Reportérka podkopla imigranta, islamského fundamentalistu?

Minulý týždeň bola verejnosť pobúrená činom maďarskej reportérky, ktorá podkopla imigranta s dieťaťom na rukách.

Administrátori FB profilu „This is Christian Syria“ vypátrali, že podkopnutý imigrant je sympatizantom FSA a … Džabhat an-Nusra sýrskej filiálky Al-Kaidy.

Takže nešlo o úbohého imigranta, ale o sympatizanta teroristickej organizácie.

Samozrejme, že neobhajujem jej čin, ale je to ďalší príklad, kedy udalosť spojená s imigrantmi ukazuje, o koho vlastne ide.

mid_38171

Mariusz Malinowski

Zdroj:Reporterka podłożyła nogę imigrantowi. A tym „uchodźcą“ był… islamski fundamentalista

11 komentárov

 • Pingback: Terorista hrá futbal, to aby sme začali kontrolovať lopty | MEDZIČAS

 • Copak lze pomoci pronásledovanému i tomu, kdo jej pronásleduje? Včera syrští křesťané zveřejnili na svých stránkách identitu muže, kterého podrazila maďarská kameramanka. Jedná se o příslušníka skupiny al-Nusrá. Skupiny, která nutí křesťany na území jí ovládaném platit poplatky za to, že mohou být křesťany. Jako křesťan se musím zeptat: „Je to můj bližní?“ Rozhodně ne. Můj bližní přeci nevraždí moje bratry. Můj bližní neusiluje o můj život a můj majetek. Můj bližní není ani ten, kdo potřebuje pomoc. Protože můj bližní je ten, kdo mi pomůže, když já tu pomoc potřebuji. A já jsem bližní tomu, kdo potřebuje mojí pomoc. O tom je celé podobenství Krista o milosrdném Samaritánovi. Nikde tam není o pomoci těm, kteří mě pronásledují, aby mě mohli pronásledovat nadále.
  http://martinkavka.blog.idnes.cz/c/476709/papa-frantisek-mama-merkelova-zhouba-evropy.html

 • Mne sa zda ze na tom videu s kameramankou c i reporterkou bolo skor vidno ako instinktivne odsotila od seba valiacu sa masu ludi.. Na mna to skor posobilo ako pud sebazachovy nez nejake planovane jednanie. Oni sa rozbehli ako sibnuti a ona sa bala ze ju prevalcuju, tak instinktivne zareagovala. Robit z toho nenavistnu aferu je smiesne.

 • A PRAVDA VYŠLA NA POVRCH OTEC UTOPENEHO CHLAPCEKA CHCEL NOVE ZUBY A TAK ZOBRAL RODINU NA VYLET DO EU

  • Pravda už nikoho nezaujíma. Pravda je v dnešnej zdegenerovanej spoločnosti všetko to, čo vyhraje v spore. Kto má hlučnejšiu propagandu a širšie ramená, ten má pravdu.

 • A znova pravda zvíťazila!!! tu je dôkaz…(a čo tomu predchádzalo)
  Pozrite,ako médiá manipulujú verejnou mienkou ! Pohľad z inej kamery a iného uhla ! Toho utečenca sa maďarská reportérka ani nedotkla, potkol sa sám o kameň ! V druhom prípade, keď kopla tie deti, tak to urobila reflexívne, nakoľko práve utečenci do nej drgali, opodstatnene mohla mať strach, kto by sa nebránil ? Takže takto pracujú naše presstitútky !
  László petra maďarskej kamera žena, vlastne nebol výlet utečeneckých prevádzkovom holding dieťa. Najnovšie video, ktoré sme získali sa aj na udalosti v röszke, len z iného uhla. Na zábery jasne viditeľné, že muž drží dieťa pred ním je fit a snažím sa dostať preč od polície, ako zakopol o kameň nie pošpinenú reportér. Na druhej zábery môžeme se, že mafiou ochromení kameru žena ako ona sa snaží získať späť jej rovnováhu.

 • nekontrolovane prijimani kohokoli samozrejme absolutne neuznavam,ale o te madarce jsem si rikal, ze je pi*a…ted si rikam, ze jsem pi*a ja…

 • Ja práve naopak obhajujem jej čin a stojím za ním celou svojou váhou. Ten človek utekal pred policajtom – čím porušil maďarské zákony, kde je rovnako ako u nás neuposlúchnutie výzvy policajta priestupkom.
  Zastávať sa delikventa a šikanovať pritom občana ktorý dbá na zákony vlastnej krajiny mi hlava neberie. Že napokon išlo mohamedánskeho extrémistu nemôže legitimizovať potknutie, pretože to bolo legitímne od okamihu, keď neuposlúchol výzvu policajta. Zákon musí platiť pre každého rovnako.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Reportérka podkopla imigranta, islamského fundamentalistu?

Pridaj komentár