Ten čo podrezal kňaza – Adel Kermiche.

Adelove islamistické selfíčko (zdroj: Twitter) 

Adel2

Adel Kermiche (zdroj: FB)

Zase sa jedná o človeka so psychickými problémami.

Problém je asi naozaj v tom, že takej forme viery, ako ju prezentoval tento konkrétny páchateľ, sa človek bez psychických problémov asi ani oddať nemôže. Poniektorí z jeho súvercov majú už nejakú tú hospitalizáciu za sebou, iní sú dokonca štátom uznaný blbi, ďalší sú na tom rovnako, len sa nimi zatiaľ nik z psychiatrov nezaoberal.

19 ročný Adel Kermiche, nie 29 ako sa niekde nesprávne uvádza, bol pre políciu známy zákazník a to práve pre svoje sklony k džihádu. 10 mesiacov si odsedel. Potom sa mu podarilo presvedčiť sudcu, ktorý rozhodol o jeho podmienečnom prepustení.

zdroje: iDnes, Heavy.com

O prípad v Saint-Étienne-du-Rouvray sa zaujímam od prvých minút udalosti. Teraz s odstupom hodín, až dní, si dovolím nasledujúce hodnotenie.

Prípad je logickým dôsledkom politiky európskych elít. Originál FB stránku Adela Kermiche sa mi dnes už nájsť nepodarilo. Videl som k dispozícii iba to, čo z nej stihli stiahnuť iní.

Mať podobné motívy na stránke „pravicový radikál“ tak je jeho pobyt na slobode otázkou hodiny. Kým u „pravicového radikála“ systém hľadá aj ten najmenší dôvod ako ho zavrieť, pri islamistovi sa hľadá aj ten najmenší dôvod ako ho z problémov dostať a neodsúdiť ho.

A potom tu máme udalosti v Nice, Mnichove, Wurzburgu,  Saint-Étienne-du-Rouvray… 

13 komentárov

 • Toho kňaza v skutočnosti zavraždili takí ako Merkelová, Beňová, Zala, Kiska, Havran a ďalší refugees welcome aktivisti. Nechápem prečo sa všetci zaoberajú všetci iba symptómami a nejakým narušeným deviantom, zatiaľ čo skutočná rakovina ďalej bujnie a cez rôzne vysoké funkcie presadzuje svoju ideológiu.

  • ľahostajnosť …. V spoločnosti sa od objavu Adama Rothschilda objavila nová systémová viera – peniaz. Tým, že je všadeprítomný vo všetkom, čo človek zhmotnil – stal sa prostriedkom k uskutočňovaniu snov, či plánov. Funguje sofistikovane priamo na vedomie človeka a dokázal zmeniť, či priam otočiť aj „IT managerov“ 🙂 riadiacich systémy spoločnosti /kňazi, duchovní, králi, politici, profesori…./ Bola len otázka dejin v čase, kedy ego jedincov podporené „právom“ bez povinnosti dostane spoločnosť do ďalšieho opakovaného formátovania. Drvivá väčšina riadiacich je kúpená, pretože peniaz pozdvihol ich vedomie cenou nad hodnotu – vlastne sú len prostriedkom pre tretiu stranu, ktorá im peniaze dodáva v akom koľvek množstve, ďaleko väčšom ako tomu, kto im pečie chlieb, šije šaty, či topánky potrebné pre ich dôstojnejší život. V europe vznikla totálna nerovnováha, no zmeniť to dokáže len uvedomená spoločnosť neovládaná strachom, či podmieneným /vydieračným/ spôsobom života. Uvidíme, možno sa prirodzene vyvinie metafyzická anomália duchovna spoločnosti a sama sa zbaví kopy Stultus punguntov v európe ? 😀

 • možno to nieje až tak komplikované ?! … 🙂 Mozog je síce súčasťou fyzického tela, ale pracuje inak ako odtrhnutá ruka po výbušnine ?! Funguje podobne ako hardware počítača, len na inej báze energetického zdroja. Zem je hostiteľ fyzického tela prešpikovaná systémami, ktoré ten mozog ovplyvňujú – riadia, aby sme myšlienky mohli zhmotniť, resp. uskutočniť. OS v europe je už infikovaný. ISIS je umelo vytvorený ako virus do OS a úlohou tohoto je rozdeliť celok – netreba ho zamieňať s OS Islamom. Pokiaľ spoločnosť európy bude obchádzať okolo dôsledkov, nenájde sa riešenie na presne akom jadre funguje ? Skúste zapnúť logiku, a emočný stav na máličko stiahnite – krásne sa dá dnešný „stav“ prepísať do každého odstavca tohoto článku https://cs.wikipedia.org/wiki/Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%BD_virus Virus je a hostiteľ tak isto. Prúser je, že tí, ktorí rozhodujú o realizácii riešenia myslia viac emočne – ako logicky a tak je potrebné čakať / štatisticky to sledujem / zhruba tri roky, kým im to zopne, čo sa v skutočnosti deje, a nie ako by to chceli vidieť ? 🙂 Európan dosť zpasívnel vo všetkom, hlavne vo vnímaní „bytia“ /vďaka mediálnej a finančnej imaginarite ťahajúc myseľ na druhú stranu „existenčna“/ nuž a tak je potrebný určitý čas aby sa presvedčil a nenechal sa presviedčať rozmarnými „z hora“ v emóciách. Hra je rozohratá, čas beží…
  pozn: OS – operačný systém /kapitalizmus, socializmus, feudalizmus, kresťanstvo, judaizmus, islam a ostané…/ 🙂
  Keď ISIS dokonči svoju funkciu, nastúpi „zoraďovanie registrov“ – normalizácia necelistvej europy, pôjde to jednoduhšie a rýchlejšie – ale nie europanmi, veď Svätoplukove prúty nesú v sebe odkaz z minulosti …?! Je lepšie byť pripravený, ako prekvapený ale to musíme riešiť spolu 😉 Všetky doterajšie systémy rozkrájali plotmi, medzami, hranicami, vierami Zem na malé kúsky a časom sa zabudlo, že máme len jednu fyzickú hranicu – spoločnú priestorom na Zemi. Preto sa spoločnosť pravidelne zvíja v pavučinách utkaných množstvami systémov a nekonečných otázkach ich dôsledkov – živí to systémy. Poďme hľadať príčiny

  • Vaše slová na mňa zapôsobili priam zázračne, až magicky. Rozhodne ste NULA, ale tá, bez ktorej by nejestvovala nijaká exaktná veda. S veľkým uľahčením zisťujem, že existujú ľudia, ktorým je jasné, čo sa dnes okolo nás a v nás, deje. Hoci ateista, tak sa modlím, aby ste mali pravdu…a ja som zasa našiel nádej, ktorú som už takmer úplne stratil. Možno vám pripadám hysterický a pompézny, ale to mi vôbec nevadí /neprekáža, by povedal jazykový purista/ a už sa teším na ďalšie vaše príspevky.

   • …všetko začína duálnym vnímaním dnešného človeka /áno-nie, plus-mínus, noc-deň, muž-žena, dobrý-zlý, inflácia-deflácia, národná politika – globálna politika, hlava-telo, hardware – software, boh – satan, makrokozmos-mikrokozmos, narodenie-smrť, cena-hodnota, hostiteľ-vírus, kúzelník-obecenstvo, bytie-existencia … / Ak je trošku človek všímavý a nezabíja čas pozeraním sa na „nákupné maniačky“ postrehne, že každý zo systémov drží jednu z tých dvoch strán v tajnosti /záhade, alebo min. v tabu/. Prečo? Kôli funkčnosti riadenia človeka – jeho použitím k niečomu stranou treťou. Jedine spojením, či pochopením oboch strán dôjde k expanzii, evolúcii, dospeniu k niečomu. Dieťa sa predsa nenarodí ako šiška na strome bez spojenia spermie a vajíčka nositeľov muža a ženy, batéria nefunguje bez oboch pólov plus a mínus, tak isto vírus bez hostiteľa atď. ?! Ak má systém fungovať potrebuje tie dve strany držať – riadiť oddelene. Udržuje sa tým niečo ako určitá forma napätia-zvedavosti k strane druhej. Bez napätia-energie je všetko v nečinnosti a tak vznikli „nosiče“ napätia /akumulátory, batérie…/, tie sú však obmedzené kapacitou, ktorá sa časom znehodnocuje klesaním z nabíjania. Tak sa tu niekde objavil elektrikár Boh a vytvoril zaujímavý druh energetického nosiča – človeka. Výnimočného v tom, že jeho energetická kapacita je expanzná tým, že sa upravuje vnímaním. Nuž a tu začína proces iný… človek je vnímavý a tým, že je vnímavý, dokáže byť riadený ale aj vie riadiť…?! 😉 … hryzol do granátového jablka v raji, dostal miesto u nás prítomných zvanou Zem, začal tu žiť a riešiť všetko naokolo. Ako to rieši už vnímame len tu v tomto priestore hranicami, príkazmi, programovaním – aléééé nemusíme … ?! heh Zatiaľ mám pocit, že sa nám smeje celá galaxia

    • našou úlohou je zabrať a z duálneho vnímania prejsť vyššie – ak to nestihneme pochopiť v čas musím citovať slová Einsteina: „Neviem, ako sa bude bojovať v tretej svetovej vojne, ale vo štvrtej to budú palice a kamene.“ všetko zo sebectva a ega malého človeka….

 • Uroven toho cloveka je na urovni SS dozorcov v Osviencime
  zavrazdit bezbranneho 84-rocneho muza, to uz je mi len hrdinstvo ….

  dosledok multikulti politiky Zapadu – treba to zastavit vcas

  • preco sem taháš sionisticke reci o SS dozorcoch.
   Keby si si nastudoval historiu tak by si vedel ze dozorci v taboroch mali zakazane zabijat bezdovodne veznov, a neskorsie dokonca aj bit. a každý dozorca co niekoho bezdovodne zabil, tak skončil před vojenskym sudom a zastrelili ho.

   Vazne, preco ti co bojuju proti globalizacii a sionistickym korporaciam stále hlasaju sionisticku propagandu. to vam nieje trapne bojovat proti nim a vyznavat ich klamstva?

   • Asi treba rozlisovat koncentraky kde boli zidia a vojenske zajatecke tabory kde hlavne ked sa vojna zacala otacat proti nemcom tak si zrazu spomenuli na zenevske konvencie a umiernili rezim (mimochodom ludia co boli v gulagu a predtym boli v nemeckych lagroch tak na ne spominali ako na stare zlate casy – to neznamena ze tam bolo dobre ale ze gulagy boli este horsie – to viem od cloveka co v ruskom gulagu bol 9 rokov)
    Chyba mi ale Tvoja odpoved na ocitych svedkov ktori Oswiencim zazili na vlastnej kozi(osobne som poznal jednu pani). a Tvoja odpoved na slovenskych zidov ktori z koncentraku usli na Slovensko 1944 – preco ich nepovazujes na dostatocny dokaz holokaustu.

    • V pravnom state ked ide niekto svedcit, tak policia postupuje tak ze najprv vytiahne od Svedka vsetko co vie a toto zaznamena.

     V sudnych konaniach po druhej svetovej vojne sa postupovalo takto: Vysetrovatel sa opytal Svedka „co nam viete povedat o masovych vraždách a plynových komorách?“ Ked nedostal spravnu odpověď, jako ze ju na 98% nedostal, tak takéhoto svedka oboznamili s tym co vsetko nemci pachali, potom takého svedka poslali za inymi svedkami ktorym tiez narozpravali co vsetko nemci urobili a potom toho svedka znovu vypocuvali, dokym nepodal tu spravnu vypoved.

     Priklad jedneho svedka ktoreho vypocuval sam Rudolf v devedesiatich rokoch, starého pana. ktory mu opisoval tie strasne udalosti. ale kdeže Rudolf bol oboznameny jako to bolo skutocnosti, teda vedel kolko okien, kolko kominov, ake rozmery atd.. mali jednotlive budovy v tabore, tak zistil ze tento stary pan si proste vymyslal, ale ten pan tomu skutocne veril, on 50 rokov zil v tom ze tak sa to stalo. o par tyzdnov s tymto panom urobil interviu aj mainstrim, kde uz pan nehovoril to co mu bolo vstiepene vysetrovatelmi po druhej svetovej vojne, ale kde hovoril svoje skutocne zážitky a vysledok? Od basy ho zachranil vysoky vek a choroba. A to nebol dozorca, ale byvali vezen koncentraku.

     Ak si precitas tuto Rudolfovu knihu ( je zadarmo na internete odkaz na jednu jej pasaz https://translate.google.sk/translate?hl=cs&sl=de&u=http://www.vho.org/D/rga2/4_1.html&prev=search), tak sa dozvies ze praktiky vypocuvania su také ze aj normalny clovek sa moze bez fyzickeho mucenia priznat aj k vrazde, hoci to neurobil, a vsetky forezne dokazy budu dokazovat jeho nevinu, tak sud ho odsudi, LEBO SA PRIZNAL. a toto sa deje aj dnes, a vraj aj v cechach, ( v knihe je jeden priklad takehoto justicneho „omylu“)

   • Tartus, ty sa daj vyšetriť, koncentráky neboli kúpele ani ozdravné pobyty. Buď si chorý alebo Ťa niekto chorý platí.

 • Ideologicky je islám skutečně srovnatelný s nacismem či komunismem. Islám není o toleranci, svobodě a lásce. Naopak: je o netolerování čehokoliv, co nemá povolení v Koránu, neuznává svobodu jedince, ale pouze podřazenost a loajálnost a hlásá nenávist ke všem, kteří islám nevyznávají! Muslimové sem nejedou kvůli práci nebo na návštěvu. Nechtějí poctivě pracovat a nechtějí se chovat jako hosté na návštěvě, kde by měli dodržovat práva a přání hostitelů. Jsou zde nebo sem jedou proto, aby si násilím vymohli to, na co mají dle svého Koránu nárok a co ve své původní vlasti nemají a nikdy mít nebudou! Pohrdají Evropany a evropskými zákony a dodržovat je nebudou! Tohle bychom si měli všichni bez výjimky uvědomit.
  http://pravyprostor.cz/islam-dablovo-nabozenstvi-fanatickych-vrahu/

Pridaj komentár