Richard Sulík má výhrady voči šikanovaniu poslanca Krupu štátnymi orgánmi

Kampaň proti poslancovi Krupovi nabrala iné otáčky od chvíle, kedy sa do veci vložila polícia. To už je moc aj na najvýznamnejšieho opozičného politika, ktorým je dnes jednoznačne Richard Sulík.
RSkrupaRichard Sulík má pravdu v mnohom a obzvlášť v jednom.

Čoraz viac občanov voličov je znepokojených touto masívnou kampaňou voči Ľudovej strane. Paradoxne dôveru u nich nestráca Ľudová strana, keďže ju v mnohých prípadoch nemala ani predtým, ale ju strácajú strany vládneho zlepenca a aj opoziční „eurohodnotoví“ politici.

A tak sa spomínaní voliči môžu v najbližších voľbách prikloniť práve k Ľudovej strane, keďže dnes vidia, že pojmy ako je demokracia,  čestnosť či spravodlivosť, sú na míle vzdialené práve našim „systémovým“ stranám.

Na verejnosť v posledných dňoch presakujú indície o pripravovaných provokáciách „ťažkého kalibru“ voči ĽS Naše Slovensko, pričom sa naznačuje priame zneužitie represívnych zložiek štátu. Ak by sa tak začalo diať reálne, v tomto prípade by bola „Krupa story“ iba úsmevnou príhodou z dobrých čias, keď tu ešte bola aspoň ako taká demokracia.

Niekto si možno povie, že čo sa týka „náckov“, vtedy je  ospravedlniteľný akýkoľvek ťah štátnej moci.

Len by dotyčný potom nemal zabúdať na to, že náckom sa poľahky stane každý z nás. Napríklad, keď mu do susedstva nasťahujú „diskriminovanú“ komunitu, ako sa stalo napríklad Oskarovi Dobrovodskému.

A nový „nácek“ zrazu nemá kam ísť, jeho nehnuteľnosť je nepredajná a na novú v robotníckej profesii nezarobí a žiadať platnosť zákonov tam kde býva, je také ehm…“extrémistické“…

 

12 komentárov

 • Pingback: Príbeh poslanca Krupu – poslanec opätovne získal potvrdenie o psychickej spôsobilosti držať a nosiť zbraň – MEDZIČAS

 • …….všetko zlé je na niečo dobré, pán poslanec Krupa, chyďte sa rozumu a pozrite si vaše kompetencie poslanca a urobte láskavosť policajtom vo vašom okolí a skontrolujte im ich prácu:
  dodržiavanie pracovného času, ich súkromné autá či naozaj prešli STK a hlavne EK áčkou, či chodia riadne ustrojení, či sú po rodinnej stránke v poriadku, lebo nosia tak isto zbrane ako ste nosili vy keď chodili za susedmi a pýtali sa ich na niečo nezvyčajné ??????????! s vašou osobou, či prešli všetkými kontrolami ako vy a či ich psychotesty nie sú náhodou po záručnej dobe, ďalej či ich služobná streľba je na úrovni výborný, či dobrý a nie vyhovujúci a netreba sa doučovať…… a na záver len čo ma napadlo, požiadajte všetkých svojich známich, lebo už každý má telefón s fotoaparátom, aby zdokumentovali ako a skadiaľ chodia služobnými autami, ako rozvážajú „kolegyne“, chodia si nakupovať, zastávajú aj keď nemusia kde chcú………to sú také krásne nevinné corpus delicti na ich odpovede z hornej časti môjho článku, hlavne pre nadriadených………s úctou Oko

 • Ked brali komunistov, nepovedal som nic, ved som nebol v strane. Ked brali ludovcov bol som ticho, ja som k nim nepatril. ked mi neger uniesol dceru do afriky, bol som ticho ved som ju dobře vychoval.
  Ked potreboval zahranicny investor moj pozemok, rad som ho predal za nizsiu cenu aby sa nasej krajine lepsie dařilo.
  Ale kde mi nasadili zvon na krk a poslali ma past, az vtedy som pochopil aky som bol vol.

 • Fico s Kalinakom a spol. si vdaka par judasom vydychli a myslia si, ze mozu nadalej veselo zneuzivat statny aparat. Legislativa tohto statu je za tie roky lobbingu urcitych skupin plne postacujuca na to, aby sa dalo potrestat v podstate kohokolvek, kto nesuhlasi so slnieckarskou propagandou. Lenze kazdy tlak vytvara protitlak a ked sa to prezenie, ludia sa nahnevaju natolko, ze sa prestanu bat. A potom to zacne byt naozaj zabavne.

 • Ako by asi reagoval, keby vo vláde bol……..?

 • Keď už tí naši“ pomáhať a slúžiť POLICE MANI“ začali HON NA tých „SLOVENSKÝCH, EXTRÉMISTICKÝCH POLITIKOV“, tak nech pokračujú a PORIADNE SI POSVIETIA aj na tých, ktorí preukázateľne PODPORUJÚ SKUTOČNÝCH EXTRÉMISTOV v najvyšších štátnych funkciách za našou východnou hranicou (UA) svojimi „návštevami“ !!! Však pán „SCIENTOLÓG – prezident“, alebo „SOCIÁLNY DRUŽINÁR, PROTEKTOR LIKVIDOVANEJ JUHOSLÁVIE A.K.A. miništrant zahraničných vecí“ !!!

  • Aspoň vidíme čo platíme z našich daní.Policajný štát, policajné metódy, policajti vyzbrojený samopalmi proti vlastným občanom. Ďalšia inkarnácia režimu. Predchádzajúci režim s tým súčasným má už toľko spoločných čŕt, že ďalšia z revolúcií visí na vlásku. Tento systém treba na veky zahubiť.

   • Všetko si napisal spravne len predchadzajuci režim nam dal aspon bezplatne zdravotnictvo, skolstvo, pracu, donutil pracovat aj ciganov atd. Tyto si zobrali len to najhorsie najprv privatizacia spolocneho majetku a teraz ked sme zobraci tak mame drzat hubu ako za komunistov. Malo sa to zrusit hned po tom ked sme zistili, ze to nefunguje. Teraz si myslia, ze su nedotknutelny. Cez vojnu sme neboli fasisti tak nas odniesli na nutene prace do nemecka, za komunistov sme odmietli vstupit do strany do strany tak sme boli nespolahlivy ak nie nepriatelia statu a teraz akoze v socialnej demokracii ked poviem verejne svoj nazor tak ma zatknu.
    Tak po prehliadke historie mojej rodiny je moj nazor, ze za poslednych 80 rokov bola najlepsia totalita ta od komunistov.

 • Veď tí bradatého de Billa debili prekročili svoju právomoc! To je neslýchané, ako to vlastne zdôvodnili?

Pridaj komentár