Slovenskí trollovia morálneho gýča a nemecký veľký obrat na Ukrajine

Nemecký vicekancelár, Sigmar Gabriel, povedal v sobotu, že jediným riešením Ukrajinskej krízy je Federalizácia Ukrajiny.

„Rozumné poňatie  federalizmu sa mi zdá, jedinou schodnou cestou,“ povedal vicekancelár a minister pre hospodárske a energetické záležitosti. Celý rozhovor sa objaví v nedeľu v nemeckom týždenníku Welt am Sonntag.

Úryvok priniesla agentúra AFP na svojej stránke http://www.afp.com/en/node/2755142

Informácia sa objavila práve v deň, keď Merkelová navštívi dnes Kyjev.

Už včerajší telefonický  rozhovor v piatok 22. augusta medzi Merkelovou a Putinom signalizoval veľký nemecký obrat v politike EÚ voči Ukrajinskej kríze. 

„Územná celistvosť Ukrajiny nemôže byť zachovaná, ak nie su dodržiavané práva ruskojazyčného obyvateľstva na Juhovýchode Ukrajiny“, dodáva vicekancelár Gabriel.

Vlak v Ukrajinskej kríze slovenskej parlamentnej opozícii definitívne ušiel. 

Jej trolling  vriťolezeckého proamerického stanoviska, prázdne frázy a ideologické pózy bez schopnosti povedať čokoľvek zásadné a hodnotové a k veci – vychádzajúce z reality na Ukrajine, spôsobilo to, že páni ako Frešo, Fígeľ, Kiska, Šebej, Sulík, Bugár, Kaník, Droba a Štefanec, zostanú navždy už len trollovia prázdneho morálneho gýču….

Viete si predstaviť, že im teraz niekto uverí, keď po veľkom nemeckom obrate v Ukrajinskej kríze začnú zborovo hovoriť, že vždy boli za práva ruskojazyčného obyvateľstva a federalizáciu Ukrajiny?

Verím, že oni sú schopní to tvrdiť! Nič prekvapujúce to nebude.

No im už veriť nik nikdy nebude! 

One comment

Pridaj komentár