So šikanovaním poslanca Krupu nesúhlasí ani Boris Kollár.

Proti „manierom“, ktoré zavádza (alebo lepšie povedané pokračuje v tradícii od rokov 90tych) vládny zlepenec v spolupráci s „eurohodnotovými“ médiami sa ozval predseda ďalšej opozičnej strany Boris Kollár:

Bojíte sa Kotlebu? A robite vsetko pre to aby narastal !

Ako teraz pri tej zbrani.

Správate sa tak ( novinari,politici,policia ale aj prezident) ako keby ste boli jeho komplici nahravate mu svojim konanim ! Jeho

silu a jeho narast preferencii mu umoznujete v prvom rade vy sami tak nam tu neplačte a nefnukajte ze Slovensko hnedne , lebo ja vidim stale len zelenu …

A predseda Sme Rodina si tradične servítky pred ústa nedáva ako ukazuje video:

Ja osobne mám z akcie „Krupa“ veľmi zmiešané pocity.

Od predajných médií nejakú úctu k pravde som nečakal, tie ma preto nesklamali.

Sklamal ma vládny zlepenec, presnejšie poznanie, že je schopný k téme mlčať alebo dokonca spolupracovať s mediálnymi „děvkami“ až na takejto primitívnej úrovni.

Čo sa týka postupu Polície, považujem za jasné, že to bol politický príkaz zhora aby sa darilo ešte držať kauzu pre tie „děvky“ horúcu. Iste aj tomu najjednoduchšiemu policajtovi z posledného obvodu je reálna situácia okolo tej zbrane jasná, nepotrebuje k tomu vidieť ani video Borisa Kollára.

Na druhej strane som moc rád, že páni Richard Sulík a Boris Kollár sa prejavili ako rozhľadení politici, ktorí si ctia demokraciu a občianske hodnoty aj v prípade, že obeťou ich porušovania je ich politický súper.

Demokracia na Slovensku má stále šancu a nie je to vďaka „systémovým“ politikom. Ale práve vďaka Richardovi Sulíkovi a Borisovi Kollárovi a ďalším.

 

 

 

One comment

  • Krupa je jasný prípad. Ide tam len o to, aby tým „náckom“ znepríjemnili život a ukázali svoju silu. Žiaden zákonný dôvod tam rovnako ako pri komunistických procesoch hľadať netreba.

Pridaj komentár