Skandovať pieseň o hygiene a intímnom živote europoslankyne nie je v poriadku.

Čo sa stane, keď sa k problému vyjadria nesprávni ľudia?

V sobotu sa v Bratislave zišlo niekoľko tisíc ľudí, ktorí chceli upozorniť na problém islamu a ekonomického prisťahovalectva.

Organizátori protestu nepatria medzi anjelikov. A veľa ľudí s ich postojmi nesúhlasí. Napriek tomu sa množstvo ľudí k pochodu pridalo. Pravdepodobne preto, že nebolo nikoho iného, ku komu by sa mohli pridať. Nik iný im neumožnil vyjadriť svoje obavy.

Smutné je, že nejaký ten slaboduchejší sa vždy nájde. A keď je ich viac pokope a ešte posilnených „pivom z neďalekej BILLy“ tak je problém na svete.

Skandovať pieseň o hygiene a intímnom živote europoslankyne nie je v poriadku. Ohrozovať  cyklistické preteky je samozrejme úbohé. A napadnúť rodinu s kočíkom nie je ospravedlniteľné, aj keby ten kočík tlačil Bin Ladin.

Nechcem žiadny zo spomínaných problémov bagatelizovať. Ale najväčším problémom je podľa mňa to, že prakticky všetky médiá okamžite brilantne (a nesprávne) analyzovali situáciu. A prišli na to, že ani islam, ani ekonomickí prisťahovalci nie sú problémom. Problémom sú naši vlastní extrémistickí občania.

To znamená, že ak sa k reálnemu problému vyjadria nesprávni ľudia „extrémisti“, tak samotný problém zmizne a nahradia ho tí nesprávni ľudia – tí „extrémisti“.

A takéto riešenie zjavne stačí všetkým našim kaviarenským intelektuálom a médiám.

Hurá – našli problém doma. Ako obvykle.

D. Tremens

Poznámka: Tento článok nie je dielom medzičas.sk, „našli sme to na stole“. Ja sám využívam služby korektora. Človek, ktorý to robí je zamestnancom štátnej inštitúcie a z dôvodu obsahu toho čo koriguje si neželá byt spomenutý ako korektor.

Tento text je publikovaný anonymne z toho istého dôvodu.

Slovensko dospelo ku štádiu kde „páchatelia dobra“ a „strážcovia lásky“ zatvárajú ľuďom ústa, a pri tom vôbec nemusia mat v ruke kameň.

Mariusz Malinowski

[sociallocker][/sociallocker]

14 komentárov

 • Pán autor, článok som nečítal, nakolko ma Váš názor nezaujíma nech vychádza z akýchkolvek faktov argumentov atd. neberte to ako nejakú dehonestáciu. Chcem len poukázať že už v titulku ste vôbec nepochopili o čo sa v tej piesni spieva, nespieva sa vôbec o hygiene a intimnom živote pani poslankyne, nakolko ani o jendom ani o druhom žiadny s účastníkov nemá ani ponatie. Spieva sa tam o tom že duša a svedomie pani poslankyne je špinavé, a to teda poriadne, nie telo ako si to všetci novinári vysvetlili práve tý ktorý by mali epitetá a metafory slovenského jazyka ovládať !!! A o pomenovaní k…a je to tiež trošku inak, pojem k…a vyjadruje v prvom rade človeka ktorý robí podradnú prácu za peniaze, inak povedaný je predajný a to pani poslankyna je, takže možete titulkovať ako chcete avšak Váš pohlad na vec je len jendostranný a preto chybný.

  • Posudzovat hodnotu clanku ci nebodaj autora len na zaklade titulky, bez precitania celeho clanku je dost ubohe. Neviem naco sa potom vobec vyjadrujes, ked sa este aj tupo priznas, ze o tom, k comu sa vyjadrujes, nemas sajnu. To uz je tupost na n-tu, prepac..

 • slavo slušný

  bol som v tom sprievode. pridal som sa hoci som vedel, kto ho organizuje. a naozaj
  iba preto, že nikto iný sa na to nepodujal iba futbalové fankluby. pritom máme na slovenskú ničím nezaťažené občianske združenie SOBOS, ktoré by malo združovať občanov, ktorí sa boja o svoju bezpečnosť a chcú čosi pre ňu aj urobiť. každý, kto chce čosi riešiť zákonnou cestou by mal prejaviť záujem stať sa členom. ale nie o tom som chcel ale o hlasoch, ktoré poukazujú na podozrenia o práci policajných provokatérov. pretože som tam bol a sám som videl, čo sa udialo. samotné policajné komando vedúce čelo demonštrácie zastavilo sprievod presne na hodžovom námestí, kde boli zhromaždení odporcovia demonštrácie. ktosi vydal takýto rozkaz jednoznačne s úmyslom vyvolať konfrontáciu medzi znepriatelenými skupinami. vystavil tak občanov možnému ublíženiu na zdraví ak by nastala bitka. iba rozvaha demonštrantov, ktorí síce hlasno vykrikovali ale do bitky sa nepustili tomuto zabránila. asi na veľký smútok kohosi, kto operáciu riadil. a to ani nespomeniem, že 10 minút pred začatím pochodu z hlavnej stanice som počul z vysielačky vedľa stojacého policajta, že trasa sprievodu ani cez hodžovo námestie nemala ísť. kto toto zmenil na poslednú chvíľu a dostal tak obe skupiny na jedno miesto?

 • To sme zapríčinili my, ich voliči! Už nikdy viac! Ani jedných a určite nie ani druhých! Radšej tých tretích, aj keď to budú extrémisti ! (Už sa mi nechce urážať „hlupaňu“ a jej kolegov!

 • Pripomeňme si, ako tá istá Beňová vykrikovala na slušných ľudí, ktorí demonštrovali proti teroru asociálov, že sú fašisti. Kde ste boli všetci vtedy, aby ste jej hulvátstvo odsúdili?

 • Nepoznám Kotlebu ale viem, že ak nejaký Moslim u nás povie to čo povedal jeden iný Moslim vo Švajčiarsku tak tu dlho neprežije. Vo Švajčiarsku Moslim povedal že Švajčiarsko patrí Moslimom a Švajčiari im budú slúžiť. Nechcem sa toho dožiť na Slovensku!

  V článku mi chýba pripomienka že títo humánny aktivisti sú pripravení napichnúť sa na štátny rozpočet a žiť z neho po generácie. Ja to chápem ako jediný zmysel ich snahy. Odporučil by som aktivistom ak chcú byť humánni nech idú pomáhať do Afriky podobne ako robia lekári na misiách.

 • Už aj ten nadpis je debilný a hlúpučký.
  Iba naozaj blbcom by sa muselo vysvetlovať niečo o slogane a priamom umeleckom dojme.

  A čo sa týka práce maskovaných policajných provokatérov na pretekoch a vymyslenom útoku na akúsi rodinku – tak na to môe skočiť naozaj iba človek s IQ pod 90.

  Ste kolaboranti zákerných politických síl. Možno si to všetci neuvedomujete, ale mali by ste vedieť, že sa to o vás už vie.

  • Mariusz Malinowski

   a kto vie? mas nejaky zoznam?

   • V poriadku nie je najmä klamať, kradnúť a vnucovať majorite ďalších imigrantov, akoby nestačilo, že tu už od čias Márie Terézie žije skupina imigrantov z Indie, ktorí sa ani za boha nechcú prispôsobiť.
    Nejaký pokrik je v kontexte príčinných súvislostí to najmenej podstatné. Navyše politik je verejne činná osoba, platená z daní všetkých a od svojich voličov by mal preto strpieť aj takéto hodnotiace úsudky. Keď Beňová odíde z politiky, nikto po nej neštekne.

 • co je pravda, nie je hriech, ty zbabelec, manipulator a sluha systemu

  • Mariusz Malinowski

   intimny zivot beniovej je pradva a ani nie je hriech, ale len zbabelci nad nim onanuju..

   • Osobne súhlasím s obsahom onoho pokriku, stačí si o Beňovej prečítať časť v ITP Gorila:
    „Malchárek popisuje niekoľko prípadov arogantného správania Moniky Beňovej, ktorú nemá rád (volá ju „piča“, „fúria“, „hlupaňa“, „beštia“). Haščák hovorí, že ju mal vždy za „kundu“. Haščák vie, že spávala s českým podvodníkom „Deržinským“, jedným chlapom z IRB, ktorého zavreli (Haščák si nevie spomenúť na meno) a chcela spávať aj s Marekom Dospivom, ale ten ju odmietol.“

    Je až neuveriteľné, že sa takéto indivíduum zdržuje vo verejnom živote a určuje ako bude vyzerať Slovensko po budúce generácie. Hanba všetkým, čo ju volili.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Skandovať pieseň o hygiene a intímnom živote europoslankyne nie je v poriadku.

Pridaj komentár