Stringy alebo brazílky za moslimskú komunitu a zdravý rozum

Predseda Róbert Fico podráždil časť slovenskej spoločnosti tým, že chce zabrániť vzniku „ucelenej moslimskej komunity„. Odvážni muži a ženy zdvihli ruky od šálky kávy, vysolili pár centov a kúpili si Kebab alebo Falafel.

Slovenská spoločnosť a hlavne jej mužská časť stojí za čosi viac ako prázdnu deklaráciu, ktorá spočíva v zjedení kúpeného kebabu. Keby ho aspoň v súlade so svojou hlbokou ľudskosťou venovali bezdomovcom, ale bezdomovec je biely, najpravdepodobnejšie kresťan tak nech trpí v súlade s kresťanským poslaním..

Na podporu moslimskej komunity na Slovensku zišla by sa výzva, aby každý Slovák, vychádzajúc v ústrety silnému pudu prírody a kultúrnemu zvyku moslimov, zaviedol svoju ženu, dcéru, mamu a babičku (a čo – nech vedia, že im chceme dopriať) do najbližšieho utečeneckého tábora a nechal im hromadne strhnúť stringy, brazílky, či čo tam bude mať, samozrejme s príslušnou penetráciou všetkých možných otvorov prstami.

Nebuďme malicherní a neobmedzujme sa na len kebaby a falafely, veď moslimom nejde o kebaby o falafely, ale o naše ženy, podeľme sa..


 

NADRŽANÍ MIGRANTI NEMOŽU ZA NAŠE POSRATÉ ŽIVOTY?

A teraz vážne. Pred niekoľkými dňami Nadácia otvorenej spoločnosti odovzdala moslimskej obci na Slovensku podpornú petíciu. Nadácia otvorenej spoločnosti odovzdáva petíciu tým, ktorí hneď, ako len budú môcť z akejkoľvek spoločnosti, aj tej najotvorenejšej spravia nemoslimom – ako to povedala jedna mladá moslimka v priamom prenose v českej TV „u nás kresťania, žijú v takých, ako keby areáloch…“ (ateisti zrejme nežijú vôbec ), čo viac alebo menej znamená koncentračný tábor. Moslimov podporil aj prezident SR a aj ich pozdravoval.

V silvestrovskú noc niektoré európske mesta boli sviatkami hromadného honu na ženy, strhávania spodného prádla a strkania prstov do telových otvorov,  kde sa len dá. Počet sexuálne zneužitých žien sa počíta na stovky. Prvé správy sa objavili 5. a možno až 6. januára, pred tým polícia vyzutá z akejkoľvek zodpovednosti voči svojmu národu, ale zas plniaca príkazy politikov, hlásila, že neboli žiadne problémy. Prvé správy priniesli bulvárne tabloidy, nie vážené média a som presvedčený o tom, že keby sa niečo také stalo na Slovensku, dávno by ste čakali od SME, či DennikN nejakú informáciu.

No a keď už to prasklo začal sa kolotoč vysvetlení, z ktorých všetky mali odviesť pozornosť od národnosti a hlavne náboženskej príslušnosti páchateľov.

A to, že ženy ich provokovali, či sa mali držať na dĺžku paže. A  u nás predsa tiež sú kriminálnici, ako keby len slepý nevedel rozoznať ľudovú moslimskú zábavu od kriminálnych činov. A aj keby kriminálnici. Štáty západnej Európy majú desiatky miliónov mužov a napriek enormnému počtu ľudí a aj kriminálnikov voči 1 miliónu uprchlíkov, sme doteraz nevideli také javy, aké sa udiali na Silvestra. Zrazu 1 milión uprchlíkov, dokáže poľovať na ženy ako zorganizované svorky vlkov, to nie je kriminalita?

alravi

Riaditeľka úradu sociálnej starostlivosti o deti v meste Rochdale povedala, na margo znásilňovania detí moslimskými gangmi, že znásilnené dievčatá „si zvolili taký spôsob života„.

Vo Švédsku, kde dve školáčky boli znásilnené moslimskými spolužiakmi, riaditeľ dlhodobo nepodnikal nič, aby tým znásilneniam zabránil. A aj potom odmietal páchateľov presunúť do inej školy. Až keď mu na škole povybíjali okná, zareagoval. Ale na tlačovej konferencii ako prvá zaznela otázka: „Ako sa cíti pán riaditeľ?„!!!

A v tom istom duchu to bude pokračovať. Aby sme si zvykali. Na to, že to, čo sme si my tu vybudovali a to čo nám moslimovia ničia, musíme vnímať s pochopením.

zilkova

Prvá lastovička tu už je, herečka Veronika Žilková, manželka ministra obrany ČR hovorí pre parlamentnilisty.cz „nie je to sexuálna agresia, ale silný pud prírody. A mnoho európskych žien časom svoj pud určite bude dobrovoľne smerovať k novým samcom„. Som zvedavý koľko nových mimovládnych organizácii vznikne, aby túto novú skvelú myšlienku uviedli do života. A už si aj viem predstaviť, že budú zavedené knižky, kde ženy budú zaznamenávať, samozrejme proti podpisu nejakého nového samca, podľahnutie tomuto novému a vtedy budú mat nárok na právnu ochranu v prípade znásilnenia. Tie čo tú novú myšlienku zo svojich sebeckých dôvodov odmietnu, nebudú mať nárok na právnu ochranu v prípade znásilnenia. Predsa nerobia nič s tým ako to opísal jeden imigrant vo filme „nemáme tu žiadne ženy, bolia ma semenníky„. A nechať trpieť človeka je predsa také neľudské….

Len kde sú tie všetky feministky, ktoré tak vykrikujú na katolíckych farárov, že im nikto nebude hovoriť s kým a ako budú spať…

Mariusz Malinowski

Pozrite si: 13.01.2016 „MĚLI JSME STRACH O ŽIVOT“ Výpovědi obětí silvestrovských sexuálních útoků v Kolíně Takovýchto útoky jsou hlášeny stovky z celé Evropy. Pořad není vhodný pro děti, obsahuje popis násilných sexuálních praktik tak, jak jej zachycuje policejní protokol.

Pridaj komentár