Tragédia, ktorá sa nedá popísať

Udalosti v Nice nie sú niečím, čo by sa dalo vysvetliť v rámci politickej korektnosti o mierumilovných moslimoch, inteligentných a pracovitých migrantoch a vôbec o sladkej multikulti budúcnosti.

Napriek to sa o to šéfredaktorka SME Beáta Balogová pokúsila

„Terorizmus chce zmeniť naše mestá na nepriateľské územia. Tak, ako to urobili v krajinách, kde sa na trhoviskách, v školách, chrámoch, námestiach a uliciach, ľudia už nestretávajú s priateľmi, ale so svojou smrťou.

Preto mnohí hľadajú nový domov dúfajúc, že ich na konci strastiplnej cesty čaká nejaká tá sloboda. Alebo aspoň niečo iné než smrť.“

Toto sa skrátka vysvetliť nedá. Ani pochopiť. Reakcie k článku, kým ho Bejátka nevymazala boli veľavravné

Balogova 1

Balogova 2

Ale čo čakať od plátku, kde jeho dvorný normalizačný karikaturista zverejní jeden deň podivný paranoidný status o svadbe tenistky Dominiky Cibuľkovej

Sliacky o 88

a druhý deň prevezme zaslúženú odmenu za „majstrovské dielo“

Sliacky o Putinovej paranoji

Tu už pomôže iba dávka čierneho humoru

Bolo by dobré dať na pravú mieru udalosti, ktoré sa udiali v Nice. Hyeny novinári a neonacisti zapĺňajú prvé stránky novín obviňovaním nevinných komunít moslimov a Arabov.

Áno, je pravda, že ulicami mesta, zaplnenými davom ľudí sa prihnal náklaďák, Áno, je pravda, že vodič náklaďáku cieľavedome prenasledoval ľudí aby ich čo najviac pozrážal. Áno, je pravda, že zopár z nich to nerozchodilo. Áno je pravda, že nakoniec pri prestrelke vodič nasledoval tých, čo pozrážal.

Ale v tomto prípade nemožno hovoriť o teroristickom čine. Pravda je totiž taká, že išlo o realistické promo nového datadisku GTA – tzv. Allah Akbar Nice. Zábery z miesta činu a realistické reakcie ľudí budú použité pri video sekvenciách nového dielu hry.

Podobný scenár budú mať aj ďalšie realisticky pripravované datadisky odohrávajúce sa v rôznych prostrediach. Len námatkovo: 72 panien Heathrow, Metrom do raja, Podvodná modlitba, Príprava hubárskej sezóny na Cape Canaveral pre obyvateľov New Yorku, Los Angeles, San Francisco atď (závisí od dohody s Google Maps, ktoré mestá dá k dispozícii na spoľahlivé zameranie)

Už sa neviem dočkať…

A takto to vyzerá, keď sa pozrieme na to, kto tragédiu spôsobil

13697282_1221133474565447_425306965703843726_n

25 komentárov

 • https://www.youtube.com/watch?v=cgkylGm1zBc

  Zábery z videa treba vytlačiť v dostatočnej veľkosti a príležitostne strčiť pred oči potentátom z ÚV EÚ v Bruseli, prípadne vrcholovým politikom z krajín, ktoré sú najväčšími vítačmi, poťažmo magnetmi z dôvodu nezaslúžených peňažných dávok a ďalších benefitov, vytvorených ľuďmi, ktorí pracujú/pracovali a sú imigráciou najviac obťažovaní.

  A akokoľvek sú zábery z Európy strašné, počty zavraždených sú stále o dosť veľký počet rádov nižšie, ako počty ľudí v krajinách, kde sa nastoľovala „demokracia“ a odstraňovali „diktátori“, všetko pod taktovkou „civilizovaného“ Západu.

 • Knieza Myskin

  Dolezita informacia

  Špehov, ktorých polícia pošle na teroristov, oni zmenia na atentátnikov. Treba tvrdo zastaviť ich podporu od civilných moslimov. Píše David Goldman.

  Masovej vraždy sa dopustil ďalší kriminálnik, ktorý bol známy bezpečnostným službám, Tunisan Mohamed Lahouaiej-Bouhlel. Ako je možné, že francúzska polícia dovolila cudzincovi s kriminálnou minulosťou pobyt vo Francúzsku? Nebola to nekompetentnosť, on bol jej špehom. Ako som písal v roku 2015, základnou činnosťou európskych protiteroristických agentúr je vydieranie moslimských kriminálnikov, aby ich informovali o potenciálnych teroristoch. Každý moslim v Európe to vie.

  Teroristi to však otočili. Agentov, ktorých polícia vysiela na ich špehovanie, donútia páchať samovražedné útoky, aby tým odčinili svoje hriechy. Stalo sa to až depresívne bežné. Ako nedávno upozornil Ryan Gallagher, desať najväčších útokov v rokoch 2013 až 2015 vykonali páchatelia, ktorých už štátne orgány poznali.

  Inými slovami, teroristi zo zlého spravia ešte horšie. Tým, že policajných informátorov nasadia ako samovražedných atentátnikov, preukazujú, že nad západnými vládami majú morálnu nadradenosť a moc. Tento odkaz sa pre verejnosť na Západe možno stratí, keďže bezpečnostné služby a médiá robia, čo môžu, aby to zakryli. Pre skalných stúpencov teroristických skupín je to ale jasné: islamská nadradenosť odvrátila padnutých kriminálnikov od západnej polície, ktorá ich vyslala, aby nás špehovali, a presvedčila ich, aby sa stali mučeníkmi pre islam.

  Útoky sú navrhnuté tak, aby zapôsobili na moslimské publikum a tiež aby vydesili západnú verejnosť. Moslimom teroristi hovoria, že západná polícia ich nie je schopná ochrániť. Ak s ňou spolupracujú, nájdu si ich a potrestajú. Západ sa islamskej moci bojí: chváli islam ako náboženstvo mieru, umlčiava jeho disidentov v mene boja proti údajnej islamofóbii, ustupuje moslimom a ospravedlňuje sa im.

  Bežní moslimovia žijú v strachu z teroristických sietí, ktoré prenikli do ich spoločenstiev a preverujú ich schopnosti udať ich západným bezpečnostným službám. Je málo pravdepodobné, že by informovali o potenciálnych teroristoch, skôr im svojou nečinnosťou pomáhajú.

  Stručne povedané, teroristi vyhrávajú spravodajskú vojnu preto, lebo zmenili prostredie, v ktorom tajné služby pôsobili. Takto sa to ale deje vždy: špióni menia strany, lebo chcú robiť pre víťazov. Po tom, čo ISIS a al-Káida ponížili západné tajné služby, v očiach západných moslimov vyzerajú ako víťazi.

  Výsledkom je, že západoeurópski moslimovia sa boja viac teroristov ako polície. Voči ďalším masovým teroristickým útokom zostane Západ zraniteľný dovtedy, kým sa ručička strachu neprechýli na opačnú stranu.

  https://www.postoj.sk/15545/utok-v-nice-preco-teroristi-vyhravaju-spravodajsku-vojnu

 • dalsi priklad krasneho spolunazivania s migrantami , tentoraz z Danska

 • Ja poznám vinníka. „Určite ním nie je chudák šofér ani islam, ani jeho kultúrna tradícia čo si priniesol so sebou, on je presne rovnaký občan a Európan ako my ostatní Je ním terorizmus a nenávistné príspevky a komentáre paranoidných a konšpiračných webov“. Myslím, že na toto môžu zareagovať len tak, že začnú huckať nejakého bieleho na obdobne násilnú somarinu. Američania si to predstavovali s Európou pomerne jednoducho, ale nedopočítali sami seba, ich ludia pracujú kontraproduktívne, agenti pýtajú zrejme čoraz viac a dolárov je čoraz menej. Som zvedavý čo s tým porobí vojna proti Iránu. Toto je egoizmus a oligarchizmus na tretiu. To čo majú v mozgoch sociopatickí ukrajinskí oligarchovia a to čo porobili so svojou krajinou, funguje aj v štátoch a dopadne to obdobne, len neskôr.

 • Reakce Bruselu je lehce předvídatelná….“My k vám přivezeme teroristy a za to si od vás vezmeme legálně držené zbraně“. Sami uznejte, že se jedná o nabídku, kterou nelze odmítnout…aspoň ne ovčany.

 • Nemůžu si pomoci …

  „Tolik chodců, a tak málo času“
  Carmageddon 4

 • Dnes bolo k tomu útoku v Nice celkom zaujímave Interview ČT24. Síce tam p.Eichler len zopakoval to čo každý normálne zmýšľajúci človek dávno vie, ale počuť to znovu po dlhom čase v Českej televízii bol celkom zážitok. Kto má záujem môže si to pozrieť tu
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/216411058040715

 • Budem hadat, navrhovane riesenie ako odpoved na utok bude. 1. vacsia integracia 2. viac europy 3. viac pravomici pre brusel…uz len cakam kedy sa to cele zacne hadzat na krajny v4 , ze to sa deje preto lebo nechcu prjimat migrantov

 • V prvych radoch obeti toho šialeneho moslima mi chybali aj nejake ,,osobnosti “ od nas . Uplne skvele by tam vypadal psychopaticky vytac Mihay, slapka Benova, jeho exelencia Mastny Vlas, zidia Šebej a Meseznikov ,dalej by sa tam uplne vynimali osobnosti tv Hrib a Havran a top by bol plateny uzitocny idiot Smatana

 • Tento posledný útok bol z pohľadu páchateľa mimoriadne efektívny, vrah nepotreboval ani strelné zbrane. Zakáže teraz EU komisia nákladné autá?
  To čo sa dnes deje je vina politikov a ich sektárskych zámerov s národnými štátmi, ktoré chcú rozbiť riadenou imigráciou a nefunkčným multikulturalizmom. A bežní ľudia žnú ich ovocie.

 • vždy ma překvapovalo, jako zlozito rozmyslaju terroristi, aby zabili co najmenej ludi co najzlozitejsim sposobom. Preto mi tento cin pride ze ho naozaj nemá na svedomi tajna služba francuzka, ale proste zapaleny moslim.

 • Knieza Myskin

  udiala sa tragedia, ktore ma jasne priciny: multikulturalizmus
  napriek tomu media propaguju a vtlacaju do ludi slnieckarsku ideologiu, ktora dokaze vsetko ospravedlnit

  je fakt ze podobny zlocin moze byt motivovany aj inak napriklad psychickou poruchou (ako sa aj udial v Prahe za socializmu – http://www.totalmag.cz/spolecnost/43-udalosti/1647-masakr-na-zastavce-tramvaje-a-posledni-popravena-ena.html
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/399173-auto-ako-teroristicka-zbran-takto-vrazdila-aj-olga-hepnarova/)
  ale v tomto pripade islo o pripad ked sa vrah hlasil k moslimskej ideologii
  Neda sa zabranit psychicky narusenym jednotlivcom aby utocili, ale da sa obmedzit ideologia ktora ludi k utokom motivuje a vyzyva
  Zial clanky podobne ako spominany clanok B Baloghovej prinasaju presne opacny efekt

 • Tuším aj klavír má 88 klávesov.Aj ten asi zdravý Hitlera

  • Predvčerom som zadával trvalý príkaz do soc. poisťovne. Hádajte aký bol špecifický symbol pre platbu bezhotovostným stykom… 88!!
   Takže páni, som v prdeli… možno sa s dakým z vás stretnem na smatanovom zozname.

 • schválne dotkol sa denník SME a „veĺmajster“ Sliacky ekonomického fóra v Petrohrade a nasledujúcej tlačovke?

 • Už sa teším opäť na záplavu Francúzských trikolor cez fejsy psychotických slniečkárov a neomarxistických multikulti svazáčikov ktorí ešte včera hystericky vyrevovali refjúdžis welkóm islám je láska! A pevne verím že z Bruselu prídu opatrenie vo forme celoplošného zákazu vydávaní vodičských oprávnení sk.C tak isto očákavajme masívne vyvolávanie pocitov viny u Europanov zo strany mainstreamu či tony floskulových konštruktov neomarxistických propagandistov a agitátorov že vinné sú vlastné tie zvalcované obete z radov majoritnej spoločnosti.

 • Trochu mimo ale považovať dobitie Bastily za akt slobody je znakom neznalosti dejín učiva základnej školy

  • pomozem si tym co som napisal inde: Historia je v prvom rade nacionalna propaganda.
   Nikoho nezaujima ze dobitim bastili oslobodili 7 trestancov, a vsetko skutocnych zlocincov a ziadneho politického. je to proste symbol.

  • Knieza Myskin

   znie to neuveritelne ale aj M Krcmarik to priznal
   http://komentare.sme.sk/c/20216161/je-to-oslava-slobody-ktoru-radikali-nenavidia-preto-14-jula.html

   Historicky to veľký zmysel nedáva, no myšlienky revolúcie, ktorú symbolicky odštartovalo dobytie Bastily, symbolu nenávidenej monarchie, označujú Francúzi za základ svojej republikánskej tradície. Znie to skvelo: Sloboda, rovnosť, bratstvo.
   Najmä v porovnaní s historickými faktami.
   Bastila už 14. júla 1789 nebola ozbrojenou pevnosťou, ale prakticky opustenou budovou. Z revolúcie sa stali jatky, pri ktorých popravili nielen kráľovskú rodinu, ale nakoniec aj hlavného buriča Maximiliána Robespierra a desaťtisíce ďalších ľudí.
   Z popola revolúcie povstal Napoleon a v Európe vyvolal vojnu podobnú dvom svetovým. Kde bola vtedy sloboda, rovnosť či bratstvo?
   ….
   Francuzka revolucia priniesla aj prvu genocidu v modernych dejinach: Vendee, kde nemluvnata vojaci napichovali na bodaky, lebo z nich raz vyrastu reakcionari a cielom bolo totalne vyhladanie vsetkych vratane zien a deti. A uslovie „revolucia poziera vlastne deti“ pochadza tiez z Francuzka. Maju byt ti Francuzi na co hrdi :-((( Uz vtedy sliapali po heslach ktorymi sa ohanali.

   • Knieza Myskin

    my si Francuzov idealizujeme, takze prikladam clanok ktory poukazuje na nieco ine (je to okolo roku 1900 ale plati dodnes)

    Nespokojnosť s koloniálnym systémom u Foucaulda stále rástla, a preto hľadal spôsob, ako by mohol svoju kritiku a hlavne návody na zlepšenie predstaviť vo Francúzsku. Ako vidieť, Foucauld neveril, že vtedajšie metódy praktizované na spravovaných územiach by mohli fungovať. Boli to typické republikánske metódy, založené na pohŕdaní, utláčaní a vykorisťovaní miestnych. Boli len odrazom toho, čo sa v tom čase dialo aj v samotnom Francúzsku, kde si všetci boli rovní, niektorí si však boli rovnejší.

    Svoje jednoznačné pochybnosti o pofrancúzštení moslimov zdôvodňuje v uvedenom liste takto: „Viacero základných dogiem moslimov tomu bráni. Niektoré je možné zmierniť, iné, akou je tá o mahdim, nie. Každý moslim verí (nehovorím tu o voľnomyšlienkaroch, ktorí stratili vieru), že s príchodom posledného súdu sa objaví mahdi, vyhlási svätú vojnu a nastolí islam na celej zemi po tom, ako vyhladí alebo si podmaní nemoslimov. Podľa tejto viery moslim vníma islam ako svoju opravdivú vlasť a nemoslimov ako odsúdených na skoršie či neskoršie podmanenie moslimami alebo ich potomkami. Ak sa moslim podriadi nemoslimskému národu, je to len prechodná skúška. Jeho viera ho ubezpečuje, že sa z toho dostane a on bude triumfovať nad tými, ktorým je teraz podriadený… vo všeobecnosti, až na výnimky, pokiaľ budú moslimami, nebudú Francúzmi, budú čakať viac alebo menej trpezlivo na deň mahdiho, kedy si podriadia Francúzsko.“

    https://www.postoj.sk/15487/charles-de-foucauld-a-moslimska-otazka

 • #NiceAttack

Pridaj komentár