Švédsko ide dole vodou.Časť 5. Sexuálny raj pre imigrantov na plavárni

ŠVÉDSKO IDE DOLE VODOU. ČASŤ 1: POLÍCIA NEZVLÁDA SITUÁCIU.

ŠVÉDSKO IDE DOLE VODOU. ČASŤ 2: ŽENY BRÁNIA SVOJICH ÚTOČNÍKOV.

ŠVÉDSKO IDE DOLE VODOU. ČASŤ 3: FRUSTROVANÍ ŠVÉDI, FRUSTROVANÍ IMIGRANTI.

ŠVÉDSKO IDE DOLE VODOU. ČASŤ 4: DETI-UTEČENCI SÚ NIEKEDY DOSPELÉ.

Oddelené jaccuzi pre mužov a ženy, vystrašení ochrankári, personál absolvuje kurz sebaobrany, sexuálne útoky na deti – tak vyzerá multikulturalizmus v praxi. Švédi viditeľne ustupujú z pozícií a pri tom v každej domácnosti je určite jeden ak nie dvaja zdraví švédski muži, ktorí mohli by svoju vlasť ubrániť.

Napriek utajovaniu takýchto prípadov políciou a liberálnymi médiami, stále viac prípadov znásilnení a sexuálneho obťažovania vychádza na denné svetlo.

Koncom minulého roka jedna z organizácii sociálnej pomoci podarovala imigrantom  permanentky na plaváreň. Výsledkom toho bolo, že na jednej z najväčších plavární v Štokholme „Eriksdalsbadet“ zaznamenali veľký počet sexuálnych trestných činov. Len od začiatku roka (do 10.2.2016) sa tam odohrali štyri prípady sexuálneho obťažovania dievčat mladších ako 18 rokov a jedno znásilnenie dieťaťa. Páchateľmi sú takzvané „samostatne docestované deti“, teda najčastejšie dospelí muži, ktorí tvrdia, že nie sú plnoletí (to im umožňuje získať azyl v zrýchlenom konaní). K napadnutiam dochádza v šatniach, jaccuzi a v tuneli medzi plavárňami.

Situácia je na toľko závažná, že sa na plavárni plánuje stály dozor policajtov v rovnošatách. Vedenie zriadilo tiež oddelene jaccuzi pre mužov a ženy. Je to obrovský krok späť pre Švédsko, známe svojou sexuálnou slobodou. Súčasne bol zaregistrovaný upadajúci záujem o plaváreň, obzvlášť zo strany dievčat.

Počet hlásení tykajúci sa sexuálnych útokov na plavárni „Eriksdalsbadet“, ktoré registruje polícia, sa znásobil už v minulom roku. V 2013 roku bolo 6 hlásení, v 2014 – 7, a v 2015 už 25, zo čoho v 10 prípadoch boli obetami deti mladšie ako 15 rokov. Polícia má podozrenie, že veľa prípadov nebolo nahlásených.

Na plavárni vo Vänersborgu, na sever od Göteborgu, sa koncom januára najmenej šesť dievčat a žien stalo obeťami sexuálnych útokov, ktorých páchateľmi boli neidentifikovaní muži vo veku 40-50 rokov. Jedna zo žien držala v rukách malé dieťa, keď ju útočník chytil za bedrá a pritlačil sa k nej. „Bola som úplne paralyzovaná, nemohla som pustiť dieťa do vody a brániť sa“. Medzi obeťami boli dievčatá mladšie ako 15 rokov. Jedna z nich priznáva, že sa zo strachu neodvážila odporovať. Vo Vänersborgu sa nachádza jedno z väčších stredísk pre utečencov vo Švédsku.

16 januára v Östersunde, sa Ann-Sofie Hallin spolu so svojou 14 ročnou nevlastnou dcérou a 11 ročnou neterou stali obeťami sexuálneho obťažovania štyroch mladých mužov z Blízkeho Výhodu. Útočníci sa obtierali o rozkrok 11 ročnej a 14 ročnú chytali za zadok a prsia. „Otierali sa penismi o moje nohy, nič nehovorili, rozprávali medzi sebou v cudzom jazyku“ – hovorí rozčúlená Ann-Sofie.

Žena upovedomila plavčíkov, ale tí odmietli vyhodiť útočníkov z plavárne. Preto Ann-Sofie spolu s deťmi bola donútená odtiaľ odisť. Podlá nej problém nie je len na plavárniach: „Roky som jazdila autobusmi a nič sa neudialo. No v poslednom čase sa mi veľa krát stalo, že ma niekto ošahával. Nikdy neboli to Švédi, vždy to boli cudzinci“.

Udalosť bola  zverejnená konzervatívnym denníkom „Fria Tider“ a mala veľký ohlas na sociálnych sieťach. Zapríčinilo to, že lokálne noviny „Östersundsposten“ i „Länstidningen“ zverejnili rozhovor zo Ann-Sofie. Avšak všetky rozhovor cenzurovali tak, aby nič nepoukazovalo na blízkovýchodný pôvod útočníkov. „Pre mňa to je ako facka“ skomentovala Ann-Sofie Halin.

Podobná situácia sa stala v meste Växjö na juhu Švédska. 24 januára išli dve jedenásťročné dievčatá na plaváreň v spoločnosti dospelej osoby. Na mieste bola skupina 7-8 dospelých mužov, ako neskôr vysvitlo – uchádzačov o azyl. Otec jednej z 11 ročných obeti hovorí pre noviny: „Boli obklopené skupinou cudzincov, ktorí ich pritlačili k stene a siahali im na prsia a rozkrok“.

Útočníci boli vyrušení ženou, ktorá hovorila jazykom útočníkov. Dvaja z nich boli „vypoklonkovaní“ z detskej časti plavárne, ale žiaden nebol vyhodený z objektu plavárne. Neskôr keď dievčatá sedeli v kaviarni na plavárni, útočníci sa zase objavili. Nehovorili ani po švédsky ani po anglicky, začali dievčatám hroziť gestami. „Dievčatá boli úplne vydesené“ – hovorí otec jednej z nich. Incident bol nahlásený polícii. 30. januára sa na tej istej plavárni o odohral útok na 15 ročné dievča, pôvod útočníka nebol zverejnený.

16 januára 2016 roku v Uppsale zasahovala polícia keď na plavárni v jaccuzi došlo k pokusu o znásilnenie. Neskôr toho istého dňa volali políciu keď niekoľko mladých cudzincov sexuálne zaútočilo na dievčatá. Dvoch útočníkov zadržali. Najmenej jeden čaká na azyl. Polícia nechce komentovať etnickú príslušnosť útočníkov.

Plaváreň v Jönköping zvýšila kontrolné a bezpečnostne procedúry z dôvodu návštev  skupín maloletých azylantov, ktorí sexuálne útočia na ženy a dievčatá. „Je vidno, že pochádzajú z inej kultúry, vzniká stret kultúr“ – hovorí riaditeľ plavárne Gunnel Eriksson. Podľa personálu plavárne sú tí muži „príliš zainteresovaní a tužiaci po blízkosti“ ženských návštevníkov plavárne. „Je vidno, že reagujú na chýbajúce oblečenie“ – dodáva Eriksson.

Podobné situácie neboli ničím neznámym na plavárni Aq-va-kul v Malmö. Už v 2003 roku vedenie plavárne vyrátalo, že gang cudzincov, ktorý sa vyhrážal návštevníkov plavárne a bol páchateľom viacerých fyzických útokov, zmenšil počet návštevníkov plavárne približne o 30 tisíc. Zainvestovali 750 tisíc švédskych korún na novú recepciu, kamery a arabsky hovoriaceho ochrankára. To nepostačilo. V roku 2011 bol 38-ročný Iránec bol odsúdený za sexuálne obťažovanie 13 ročného dievčaťa. Rok na to bol ťažko zbitý 13 ročný chlapec. V 2013 tam bol zadržaný 57-ročný cudzinec, ktorý ohmatával osemročné dievča.

V tom istom roku bola plaváreň zatvorená po tom, čo bola zdemolovaná organizovanou skupinou útočníkov. Pokračovalo to zamestnaním vonkajšej služby sbs. Ale ochrankári sa stretli s hrozbami a násilím, odmietli tam pracovať samostatne. Bolo treba zamestnať dva krát viac ochrankárov. Personál plavárne bol preškolený na kurze sebaobrany. V roku 2015 bola plaváreň uzavretá pre verejnosť, v súčasnosti je prístupná len pre kluby a športové zväzy. Úlohu multikultúrnej plavárne prevzala nová plaváreň v Hylliebadet, kde už v prvom týždni po otvorení bolo nahlásených 27 incidentov.

(…)

Okrem vážnych hrozieb, takých ako sú znásilnenia a fyzické útoky, multikulturalizmus prináša aj iné, prozaickejšie problémy. Existuje veľký problém s hygienou na plavárniach. Ľudia z Blízkeho Výhodu ju nedodržiavajú tak ako Európania. Nesprchujú sa pred vstupom do bazéna, a moslimky idu do vody v oblečení tak ako prišli. Niektoré – tie viac vzdelané používajú tzv. burkini, teda plavky pre moslimky. Muži sa zase kúpu v spodnom prádle na miesto plaviek. Všetko si to vyžaduje väčšie použitie chlóru, čo nie je dobré pre návštevníkov plavárne.

Obce špeciálne pre imigrantov organizujú výučbu plávania. Odoberajúc túto možnosť švédskym deťom: „Musíme dať prednosť tým, ktorí nevedia plávať“ – hovorí Göran Haglind z obce Borlänge. Pre moslimky sa organizujú špeciálne hodiny, kedy môžu plávať a prítomný je len žensky personál. Moslimovia môžu navštevovať plaváreň kedy chcú.

Jakub Walski  

Preklad Mariusz Malinowski

Zdroje: http://euroislam.pl/szwecja-na-rowni-pochylej-cz-5-strzez-sie-tych-miejsc/

www.friatider.se, www.expressen.se, www.avpixlat.info, www.exponerat.net

3 komentáre

 • vlado stanecky

  Tak tento clanok pisala urcitep. El Merkel. Krava sprosta!

 • Toto myslia vazne ?
  ——————————————————-
  6 důvodů, proč zkusit sex s ČERNOCHEM
  Černoch je prý v posteli třída.

  Ano, důvodů je víc než jen jeden velký a tvrdý. Čtěte, proč se černá stane vaší nejoblíbenější barvou:

  Zvláštní pižmo – černoši jinak voní. Jejich přirozený pach je velmi odlišný od toho našeho a buď se vám z něj podlomí kolena, nebo ho nebudete moct ani cítit. Pro většinu žen ale černošské pižmo působí jako silné afrodiziakum.

  Velké nábodíčko – není to legenda ani mýtus. Černoši jsou opravdu lépe vybaveni a jejich přirození je o dost větší, než jakým se chlubí ostatní národy. Navíc bývají černoši často obřezaní, což je úplně jiný zážitek.

  Bez chlupů – černoši pod tričkem nemívají ještě jeden svetr. Z chlupů. Jako bohužel většina bílých mužů. Jsou proto hladší a hebčí.

  Mají velké rty – masité rty černochů lákají kdejakou ženu. Líbání je najednou maximální a polibky po těle intenzivnější. A co pak, až se jí dostanou do klína…

  Živočišnost – muži s tmavou kůži jsou více animální a živočišní. Neužije je moc na romantické pohupování, ale přirážejí tvrdě a silně. Čeká vás pořádná divočina!

  Barevné děti – děti bělošky a černocha jsou asi ty nejvíc roztomilé. Mají barvu mléčné čokolády a pravděpodobně v dospělosti nebudou rasisti. A nebudou to ani jejich kamarádi. Takže pokud budete mít sex a děti s černochem, podporujete rasovou toleranci!

  PS: Ale pamatuje: You once go black, you never go back 😉 // Jednou zkusíte černocha, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

  http://style.iprima.cz/sex-vztahy/6-duvodu-proc-zkusit-sex-s-cernochem#null

  • No a? Každý si je strojcom svojho šťastia… alebo aj nešťastia…
   Kto chce mať decká s nižším IQ, pokojne do toho. Ale nerozumiem, prečo propagujú iba černochov, keď máme v stredoeurópskom priestore celkom slušne zastúpených aj Rómov… 😀

Pridaj komentár