Schwäbisch Gmünd – veľká hanba pre rakúsku verejnoprávnu ORF.

To, že sa takmer všetky systémové médiá snažia prerobiť občanov na refugees welcome aktivistov, vnímame v celej Európe a aj na Slovensku.

Ak to niektoré z médií nemieni robiť, napríklad TV Prima, tak môže očakávať problémy a rôznu formu šikany.

Nie vždy sa však „eurohodnotovým“ redaktorom darí splniť zadanie a často dosiahnu presný opak zamýšľaného.

Poriadnu hanbu si narobila rakúska „verejnoprávna“ televíza (ORF) v meste Schwäbisch Gmünd (Bádensko-Württembersko).

V meste ťažko postihnutom povodňami inscenovali natáčanie záchranných prác, pri ktorých migranti  zachraňovali majetok nemeckých občanov.

A tak pred zrakmi povodňami postihnutých občanov sa hralo divadlo, veci sa niesli najprv do zatopeného domu aby sa hneď na to z toho domu vyniesli a to už samozrejme pred nastavenými kamerami.

Na miestnych, ktorým povodne navždy vzali minimálne dvoch občanov mesta bolo toto divadlo príliš a údajne došlo aj na ručne stručnú argumentáciu.

zdroj: Kronen Zeitung

video (zdroj) je z mesta Braunsbach v (Bádensko-Württembersko). Prežiť toto a potom príde niekto na mojom nešťastí tvoriť refugees welcome propagandu, tiež neviem, ako by som zachoval.

6 komentárov

  • Ale ze tvrdia, ze to bolo tak, ze imigranti pomahali, ale kedze stab prisiel az potom, co upratovanie skoncilo, tak to znovu cele zinscenovali.
    O tom nenapisete. Ani to nijak nedementujete.

    Vyberiete si svoj uhol pohladu a ten prezentujete … v com ste iny od korporatnych medii?

  • Hovorí sa, že koho chce pán boh potrestať, zoberie mu zdravý rozum. To úplne stačí. A čo je zdegenerované, musí vyhynúť. Také blbstvá, čo dokáže tzv. vyspelá Europa, by nevymyslel žiadny majster čiernej komédie. Ono vás to čoskoro prejde, to „wellcome“. Ani za desatročia pod bolševikmi nikto tak neosprostel ako vy tam od toho blahobytu, ale už je The End.

  • No neviem… bud su pod takym tlakom, alebo sa jednalo o umyselnu sabotaz… Neprekvapilo by ma ani jedno…

  • Vsak je to uplne na hlavu. Bezne ukazuju „aktivistov“, ktori chodia upratovat „utecenecke“ tabory. Co su to za „vdacni utecenci“, ked si nevedia ani upratat? Napriklad ti, co ich Greci chceli prestahovat z Idomeni (co bolo pole) do normalneho tabora.

  • O tomto hovorili tuším aj v našom verejnoprávnom rozhlase.

  • cim to je, ze zapadnu europu nici jedna katastrofa za druhou. terroristi, imigranti, a dokonca aj priroda. To vazne vyzera na zasah vyssej moci.

Pridaj komentár