Šanca bez šance.

V poslednom komentári som uviedol, že vzhľadom ku všeobecnému sklamaniu z pôsobenia Andreja Kisku v pozícii hlavy štátu to budú mať v marcových voľbách všetky nové strany o niečo ťažšie.

zdroj : FB stránka strany Šanca

Po podpore presídľovania nelegálnych migrantov sú šance Šance v marcových voľbách nulové. zdroj : FB stránka strany Šanca

Už dlhšie obdobie vídavam bilboardy pre mňa doteraz neznámej strany Šanca.

Osobne ma neoslovili, len mi ukázali, že Šanca má pomerne slušné finančné zázemie.

Keďže som Šancu od začiatku vnímal ako projekt bez šance, tak som sa o ňu nezaujímal.

Včera ma Šanca zaujala svojím jasným prihlásením sa k podpore presídľovania nelegálnych migrantov na Slovensko. Oceňujem to, že sa k tejto idei verejne prihlásila.

Väčšina opozičných strán sa tému presídľovania nelegálnych migrantov rozhodla pred voľbami príliš neotvárať. Aby po voľbách mohli váhou hlasov oklamaných voličov umožniť „eurohodnotové“ presídlenie migrantov a nástup postupnej islamizácie Slovenska.

Šanca je po včerajšku definitívne bez šance na parlamentné posty. V jej prípade ide možno o chladný kalkul, parlament naozaj nehrozil a „eurohodnotový“ postoj poskytuje oveľa lepšie vyhliadky na príjem zo „sponzoringu“.

Voľby v marci sú jedny z najdôležitejších a možno aj najdôležitejšie v histórii Slovenska. Ide o to, či ich výsledok dá šancu postupnej islamizácii Slovenska.

To, že  drvivá väčšina nelegálnych migrantov ide na „sever“ z iných dôvodov, než je záchrana života pred vojnou, nevidí len ten, kto to z nejakých dôvodov nechce vidieť. Aké dôvody nevidieť má Šanca ?

4 komentáre

Pridaj komentár