TRUTH REVOLT: Šialená americká ľavica navrhla na Rhode Island zákon, ktorý umožňuje vymenovať iba čiernych sudcov

Predstavte si, keby to bolo naopak.

Podľa Eugena Volokha, ktorý napísal komentár v rubrike Volokh Conspiracy v The Washington Post, Demokrat z Rhode Islandu navrhol zákon, ktorý je tak rasistický, ako len môže byť.

Tu je formulácia zákonodarcu Anastasia P. Williamsa H5302 zákona pre výber sudcov:

Kedykoľvek farebný sudca zo súdu vyššieho stupňa, rodinného súdu, okresného súdu, dopravného tribunálu, súdu pre pracovné spory alebo mestského súdu opustí kreslo z akéhokoľvek dôvodu, jeho náhradou musí byť rovnako farebný človek, aby nedošlo k zníženiu počet farebných sudcov na tomto súde.

Ako Volokh poznamenáva, „taký tuhý rasovej prídel by bol celkom jasným porušením klauzuly na ochranu rovnosti„. Ale rovnako aj z Ústavy Rhode Island je úplne jasné, že by to mohlo byť priamym porušením:

Žiadna kvalifikovaná osoba nebude vystavená diskriminácii zo strany štátu, jeho zástupcu alebo akejkoľvek inej osoba alebo subjektu, ktorý podniká so štátom výhradne z dôvodu rasy, pohlavia alebo zdravotného postihnutia.

Je zrejmé, že návrhom zákona ako je tento, sa ustanovuje rasa nad kvalifikáciu a to je v rozpore s právom štátu. Veľa hovorí aj to, že by sa to mohlo brať dokonca vážnejšie.

Viete si predstaviť ten poprask, ak by sme čítali, „Kedykoľvek biely sudca opustí kreslo z ľubovoľného dôvodu jeho náhradou musí byť biely, aby nedošlo k zmenšeniu počtu bielych sudcov tohto súdu?

Niekto by mal byť za to vyhodený. Dúfajme, že tento anti-americký návrh zákona zomrie rýchlou smrťou.

Zdroj: Truth Revolt, 2.7.2017

One comment

  • dospel som k názoru, že neomarxizmus (teda aj gender, LBGT, atd.) je falošná vlajka. otázka je kto mal motív a možnosti taký falzifikát vytvoriť a aké boli ciele, resp. čo mali nezmysly idiotov z MeToo, Femen, Antifa či BLM znemožniť. samozrejme ako prvý na úmyselné očiernenie sa núka marxizmus, lebo ten sfalšovaný resp.ukradnutý názov „neomarxizmus“ na to priamo navádza. nadnárodný klérus aj korporátna oligarchia marxizmus úprimne nenávidia, takže je tu jasný motív.
    …ale pri hlbšej úvahe sa objavia aj ďalšie možné ciele, napr. spoločnosť založená na autorite inštitúcií, zákonov, skrátka moderná spoločnosť, ktorá sa postupným korumpovaním zmenila na chromú kačku, by sa diskreditovaním jej inštitútov možno ľahšie dala odstrániť a nahradiť fašistickým, alebo rovno neo-feudálnym korporátnym režimom, ktorý by pre zmenu vyhovoval narkobarónom a kmotrom už nie šedej,ale priamo čiernej ekonomiky. Príkladom je vývoz zbraní zoskladov štátov východnej Európy vrátane ČR a SR do rúk islamských radikálov v Sýrii, ale aj pestrá paleta farebných revolúcií na násilnú zmenu režimov v cieľových štátoch, najnovšie špinavý kšeft s testmi a vydieranie zmluvami na dodávku tzv. „vakcín“ v súvislosti so súčasnou divnou chrípkovou krízou. Divné boli ale aj minulé chrípky ako prasacia,či vtáčia, alebo mediálny spin okolo vírusu Zika, divná vlna eboly v Afrike, aj okolnosti vzniku HIV, divný je predpoklad univerzity Johna Hopkinsa že pandémia vírusu SPARS príde v rokoch 2025 až 28 – ako inak to môžu vedieť, ako tak, že je to umelo pripravované?. Takže to, že sa vírusové „krízy“ zneužívajú na politické ciele a nemajú nič spoločné s ochranou zdravia, hraničí s úplnou istotou. Rovnako hraničí s istotou predpoklad, že v amerických biologických laboratóriách v Gruzínsku, na Ukrajine, ale aj v takých ako bol Wuhan v Číne, americké inštitúcie a armáda celé roky cez grantové schémy zadávajú čiastkové úlohy pre vývoj biologických zbraní, konkrétne robia vývoj nových smrteľných chorôb.

Pridaj komentár