znasilnil-v-mesite-maleho-chlapca-A-pokojne-odisiel-277713

  • Vsak ten ich najhlavnejší duchovný vodca Mohamed, pedofil najhrubšieho rangu, si „zobral “ (podľa mňa kúpil) trojročné dievčatko za ženu a súložil ho ako 6 ročné! Toto je totálne choré a tá drbnutá EU im to trpí!

   Pozrite si výrok slávneho muža:

   Nostradamus Proroctví
   Kapucínské nám. 100/6
   Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský
   lékař, který proslul jako věštec. Narodil se (14.prosince 1503)
   v rodině Židů konvertovaných na křesťanství.
   Zemřel 2. července 1566.
   Jak je možné, že v 15.století dokázal říci co čeká lid ve
   století jednadvacátém…? Ale trefil to i s tím POLITIKUSEM
   Jeho proroctví:
   A v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015)
   Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.
   Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a
   bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy
   macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců!
   Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch
   krajin a nároků nebude konce!
   Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra
   západního.
   Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude
   vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří
   utlumit až roku sedmnáctého (2017) – ale bude již pozdě!
   Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude – sucha a
   zbytečné výdaje – hlad.
   Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním
   a velká města budou plakat!
   Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid
   je bude živit.
   Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra
   východního a nová válka bude!
   Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne,
   spojí se s odolným Východem.
   Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou
   a první loď s Mohamedánem přijal!
   Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude
   sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a
   hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení.
   Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa
   svého – a ten potrestán nebude!

 • Nuž už zostáva len kúpovať si zbrane a použiť ich na svoju obranu – je síce veľký predpoklad, že nás odsúdia za neprimeranú obranu, ale aspoň urobíme právu za dosť a imigranti dostanú čo majú dostať a nebude sa to stupňovať do obludných rozmerov. Tragédia keď sa slušný človek nemôže domôcť práva a brániť a nechráni ho ani vlastný štát.

  • Nedávno išiel na STV 2 zaujímavý projekt nemeckej televízie za účasti ČT2, STV2, ARD a rakúskej televízie v ktorom bolo po odvysielaní filmu o vojenskom pilotovi , ktorý zostrelil civilné lietadlo s 146 pasažiermi nakoľko bolo unesené samovražednými teroristami a predpoklad bol , že ho chcú nasmerovať na futbalový štadión s 77 tisíc divákmi, lasovať o jeho vine alebo nevine zo zavraždenia 146 pasažierov v lietadle …

  • v tomto kultúrnom marxizme tak ako v každej totalite je človek len koliesko v stroji, jeho hodnota života je ralatívna, vid potraty, eugenika, eutanazia, Kult matky zeme

 • ….všetko sa deje tak, pretože to ľudia chcú sami. Rumádzganie v EU je na dennom poriadku, ale riešenie nik nepreberá. Začnite trebárs študiom malej brožúrky „O dobrovoľnom otroctve“ rozpravy od Étienne de la Boétiea…. Čuchnete aspoň v mysli k slobode, a až potom začnete pracovať na šťastí svojom a okolia. Ak sa Vám nechce začať zmenu najprv od seba, tak potom prijde šablona – vlastne už sa predkladá, pretože overenie demoralizácie spoločnosti je už potvrdená viac testami – pr. kauza Gorila. Plač a nespokojnosť nič nerieši, pred rozhodnutím a skutkom k zmene…. !

 • A takých prípadov je mnoho. V Nemecku sa pred časom odohral incident na plavárni, kde skupina imigrantov vo veku 20-30 rokov sexuálne obťažovala malé dievčatá (8 až 12 ročné). Údajne sa na ne v bazéne tlačili, skúšali ich zatlačiť do rohu bazéna, strhávali im plavky, jeden si dokonca o dievča trel vtáka.

  Útočníci boli zatknutí, ale následne prepustení, pretože polícia uznala ich obhajobu, že tie dievčatá ich k tomu vyprovokovali a že mali o dané obťažovanie samé záujem.

  Iný prípad, tuším zo Švédska, kde došlo k hromadnému znásilneniu 6 moslimami. Súd ich plne oslobodil, pretože vraj obež nebola dostatočne opitá a tak mohlo k styku dôjsť dobrovoľne.

  A nedávny prípad hromadne znásilnenej vozíčkarky zo Švédska. Súd útočníkov prepustil, pretože paralyzovaná vozíčkarka sa dostatočne znásilneniu nebránila a súd tak dospel k názoru, že jej vlastne asi nevadilo.

 • Ak sa nieco take deje v Rakusku je to tolerovane je to jednoznacny dokaz,ze rakusania zdegenerovali.Alebi niekto zamerne vytvara podminky k vybuchu obcianskych vojen v Europe s cielom odstranit ekonomicku konkurenciu -rozdeluj a panuj!

 • Myskin – myslím, že do tejto EURÓPSKEJ ŽUMPY!!! nás behaviórne „logicky“ dostali divoké
  90-te roky u nás – vtedy to bola vzťahová džungľa veľkých slovenských dravcov a my sme chceli poriadok Nemecka a Francúzska a vôbec, a teraz sem vtrhla reálna džungľa – aj Mauglí by sa vydesil.

  • Myskin – to bolo konštatovanie, teraz vysvetlenie – v pláne GP je, že sa NESMIEME STAŤ ĽUĎMI v duchovnom zmysle slova! Teda – stretávanie zombie a zvierat bude asi na dennom poriadku.
   Pjakin – GLOBÁLNÍ PREDÁTOR

 • Na druhej strane aj by si bol sudcom, tak ak by si to odsudil lege artis, tak si myslíš, že by si Rakušanov viac zobudil alebo viac uspal? Ja si myslím, že je to stigma dnešnej doby, je to multikulti, je to gay friendly, je to zločin čo je in, ako kedysi arizácia alebo zaberanie majetku po vyhnaných Nemcoch. Pozrite sa na to z kapitálového pohľadu. Neviem čo môže stáť taký gay sex za peniaze, odhadujem cca 200-1000 Emu. No a keďže sa tu v Európe a Amerike klaniame zlatému teľaťu, tak z pohľadu zlatého teľaťa sa stalo čo? No, jeden slovenský zamestnanec nedostal výplatu …. . Takže ekonomicky nič. Banka na to nezareaguje, noviny ťažko, ludia, no buďte radi, že oligarchia vám nekradne nezletilé deti a neobťažuje (ale cez média ich programuje k …., nemám slov), asi to je odkaz. Ja k tomu pridávam, čím krajšia vlajka, čím krajšia hymna, tým väčšie svinstvo sa može larvovať pod povrchom úžasnej propagandy.

 • Polacek
  niekedy mam pocit ze zijem v nejakom paralelnom vesmire a nechce sa mi verit tomu co pises
  zial preskumanie linkov posobi ako ustipnutie a zobudenie – a ja nesnivam ale naozaj zijem v takejto realite. Naozaj sme za toto hlasovali ked sme chceli vstupit do Europy?

Pridaj komentár