Saint Etienne du Rouvray – sestra Danielle prehovorila

Sestra využila na útek situáciu, keď obaja islamisti napadli kňaza – 86 ročného Jacquesa Hamela.

Islamisti prekonali odpor starého pána a donútili ho si kľaknúť. Následne kňaza podrezali.

Vraždu si filmovali a zároveň predniesli pred oltárom niečo ako kázanie v arabčine.

zdroj Idnes.cz

 

6 komentárov

  • Nas stat a cela skorumpovana EU zanedbava verejny odborny medialny dialog medzi Krestanstvom a Islamom . Najst vychodisko a ocistit Islam od mytickeho, vybájeného ci sadisticko- pedofilneho Mohameda je velmi dolezite aj pre neradikalne zmyslajucich moslimov aj pre celu nasu civilizaciu. Zalezi na interpretacii historickej, teologickej a vzajomnych vztahoch! Diskusia vzdy predchadza krvavemu nasiliu, ktore nemozno zastavit . EU to nevie alebo nechce vediet !!!!!

  • By the Numbers is an honest and open discussion about Muslim opinions and demographics. Narrated by Raheel Raza, president of Muslims Facing Tomorrow, this short film is about the acceptance that radical Islam is a bigger problem than most politically correct governments and individuals are ready to admit. Is ISIS, the Islamic State, trying to penetrate the U.S. with the refugee influx? Are Muslims radicalized on U.S. soil?

  • Som veľmi humanisticky založený človek ale tým sviniam mohamedánskym by som dokázal bez mihnutia oka vpáliť guľku do tej hnusnej mohamedánskej tekvice.

Pridaj komentár