Refugees welcome – totálny krach tzv. ľudskoprávnych mimovládkarov.

Pred dvoma dňami sme na Medzičase prognózovali, že účasť na akcii zvolanej skupinou Bratislava bez náckov bude diplomaticky povedané skromná.

Nakoniec na akciu neprišiel takmer nik. Hlavné správy napočítali 6 účastníkov . Aj redaktor politicky korektného SME mal obrovský problém vyplniť zadanie pozitívne informovať o akcii a vyhnúť sa zmienke o totálnom fiasku akcie.

foto: Roman Kraner

ako ten „kúl v plote“, tak si tam museli pripadať jednotliví mimovládkari  foto: Roman Kraner

foto: Roman Kraner

Tu sa zdá, že predsa sa len formuje skupinka účastníkov. Lenže chyba lávky, to nie sú mimovládkari, to sú práveže občania protestujúci proti Mihályho ideám. foto: Roman Kraner

 

Protestujúci občania položili verejne otázky, tak povediac na ľudovú nôtu, bratislavská intelektuálna kaviareň by sa pod ne iste nepodpísala foto: Roman Kraner

 

foto: Roman Kraner

Prázdno a prázdno. Takto si to Róbert Mihály asi nepredstavoval. foto: Roman Kraner

V súčasnosti je celkovo na Slovensku podpora pre mimovládky nulová. Hovorí sa, že bez nejakej tej odmeny v eurách či v $ na ich akcie už nik ani nepáchne. Po tých výkonoch, ktorými tzv. ľudskoprávne mimovládky v posledných rokoch obšťastnili obyvateľov Slovenska niet sa čomu diviť.
Tiež sa nedá bez straty bodov burcovať celý národ do boja proti Kotlebovi, a na druhej strane vysvetľovať ľuďom, že toho Stepana Banderu a jeho nasledovníkov je treba chápať a podporovať, vzhľadom k zložitým dejinám Ukrajiny. Jozef Tiso, žil snáď v iných rokoch?

Tu si môžete pozrieť video z celej tej tragikomédie.

8 komentárov

  • Pingback: Dobré zprávy ze Slovenska | IVČRN.CZ

  • Tak koukám, že jsme na tom c ČR o něco lépe. U nás se na demonstraci za přijetí „uprchlíků“ sešlo celých 30 lidí 😀

  • Jedna skoda ze Mihaly nebol rozkopany na kasu ked si do neho Pista Potocky kopol jednu ci dve.

    • Aj keď predstava Mihályho zvíjajúceho sa na zemi mi popravde nie je nepríjemná, naskýta sa otázka (podporená najmä jeho agresívnym chovaním), či nebolo podstatou tejto akcie práve vyprovokovať konflikt. Povedzme si úprimne, médiá a ľudskoprávne mimovládky čakajú len na to, aby mohli z nejakého úbohého aktivistu napadnutého zlými náckami spraviť martýra za svetlé multi-kulti zajtrajšky.

  • Prestanu uz prosim mimovladky a media urcovat, co si maju ludia vo vlastnej krajine mysliet a ako maju zit? Dakujem.

  • Tieto inštitúty (brrr na to slovo som už alergický) a mimovládky fungujú poväčšinou za peniaze daňových poplatníkov v USA, poväčšine, v systéme že ráditel mimovládky 3000 € mesačne +zopár užitočných idiotov po 1500€, celý deň nefachčenko v kurevsky mastnom kanclíku v centre BA len hrajú guličky na PC sem tam nejaký ten neoliberálný floskulový výgrc z kopírky do smetí či d-enka ktomu občasný pseudoprotestík s piatimy chujmi na námestí ako aj ten posledný. 🙂 Pre túto krajinu niesu žiadnym prínosom skôr naopak doslova škodia a kolaborujú s „Mordorom“.

  • „Tiež sa nedá bez straty bodov burcovať celý národ do boja proti Kotlebovi, a na druhej strane vysvetľovať ľuďom, že toho Stepana Banderu a jeho nasledovníkov je treba chápať a podporovať…“

    Neviem, co je na tom nepochopitelne. Ved aj v realnom zivote je uplne v poriadku, ak obstastnujem susedovu zenu, no je absolutne nepripustne, ak sused obstastnuje tu moju. 😉

Pridaj komentár