Ruský medveď precitol a prešiel do stavu rozzúrenej šelmy

Američania stále odmietajú koordinovať svoje nálety s Ruskom, ale zdá sa, že je to jedno. Ruské letectvo nemilosrdne čistí Sýriu od teroristickej špiny hektickým štýlom v móde zúriacej beštie.

Podľa správy sýrskej tlačovej agentúry SANA z 18.11.2015, bola za posledné dva dni zničená flotila 500 cisterien na prepravu ropy a ďalších 355 cieľov v provinciách Aleppo, Idlib, Raqqa a Dir ez-Zair

Ruské letectvo, v spolupráci so sýrskymi vzdušnými silami, vykonalo 186 bojových letov proti ISIS na rôznych miestach v Sýrii,“ hlásila SANA. Dodala, že bolo zničených 26 veliteľských centier, 35 skladov, 28 opevnené miesta, 3 výcvikové tábory, 8 tovární na výbušniny a 86 zhromaždísk ťažkých zbraní.

Správa z 19.11.2015 sumarizuje výsledky posledných 48 hodín, kde sa hovorí o likvidácii 344 cieľov a medzi nimi sa spomína 59 veliteľských centier, 41 skladov, 17 opevnených miest, 74 výcvikových táborov. Zdroj agentúry ďalej hovorí o zničení troch zásobníkov na ropu, továrne na výbušniny, výrobne mínometov a troch zariadení na rafináciu ropy.

Medzitým ruské Ministerstvo obrany potvrdilo, že ruské letectvo este viac (!?!?!?!) zosilní útoky proti pozíciám teroristickej organizácie a po rozšírení počtu vojenských lietadiel, bude pokračovať v ich bojových letoch nepretržite v každú dennú aj nočnú hodinu.

Všetky ruské lietadlá na leteckej základni Hmeimem sú použité v bojových operáciách,“ citovala stanica Russia Today na svojich internetových stránkach vyhlásenie plukovníka Igora Klimova, hovorcu ruského ministerstva obrany.

Komentár: Ako dlho bude trvať, kým Saudská Arábia / Katar / CIA / Turecko nahradí všetky tieto straty teroristov? 

Zdroj:

10 komentárov

Pridaj komentár