Sekundárna imigrácia, kresťanskí utečenci sa boja moslimských.

„Všetky zvieratá sú si rovné, ale niektoré sú si rovnejšie.“ – George Orwell

Kresťanskí imigranti utekajú pred moslimami, moslimskí imigranti utekajú pred tým, čo sami prinášajú sem.

Mestečko Sodertalje vo Švédsku sa stalo útočiskom pre kresťanov z blízkeho východu, ktorí utekajú pred islamom.Obrovská vlna moslimských utečencov idúca do Európy, zapríčinila to, že kresťanskí imigranti v Sodertalje sa začali zamýšľať, či vôbec existuje pre nich bezpečné miesto.

Obrovská vlna moslimskej imigrácie pochádza zo štátov severnej Afriky a blízkeho východu. Oni si tu budú chcieť vynútiť zákon šaria. A my chceme len udržať našu tradíciu, hodnoty a demokraciu“ hovorí David Dag z Demokratickej Organizácie Aramejcov vo Švédsku.

V Mönster?s sa kresťania musia správať podľa pravidiel, ktoré im určili moslimovia. Nemôžu si sadnúť v miestnostiach, kde už sedia moslimovia, do iných zas nemôžu vôbec vstupovať, nemôžu nosiť krížik na krku.

Kresťania sa cítili zastrašovaní a nenašli nikoho kto by im mohol pomôcť, preto dobrovoľne odišli“ ? povedal Mikael Lonnegren, direktor imigračného úradu v Kalmar.

Miestne úrady sú znepokojené, keď incident vyprovokovala malá skupina moslimov.

Také udalosti sa nestavajú len vo Švédsku.

Mal som nádej, že v Nemecku budem môcť praktizovať svoju vieru. V utečeneckom tábore sa bojím čo len spomenúť, že som kresťan. Vtedy mi moslimovia hrozia smrťou“ – hovorí Said, ktorý je umiestnený v tábore v dolnom Saxonsku, ktorý zavesil obrázok Krista na stene.

Keď moji spolubývajúci uvideli obraz, napľuli mi do tváre. Keď bol ramadán budili ma každé ráno a nútili ma jesť pred východom slnka. Keď som to odmietal, kričali že som ?kaffirom?, neveriacim. A že ma treba zabiť. Správajú sa ku mne ako ku zvieraťu, žijem v neustálom strachu. Keď som sa obrátil na ochranku, nezaujímalo ich to, oni sú tiež moslimami.

Mariusz Malinowski

Christian Refugees Wonder ‚Is Any Place Safe‘

http://wpolityce.pl/swiat/261132-szwecja-chrzescijanie-przesladowani-w-obozie-uchodzcow

Szokujące! „Die Welt“: W niemieckich obozach dla uchodźców muzułmanie prześladują chrześcijan! „Biją nas, plują nam w twarz, grożą śmiercią. Traktują nas jak zwierzęta“

3 komentáre

  • Ako nedávno povedal Antoine Audo, biskup z Aleppa, v sýrskej tradícii neexistuje prenasledovanie z náboženských dôvodov. Pluralita vyznania bývala odjakživa sýrskou zvláštnosťou a výnimočnosťou. Smerom k Bruselu, Rímu, Berlínu či Londýnu potom vyhlásil: „Vy Európania by ste sa mali biť za to, aby ste zabránili odchodu kresťanov zo Sýrie… Keď islamistickému fanatizmu doprajete možnosť, aby vyhnal kresťanov z Blízkeho východu, dovediete ho k presvedčeniu, že sa môže usilovať o dobytie Európy.“
    http://komentare.sme.sk/c/8021920/ruska-ruleta-v-syrii.html

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Sekundárna imigrácia, kresťanskí utečenci sa boja moslimských.

  • ale no, nestrašte, pozrite si včerajšieho Havrana, kde uvidíte ako to naozaj je :). ináč nebolo by od veci napísať otvorený list (ku ktorému sa možno pridať) RTVS prečo má v ponuke každotýždennú sebaprezentáciu viditeľného primitíva bez akejkolvek objektivity, s hosťami ktorí sú vyberaní ešte sektívnejšie ako u Štefana (a to som si myslel že Hríbove Pod lampou je úplné dno objektívnej diskusnej relácie). aj taký podnetín na radu RTVS by bol dobrý, ale kto má na to čas?….btw, najlepšie na celej včerajšej diskusii bolo, keď sa „akademici“ začali začali sťažovať na mediálnu kampaň nielen proti utečencom ale aj proti nim v mainstreamových médiach, čo vraj klamlivo ovplyvňuje verejnú mienku (ktorá je potom proti utečencom), ani, intelektuály sa musia vyjadrovať v aleternatívnych médiach…tak ja neviem či už všetci „akademici“ fetujú (havran určite), alebo kde je pes zakopaný…

Pridaj komentár