Sobota 19. september, opäť protest v Gabčíkove.

1 septembra 2015 usporiadala Ľudová strana Naše Slovensko míting v Trnave. Po jeho skončení členovia a sympatizanti strany chceli svojou účasťou podporiť protestné zhromaždenie  občanov v Gabčíkove. O tragikomickej situácii, ktorá vtedy nastala, sme písali tu.

Samozrejme v dôsledku týchto udalostí u verejnosti bodovala Ľudová strana Naše Slovensko na úkor vládneho Smeru.

A tak niet sa čo diviť, že to s mítingom v Gabčíkove skúša znovu.

Otázka je, ako sa  k tomu tentokrát postavia štátne orgány, ktoré občania spravidla stotožňujú s vládnou stranou Smer SD. Či sú 1 septembrom 2015 poučené, alebo nepoučiteľné.

3 komentáre

 • Keby tú energiu, peniaze a čas radšej politici, mimovládne organizácie alebo aj obyčajní občania investovali na pomoc zdravotne postihnutým občanom Slovenskej republiky.

 • Fašistické praktiky Nemeckej vlády

  Nemeckí politici sa úplne zbláznili. To čo chcú robiť je úplne šialené. Chcú skonfiškovať byty a domy nemeckých občanov, aby tam mohli ubytovať imigrantov.
  Kým nemecký občan zostane bez domova na ulici, neprispôsobivý divoch bude mať luxusné ubytovanie. To je teda ale „ÚCTA” k občanom Nemecka so strany ich politikov.

  Na miesto toho aby nemeckí politici vyhostili z Európy nelegálnych imigrantov, budú konfiškovať nehnuteľnosti nemeckých občanov, ktorí potom zostanú na ulici.

  V alternatívnych médiach som už dávnejšie pred tuto krízou čítal, že v minulosti to už v Nemecku urobili, že pre niektorých neprispôsivivých imigrantov skonfiškovali nehnuteľnosť nemeckému občanovi, aby ich mali kde ubytovať.
  Pre nemeckú vládu je viac nejaký neprispôsobivý divoch ako nemecký občan – dosť divné.

  Zdroj informácii:
  http://www.aktuality.sk/clanok/304185/sledujeme-online-v-madarsku-plati-krizovy-stav-utecenci-sa-presuvaju-na-ine-trasy/

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Sobota 19. september, opäť protest v Gabčíkove.

Pridaj komentár