Saudská Arábia ponúka zaplatenie 200 mešít pre sýrskych utečencov v Nemecku

Prečo Saudovia chcú stavať 200 mešít pre týchto „utečencov“, ale nezoberú k sebe ani jedného?„, pýta sa vo včerajšom zamyslení Daniel Greenfield z Frontpage Magazine.

Saudská Arábia, ktorá neumožňuje výstavbu kostolov, ale financuje horúčku stavania mešít v krajine neveriacich, neprijme sýrskych utečencov. Dokonca ani keď sú moslimovia. Avšak ponúkne pre nich vybudovať 200 mešít v Nemecku.

Je to láskavá ponuka. Jediný správny spôsob pre Európu ako im to oplatiť, by bolo poslať milión futbalových ultras do Saudskej Arábie a potom pre nich ponúknuť vybudovanie zázemia o výučbe dôležitosti likvidácie krajiny vandalizmom a zneužívania akýchkoľvek miestnych obyvateľov, s ktorými sa stretnú.

Samozrejme, že Saudovia nie sú tak hlúpi, aby na toto naleteli. Ani v prípade, že futbaloví chuligáni so sebou občas náhodou prinesú ženu a dieťa, aby ich použili ako emocionálne ľudské štíty, zatiaľ čo ničia všetko navôkol cestou do krajiny, ktorú všestranne nenávidia okrem jej sociálnych služieb.

Iba na Západe sú dosť hlúpi na to aby naleteli.

Mešity Saudov zohrali kľúčovú úlohu vo vzostupe islamského terorizmu na Západe. Len si pomyslite na výbušné zázraky, ktoré môže v Nemecku vykonať v mene Allah Akbar skoro milión prisťahovalcov a všetky tie mešity.

Možno, že budúci kalif islamského štátu bude dokonca kričať Allah Akbar pri stínaní nejakého miestneho bezverca s nemeckým prízvukom. Možno, že islamský štát bude dokonca v Hamburgu.

Prečo sa tak málo ľudí pýta samých seba, prečo sú Saudovia ochotní postaviť 200 mešít pre týchto „chudobných, zúfalých utečencov“, ale nezoberú k sebe ani jedného?

Je to rovnaká odpoveď ako na otázku, prečo tak veľa moslimov má starosť o „Palestínčanov“ a tvrdí, že ide v ich prípade o genocídu, ale nezoberie ich k sebe a nedá im občianstvo.

Toto nie sú utečenci. Sú to armády.

Nepočúvajte mňa. Vypočujte si tureckého Erdogana, človeka populárnejšieho medzi nemeckými moslimami, než je medzi svojimi utláčanými ľuďmi. Tu je jeho poetické vyjadrenie, za ktoré ho v minulosti sekulárny turecký štát poslal do väzenia pred tým, než sa stal islamistickým peklom minaretov, Erdoganových palácov a rozpadajúcich sa nákupných centier.

Mešity sú naše kasárne, kupoly naše prilby, minarety naše bajonety a veriaci naši vojaci.

Saudská Arábia len ponúkla postaviť 200 kasární pre 800.000 vojakov útočiacich na Nemecko.

Zdroj:

http://www.frontpagemag.com/point/260080/saudi-arabia-offers-build-200-mosques-syrians-daniel-greenfield

13 komentárov

 • toto Vas dorazi
  https://de.nachrichten.yahoo.com/skandal-in-saudi-arabien-%E2%80%93-100-000-fl%C3%BCchtlingszelte-stehen-leer-134751846.html
  sorry za google preklad

  Škandál v Saudskej Arábii – 100,000 utečencov stany sú prázdne
  https://s.yimg.com/bt/api/res/1.2/X2.20yu.vr1UQfRuRJCy3w–/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1O3c9NjMw/http://l.yimg.com/os/publish-images/news/2015-09-16/d8c15d10-5c78-11e5-8f01-59630457fc85_000_APP2000031189373.jpg

  Ťažko uveriť, ale bohužiaľ je to pravda: Tento vysoko klimatizované stany by mohla vyriešiť problém utečencov v blesku, pretože to môže pojať približne troch miliónov utečencov. Napriek tomu, oni zostanú prázdne.

  Fotografie, ktorá straší len web, vyhrievané nálady. Kým Európa bojuje, aby utečencom, ako aj berieme, sú 100.000 luxusné stany v jednej z najbohatších krajín na svete prázdnom – postavené z jediného dôvodu: aby sa prispôsobila veriaci na ich púti.

  V kempe Mina v Saudskej Arábii, ktorá sa nachádza osem kilometrov východne od svätého mesta Mekky, až tri milióny ľudí môžu byť ubytovaní. Každý z 64 metrov štvorcových stanu bola vyrobená zo sklolaminátu a potiahnuté teflónom pre ochranu voči slnku a proti ohňu. K ubytovanie dokonca je kuchyňa, kúpeľňu, elektriny a vody, rovnako ako klimatizácia.

  Nur fünf Tage im Jahr sind diese Zelte belegt (Bild: AFP) Iba päť dní v roku, tieto stany obsadených (Image: AFP)

  Sýrski utečenci prináša, ale veľmi málo, pretože nie sú vítaní v týchto stanoch. Saudská Arábia popiera prchavé Sýrčanov a to bezpečné miesto na pobyt – rovnako ako všetky ostatné krajinách Perzského zálivu. „Šesť štátov Perzského zálivu neponúkol jediné miesto pre presídlenie sýrskych utečencov“ potvrdila Amnesty International. Tábor Mina je iba po dobu piatich dní, počas Hajj, najdôležitejšie púť moslimov obsadené. Zvyšok roka sú 100.000 stany prázdne.

  Škandál, zvažuje, ako bohaté krajiny kvôli ich zásobníka oleja. Saudská Arábia odmieta skutočne prijať utečencov, ale ponúkla postaviť 200 mešít pre 500.000 utečencov, ktorí sa očakáva tento rok v Nemecku.

 • Neodpustiteľná myšlienka

  Je veľmi zvláštne, že ak cestujete do Egypta, Iraku, či Tuniska, vyžadujú si, aby ste rešpektovali miestnu kultúru a neprovokovali svojou. V Dubaji sedí už niekoľko rokov v base Rakúšan za to, že chytil vlastnú manželku za zadok. Objal ju pri prechádzke len trochu nižšie, než je pás.

  Prisťahovalci však rešpektovať našu kultúru nemusia. Nemusia ju rešpektovať ani v Británii, vo Francúzsku, či Nemecku. Prisťahovalci inej kultúry nemusia ctiť ani naše tradície, ba dokonca sa ich snažia po príchode zmeniť, alebo rušiť.

  Je priam až nemysliteľné, že ide o štátom priklepnuté zmeny, a to sme len na začiatku.

 • Příliv migrantů je výsledkem gigantického obchodování s lidmi, říká Europol

  Vatikán. Armáda 30 tisíc překupníků, kteří jsou organizováni také pomocí tzv. sociálních sítí, a gigantický obchod, jehož obrat nelze přesně vyčíslit, ale pohybuje se v miliardách dolarů. Za statisícovými zástupy migrantů, kteří přicházející do Evropy, stojí tito překupníci, kteří přesvědčují lidi falešnými sliby anebo je nutí násilím – píše vatikánský deník L´Osservatore Romano (7.-8.září 2015 – Mercanti di esseri umani), který jako jedno z mála médií zveřejnil toto sděleni Europolu, tedy agentury Evropské unie zabývající se potíráním organizovaného zločinu. „Obchod s lidmi je momentálně výnosnější než obchod se zbraněmi a drogami,“ dodává Izabella Cooper, mluvčí evropské agentury Frontex, která kontroluje hranice EU a nedávno odhalila jednu z mnoha kriminálních skupin řízenou Eritrejci. Z této země Afrického rohu, kde vládne tyranský politický režim, který svoje hranice jinak neprodyšně střeží, přicházejí migranti přes Sudán do Libye a odtud do Itálie. Jiná známá trasa vede z Ghany přes Burkina Faso a Niger. Lidé jsou po stovkách nacpáni do kamionu a potom vměstnáni na lodě a převáženi k italským břehům. Podobná situace je na cestě z Blízkého východu přes Turecko do Řecka, kam přichází nejvíce migrantů.

  Europol ani zmíněný článek vatikánského deníku však už nespecifikuje, kdo tyto překupníky platí, neboť lidé, kteří jsou na útěku, protože o vše přišli v důsledku války anebo nemají, co jíst, potřebnými peněžními částkami zajisté nedisponují. Odpověď možná naznačuje jiný článek z předchozího vydání vatikánského deníku (L´Osservatore Romano, 6. září 2015) pod názvem „Pochod, který otřásá Evropou“, který podává informaci, že „podle Pentagonu migrační krize potrvá přinejmenším dvacet let“. Dodejme jen, že je na místě otázka, zda Ministerstvo obrany USA disponuje údajem o době trvání této krize proto, že v něm pracují proroci anebo proto, že ji někdo plánuje.

  http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=22370

 • samko co to trepes. do eu prichadzaju len ekonomicky migranti co nejdu pracovat ale hladaju dobry socialny system co ich bude zivit. to len k tym chudacikom…
  A zadalsie, kazdy clovek si vie najst priklady spoluzitia moslimov a pôvodnych obcanov ako je napr. vo svedskom Malmo, niektorých nemeckých a francuzkych mestach kam sa boji prijst aj zachranka a hasici…
  Takze dakujem ale take experimenty a obohacovanie na slovensku nechcem, nech moslimovia idu inam, my sme aj budeme krestanska krajina.

 • toto je cele klamstvo .. poprve ziaden vyrok od ziadneho saudskeho officialneho pracovnika neznelo .. podruhe : vy ste len priali 30 tisic utecencov a uz placete ze umrete od hladu .. medzitym zije pokojne 2 a pol miliona syrskych imigrantov v saudskej arabii a nikto o nich nepocul .. vy len tak maslite nad tymi imigrantami preto aby ste skryli vacsiu problematiku ; ze ste slabi a zranitelni natolko ze nechcete o tom diskutovat a radsej nadavate na tych ubohych ktori nevedeli utiect smerom juh a mysleli si ze sever su lepsi ludia nez tam dole .. a v skutocnosti ste ovela horsi ludia ako ostatni mimo eu .. islam nikdy nebol problem pre vas .. zili pokojne medzi vami ako stale aj ziju .. len vy neviete ako so sebou ?!!! tak hej pozrime sa na tych muslimov !!!

  • tolko lzi na jednom mieste mozno presne ocakavat – od moslima. Vdaka za ukazku 🙂

  • skap ty špina moslimská. Ked vidím tie cigánky zo zahalenou hlavou tak nechýba vela aby som jej to strhol z hlavy. Už aj ste chceli stavat halal potraviny. V ted den by obchod zhorel do tla. Vitajte na slovensku, mi nie sme nemci ani briti. Sme prepnutí slovania ktorý ked budú chciet tak vypália aj poslednú mešitu. VED sa nás bojíte ved máte zákaz príst do bratislavy lebo vás tam ukamenujeme . A ešte nerozumiem ani tomu čo píšeš, vieš vôbec po slovensky ?? No a ešte pokojne žijú to áno pokial nepostavíte mešitu. Ved naša vláda vie že to bude posledná kvapka už tak utláčaného slovenského ludu. Potom ich už ani média nezachránia. TO bude mega revolúcia.

  • jakych 2,5 miliona syrcanov v saudskej arabii co to trepes za sprostosti v SA su mozno nejaky syrcania ale urcite nie utecenci… skade si to vyhrabkal..

 • Dobrý pán Poláček, viete zdroj na ten výrok Erdogana, rád by som ho zdielal po preverení 🙂

  • https://en.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdo%C4%9Fan
   In December 1997, Erdoğan recited a poem in Siirt from a work written by Ziya Gökalp, a pan-Turkish activist of the early 20th century.[46] His recitation included verses translated as „The mosques are our barracks, the domes our helmets, the minarets our bayonets and the faithful our soldiers….“[32] which are not in the original version of the poem. Erdoğan said the poem had been approved by the education ministry to be published in textbooks.[47] Under article 312/2 of the Turkish penal code his recitation was regarded as an incitement to violence and religious or racial hatred.[48] He was given a ten-month prison sentence of which he served four months, from 24 March 1999 to 27 July 1999.[49] Due to his conviction, Erdoğan was forced to give up his mayoral position. The conviction also stipulated a political ban, which prevented him from participating in parliamentary elections.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Saudská Arábia ponúka zaplatenie 200 mešít pre sýrskych utečencov v Nemecku

Pridaj komentár