Švédska matka sa rozhodla odovzdať izbu svojej 10 ročnej dcéry imigrantovi z Afriky

Švédska matka sa rozhodla odovzdať izbu svojej 10 ročnej dcéry imigrantovi z Afriky. Ako neskôr vyšlo najavo, že prijatý pod strechu bol Eritrejec a sexuálne zneužíval jej dcéru.

V lete roku 2015, matka troch detí prichýlila do bytu dvoch imigrantov zo Severnej Afriky, aby im spravila miesto, rozhodla sa presunúť jej vlastnú dcéru z jej izby do svojej spálne.

Následne potom, jeden z novoprijatých imigrantov začal sexuálne zneužívať jej 10 ročnú dcéru. Dievčatko aj napriek bolesti, akú pociťovalo počas zneužívania, sa dlhý čas nikomu nezdôverila, lebo sa bála reakcie matky a toho, že bude mať problémy.

Celá vec vyšla najavo, keď sa obeť zdôverila svojej kamarátke a tá  to oznámila rodičom.

Eritrejec poprel obvinenia, potom sa priznal, ale potom zase odvolal priznanie. Zaujímavé je to, že napriek dospelému výzoru, Eritrejec tvrdí, že má 15 rokov a súd mu to verí a súdil ho ako neplnoletého.

Muž bol súdom poslaný na psychologickú terapiu, kde ho majú špecialisti naučiť, ako kontrolovať svoj sexuálny pud. Bolo tiež rozhodnuté, že nebude deportovaný.

Mariusz Malinowski

Zdroj: http://pikio.pl/szwecja-matka-wyrzucila-corke-z-jej-pokoju-zeby-zrobic-miejsce-dla-imigranta/

16 komentárov

 • a potom sa čudujeme kde sa beru psychopati ako Breivik,pri čítaní podobných správ(ak je to ozaj pravda)sa tomu už prestávam čudovať

 • Ľudská sprostosť je nekonečná. Ja by som súdil tú matku za zanedbanie starostlivosti o dieťa a za napomáhanie pri trestnom čine.

 • Vykostit , jak švestku ! Vykastrovat , zadupat do země – hajzla ! Lituji maličkou a máma si dá přes ústa sama !

 • Za dobrotu na žobrotu… V článku nie je uvedené, či muž skončil vo väzení alebo to skutočne poriešili len psychologickou terapiou.

  • Nie za dobrotu, ale za blbost sa plati. Mne ich nie je luto, priam dopadli dobre. V Rakusku, v Taliansku to koncilo vrazdami.

 • od blahobytu už nevedia čo so sebou,tak sa mi vidí že si aj mamička užívala velkého vtáka……

  • O tom nepochybuju, jaká ženská by si vzala dva cizí chlapy do bytu k dětem? Neřeknu, kdyby to byly ženy. A v jakých podmínkách to dítě muselo žít, když se to bálo říct matce.

 • Možno zneužíval aj matku, ale nezdôverila sa s tým nikomu, lebo sa obávala reakcie okolia a toho, že bude mať problémy za zneužitie maloletého kančeka…

 • Švédska vicepremiérka /tá, čo plakala na tlačovke, keď oznamovala, že nemôžu prijať viac utečencov/, inakšie, čo je príznačné, šéfka zelených, rezignovala na svoju funkciu. Nič lepšie pre svoju potápajúcu sa vlasť urobiť nemohla. Bože, švédski vikingovia po celej Európe sa obracajú v hroboch, preto tie neustále zemetrasenia v ostatnom čase…

 • :-)) obyvateľstvo na západe už načisto zdegenerovalo. Je to akoby pastier pustil do košiara svorku vlkov, veď sú to predsa také krásne zvieratá, ktoré svojou rozmanitosťou stádo obohatia…
  Ale opäť sa raz ukazuje, že nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina. Asociál z krajiny tretieho sveta nebude nikdy dodržiavať naše zákony, on má vlastné pravidlá, ktoré sa rovnakú inštinktom predátora. Napokon vidíme to aj na družstevnej ulici v Malackách.
  Importovať takýchto ľudí do nášho štátu znamená jeho pomalý ale istý rozklad, rozvrat a nastolenie doteraz nepoznanej totality.

 • to je 1.april?

Pridaj komentár