Reportáž z budúcnosti: Sudca uznal Nemku vinnou zo znásilnenia ôsmich pakistanských moslimov

Nemka sexuálne zneužila 8 poctivých moslimov

4.decembra 2030

V meste Wassenberg v západnom Nemecku bola žena v prvom prípadu svojho druhu v Európe, uznaná vinnou zo zvádzanie a znásilnenia ôsmich mužov. Osemnásťročná Maria Heidelsohn tvrdí, že ju 23. augusta popoludní osem mužov odtiahlo z verandy, kde sa opaľovala a odniesli ju do malej kôlne, kde bola brutálne a opakovane hromadne znásilňovaná. Maria tvrdí, že kričala o pomoc, kým nebola zviazaná a nebol jej nasadený náhubok. Ďalej potom tvrdí, že bola surovo zbitá, a že jej zlomili obe ruky a jednu nohu.

Wassenbergský policajný šéf, Abdullah Al Hussein, tvrdí, že neexistuje žiadny dôkaz, že sa Maria nezranila sama, alebo že nepožiadala niekoho z priateľov, aby jej ublížil len preto, aby z toho potom mohla obviniť údajných útočníkov. Policajný šéf poznamenal, že útok nevideli žiadni dospelí moslimskí muži, ktorí by jej príbeh potvrdili a to napriek tomu, že územie je z väčšej časti osídlené moslimami. Vo veľkých nemeckých mestách boli totiž (najčastejšie vlani) schválené nové právne normy, stanovujúce, že na potvrdenie akéhokoľvek obvinenia zo strany ženy, sú – v súlade s tradičným islamským právom – potrební štyria dospelí moslimskí mužskí svedkovia.

Policajný šéf Al Hussein uviedol: „Maria Heidelsohn bola najmenej v dvoch prípadoch, o ktorých viem, zdvorilo požiadaná, aby nosila hidžáb, ktorý ju mal zakrývať, ale ona to odmietla, dokonca mala tú drzosť a trúfalú opovážlivosť, povedať jednému muslimovi, ktorý ju o to žiadal, že: ‚… nie je moslimka.‘ Vo väčšinovo moslimskej oblasti nepreukázala žiadnu ochotu prispôsobiť sa želaniu väčšiny vo svojej komunite. Vyslúžila si tiež povesť prostitútky, keď bola v minulosti videná pri popíjaní kávy s mužom, ktorý nebol jej manželom a neverím, že išlo o mužského príbuzného, ??a to úplne nehanebne a za denného svetla. Videlo to niekoľko ľudí a ona v tom pokračovala po dobu takmer tridsiatich minút. Bola tiež videná, ako sa usmieva a smeje ako špinavá kafírska (to je hanlivé označenie moslimov pre nás nemoslimov) štetka, ktorou taktiež je.“

Sudca v prípade Marie Heidelsohn, ctihodný Muhammed Akbar Khan, sám Nemec pakistanského moslimského pôvodu, vo svojom rozhodnutí oznamuje: „Dal som Marii Heidelsohn veľkoryso štyri dni, aby k prípadu predviedla akýchkoľvek oprávnených moslimských mužských svedkov, zatiaľ však žiadny nepredstúpil. Je nesporné, že Maria Heidelsohn na sebe v inkriminovanej dobe mala všetko odhaľujúce plavky, takzvané bikiny, čím povzbudzovala a vyzývala všetkých mužov, ktorí ju videli, k sexuálnemu konaniu. Je úplne jasné, že sa ich so zlým úmyslom ako prostitútka, pokúšala zapojiť do hry zvádzania. V skutočnosti je to ona, kto je v tomto prípade násilníkom, kto zvádzal mužov, neschopných odolať vábeniu jej nemravnosti, kto kazil dobrých a zbožných moslimských mužov a lákal ich ku hriechu smilstva svojimi pohľadmi a svojim odhaľovaním.“

Osem mužov pakistanského pôvodu vo veku 18-35 rokov, bolo bezprostredne po rozhodnutí prepustených orgánmi činnými v trestnom konaní.

Maria bola odsúdená na doživotné väzenie, čo medzi miestnymi moslimami vyvolalo pobúrenie. Trvajú totiž na tom, že mala dostať trest smrti za pošpinenie mien niekoľkých dobrých moslimských otcov rodín, z ktorých poslední dvaja dokonca študujú za duchovných. Sudca Akbar Khan odporučil Marii podmienku, podľa ktorej jej môže byť trest znížený na šesť mesiacov, ak vo väznici konvertuje k islamu a ak bude súhlasiť s tým, že si vezme jedného z mužov, ktorých zviedla a znásilnila.

Radikálne pravicové nemecké politické strany spolu s neonacistickými sympatizantami, islamofóbnymi a nenávistnými skupinami chápu prípad Marie Heidelsohn ako dôkaz, že multikulturalismus v Nemecku zlyhal. Najväčšie politické strany Nemecka sa radili s nemeckými moslimskými vodcami a zhodli sa na zavedení tvrdšej legislatívy na boj proti vzostupu islamofóbie a rasizmu v celej Európe a najmä v Nemecku. Nemecká kancelárka Fatima von der Layen (bývalá šéfka európskej komisie Uršuľa von der Layen po prestúpení na islam prijala nové krstné meno) navrhla zvýšený vládny dohľad a cenzúru médií vrátane televízie, novín, časopisov a dokonca aj on-line blogov, aby sa zabránilo šíreniu rasistických stereotypov a nenávistných prejavov, najmä tých islamofóbnej povahy.

Hoci sa niekoľko moslimských vodcov stretnutí s von der Layenovou zúčastnilo, niekoľko z nich pozvanie s odkazom na jej pohlavie odmietlo a uviedli, že by bolo nevhodné, aby hovorili so ženou. Duchovní urobili protiponuku, že by súhlasili pohovoriť si s manželom kancelárky. Nevieme, či sa manžel kancelárky von der Layenovej s islamskými vodcami nakoniec stretol alebo nie.

Rasové a náboženské napätie je v Nemecku stále vysoké, len v poslednom mesiaci nemeckí spolužiaci ponúkli polovicu šunkového sendviča moslimskému spolužiakovi, ktorý si zabudol desiatu. Moslimskí vodcovia sa domnievajú, že šesťročné deti úmyselne zosmiešňovali islam, a že dobre vedeli o tom, že moslimovia majú bravčové mäso zakázané. Právnik Márie Heidelsohn hovorí, že sa dievča chce odvolať, a že prípad považuje za „výsmech spravodlivosti, aký by bol kdekoľvek v Európe, ešte pred niekoľkými rokmi nemysliteľný. Naozaj sa musíme pýtať, akou sa naša spoločnosť stáva. Samozrejme, že odsudzujem rasizmus aj islamofóbiu, ale musíme si uvedomiť, že tolerancia by mala byť obojsmerná.“

=================================
Samozrejme, článok je (zatiaľ) fikcia napisaná vo forme reálnej reportáže podľa
http://diversitychronicle.wordpress.com/ 2013/04/22/judge-finds-german-woman-guilty-of-raping-eight-pakistani-muslim-men/

Avšak takto to funguje v islamských krajinách, kde vládne islamské právo šaría a toto chcú zaviesť radikáli do Európy. Absurdnosť podobných myšlienkových a právnych konštrukcií si človek najlepšie predstaví, ked si to prenesie do európskych reálií vo forme uvedenej reportáže.

Pridaj komentár