Skrz-naskrz neslniečková výzva

Autorku textu poznám už dlhé desaťročia, vyrastali sme spolu a viem, že nie je ani zlá, ani xenofóbna, ani rasistická. Miluje život, ľudí, prírodu, zvieratá. Toleruje každého, kto toleruje ju. Má však zdravý sedliacky rozum a súčasné vydieranie multikultúrnymi zapredancami neznáša príliš dobre. Mám rovnaký názor. Pre človeka, ktorý má všetkých päť pohromade je jasné, že naše elity sa buď zbláznili, alebo majú úplne vymyté hlavy, alebo pracujú v žolde niekoho druhého. To čo sa deje nie je v prospech nikoho z nás. Preto si prečítajte zamyslenie ženy, ktorá vie čo je život. Skutočný život.

Celé desaťročia, možno storočia, celé generácie vysedávajú Afričania v suchu a v hlade pred svojimi chatrčami, nechávajú sa osierať muchami a tupo hľadia do prázdna, ale usilovne sa množia, aj keď vedia že nemajú čím kŕmiť svoje mláďatá, ktoré im s najväčšou pravdepodobnosťou aj tak umrie od hladu, alebo na nejakú hnusnú chorobu, napr. AIDS. Sem tam si navzájom niečo useknú mačetou. Tu ruku, tam nohu, kde tu hlavu…Peniaze ani nepoznajú. A zrazu, práve teraz…si všetci záhadne naškrabali niekoľko tisíc dolárov ,aby sa presunuli na druhý koniec sveta za lepším životom…

Všade sa hovorí o deťoch, ženách a starých ľuďoch. Videl už niekto starého Afričana?? Na všetkých záberoch z utečeneckých lágrov sú len zúriví zbesilí chlapi, ktorí majú od pokory ďaleko. Ak sa aj zjaví nejaké dieťa tak je zrazu na všetkých záberoch v rôznych situáciách. Najčastejšie ako živý štít… Nevadí. To sa nám náckom netolerantným iba zdá . Prípadne sa 10x prejde nenápadne popred kameru, poza redaktorku, ktorá natvrdku bez kože na papuli hovorí o rodinách s deťmi… na záberoch zatiaľ chlapi hrajú karty…

Na FB mám v priateľoch (obyčajného) človeka – rodinu zo Sýrie, ktorá aktuálne žije v Damasku. Žije tam. Už prvý fakt , že tam stále funguje INTERNET je v rozpore s mediálnymi informáciami. Každú chvíľu si tam zavesia fotky zo života. Syn v škole, syn za počítačom, nový bicykel, kúpalisko , svadba… zatiaľ som nevidela žiadny vojnový status. Tak neviem čo si mám o tom myslieť. Prečo sa ma snažia zmiasť, že na FB fejkuju obyčajný život, keď ich krajina už vlastne ani neexistuje???

Mám plné zuby toho ako tu všetci exhibujete tým, že zdieľate informácie kde a ako šľachetne ste sa zbavili starých harabúrd zo skrine… nič v zlom, ale vaše handry sa už dávno povaľujú po zemi napr. v takom Traiskirchene… viď videá z tej malebnej obce… ak si myslíte, že zdieľanie priblblých statusov o tom, že ste imigrant pozitív niekomu fakt pomôže, tak ste rovnako naivní ako tí, čo posielajú obrázky anjeličkov s upozornením o neprerušenej reťazi šťastia.

Nech sa páči. Nasťahujte si svoju utečeneckú rodinu k sebe domov. Uložte si chrchľajúce nakazené africké decko k svojmu decku do postieľky. (Áno, nakazené… pretože neviem o žiadnych zdravotných kontrolách a očkovaniach na hraniciach. Tie platia len pre nás bielych. Skúste napr.poslať psa do zahraničia, koľko očkovaní a vyšetrení musí mať)… Kŕmte si ich , ale z vlastných peňazí, nie z našich!!! Prispôsobte si SVOJ byt ich potrebám, kľudne si ho prestavajte aj na mešitu. Ale neobťažujte tým okolie a nevnucujte ostatným túto úchylnú potrebu za každú cenu pomáhať každému!!!

Paradoxne sledujem, že túto potrebu – BYŤ VIDENÝ, ŽE AJ JA POMÁHAM- majú práve ľudia, ktorí tak akosi dlhodobo nevedia pomôcť hlavne sami sebe… tak sa realizujú práve takým to spôsobom. NIE! NIE! Nie. Považujte si ma za nácku, bezcitnú sviňu, egoistku, primitívku a hocičo.vytrestajte ma vyhodením z FB priateľov, bloknite si ma a keď vám to urobí dobre, prestaňte ma aj zdraviť…

Áno. Som PRIMITÍV!!! A som na to hrdá. A mojim primitívnym životným poslaním bolo a je rozmnožiť sa a nakŕmiť mláďatá. K tomu patrí ochrana ich teritória. A to práve teraz robím. 45 rokov som bola šťastná, že žijem v nudnej krajine kde nie sú žiadne prírodné katastrofy, žiadne vojny, nepokoje.

Nechápem, prečo to chcete silou mocou zmeniť??? To vám je jedno ako budú žiť vaše deti?čo im týmto v budúcnosti prichystáte?? Choďte sa pozrieť do miest, kde si tzv. multi-kulti vytvorili… poflakujúce sa tmavé držky s kopou deti po uliciach. Všade smrad a neporiadok. Strach vyjsť po tme na ulicu.Hudba-tanec-klobása.

Nepochybujem o tom, že sa niektorí silní jedinci zaradili do spoločnosti, prispôsobili sa kultúre krajiny do ktorej prišli, pracujú a sú dobrí ľudia. Ale to je iná téma!!! Pre mňa za mňa, nech je človek oranžový, fialový,zelený, biely. Je mi to faaaaakt jedno. Ale nech žije podľa pravidiel krajiny v ktorej sa práve nachádza.

Ja nie som ochotná nikoho živiť, nikomu pomáhať, na nikoho pracovať. NIE SOM!

A ak porovnávate to čo sa teraz organizovane deje, toto rozbíjanie Európy s emigráciou našich ľudí na Západ… Tak potom ste už úplne vypatlaní médiami a je mi vás úprimne ľúto. Západ veru nikoho nevítal s otvorenou náručou!!! Každý kto tam chcel ostať sa musel naučiť reč a pracovať. Mnoho vzdelaných ľudí robilo podradné práce, len aby sa uchytili. A aj tak boli vždy len gastarbeitri. Mnohí sa tiež sklamaní vrátili domov. Veď sa ich na to opýtajte… Žiadne privilégiá.

L.K.

 

22 komentárov

 • eva šimková

  Souhlasím s obsahem článku. Málokdo si uvědomuje, že třetí, čtvrtá a další generace muslimů, kteří získají v zemi, která je přijme volební právo, bude vždy volit muslimy (už i my máme muslimského senátora) a je to jen otázka času, kdy získají v ZÁKONODÁRNÝCH SBORECH většinu a změní právní systém – právo šarija našim potomkům nepřeji.

 • Dostal som sa po 3. odstavec – to, ze autorka „vyzvy“ v nom vlastne popiera ze v Syrii sa deje nieco zle totalne diskvalifikuje cely tento vylev..

 • až na niektoré krátkozraké „pohodlné“ tvrdenia, ktoré mi dosť prekážajú by sa dalo zhruba súhlasiť. posledný odstavec je super myšlienka:-)

 • https://www.youtube.com/watch?v=QDjFfgQbpiQ USA PASUJU LODAMI UTECENCOV POD PRISLUBOM BEZSTAROSTNEHO ZIVOTA A VEDU SOFISTIKOVANU VOJNU PROTI EUROPE !! – SPRAVY NEMECKEJ TV -SLOV.TITULKY !!!!!!

 • Neviem, ale asi v krajinách tretieho sveta prebieha masívna kampaň prostredníctvom plagátov, o prekrásnom živote v Európe, kde nemusia nič robiť a „pečené holuby padajú priamo do huby“. No ak by to tak nejako skutočne bolo, pýtam sa komu na tom tak záleží a investuje miliardy do reklamy, aby navláčil všetkých do Európy?

 • konecne niekto napisal, co si /dufam/ vela ludi mysli iba maju asi starch to napisat, alebo su fakt uz zblbnuti. suhlasim s nou a mam zo vsetkeho starch, starch o zivot mojich vnucat co ich caka

 • Súhlasím skoro so všetkým, čo autorka napísala….až na to, že napr. ja pomáhať ochotná som. Lenže potom, čo som videla posledné video z maďarskej stanice, ako títo utečenci arogantne odmietajú vodu a chlieb,neviem……. Oni vlastne o pomoc nestoja, teda o takúto. Musia byť naozaj veľmi dobre „spracovaní“, vedia kam chcú ísť a prečo….

 • Polacek stacilo aspon krstne meno uviest. Takto mi to pripada ze si to pisal ty len sa pod to nepodpises aby si nestratil fanusikov z druheho brehu ked uz si taky ..medzi..
  Inak je to vystizne len ak vedieme infovojnu tak sa oplati aj vo vlastnych zakopoch sa poobzerat a byt ostrazity. …
  A ze sukromna neverejna stranka haha co si jej cital dennicek spod vankusa?

 • Úplne sa stotožňujem s autorkou…“ Koho chleba ješ, toho pieseň spievaj“, inak ostaň tam, kde si…

 • A kto je tá autorka? Nikde nevidím jej meno. Alebo???

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Skrz-naskrz neslniečková výzva

 • Presne toto hovorím každému, kto sa chce rozprávať, nie viesť iba monológ! Dnes som čítal vyjadrenie pani Pavlíkovej (ktorú si však stále vážim, aj ako hérečku), o tom aký sme zlí ľudia a aká je z nás znechutená, keď útočíme na celebrity, ktoré sa rozhodli nezištne pomôcť nešťastníkom, utekajúcim pred vojnou. Mám dve veci! Prečo celebrity nepomáhajú nezištne (aspoň o tom neviem ani z médií a ani od kolegov) už dávno v detských domovoch, v sociálnych zariadeniach pre starých, výnimočných, v bezdomoveckých nocľahárňach, v útulkoch pre matky s deťmi tu, na Slovensku, keď majú takú obrovskú empatiu v sebe? Je to preto, že ich ich situácia vôbec nezaujíma alebo o nej snáď nevedia alebo tam neboli prítomné kamery? A druhá, treba si naštudovať (stačí si len poriadne prečítať), kto sú títo utečenci pred vojnou, veď len v Maďarsku skoro polovicu utečencov tvoria kosovský Albánci a tam je predsa už dávno mier a ak odtiaľ niekto uteká (z Kosova), tak sú to Srbi! Pracujem ako sociálny pracovník pre Charitu!

 • IMRICH CSEPELY

  Absolutny suhlas.

 • Asi som ešte nič priamejšie, zrozumiteľnejšie a otvorenejšie na danú tému nečítal. Všetka česť autorke!

Pridaj komentár