Tvrdé slová Richarda Sulíka na adresu islamu

sa zjavili na oficiálnom statuse Richarda Sulíka a vyvolali tam búrlivú diskusiu.

Verejnosť v diskusii , až na pár výnimiek, Richarda Sulíka podporuje.

V samotnej SaS to môže byť inak, vo voľbách sa po Sulíkovom chrbte do parlamentných lavíc vyštverali rôzne „eurohodnotové“ a „refugees welcome“ týpky.

Takto do nekonečna nepôjde, buď si R. Sulík uprace v strane, alebo „eurohodnotová“ časť strany uprace jeho. Jeden pokus tu už bol…

 

20 komentárov

 • Sulík to tu vytrhne s jeho ružovým komandom,presadzujúcim homosexualitu vždy a všade.Katastrofa.

 • Pokiaľ opäť ľudia zblbnú,tak áno.Sulík vyhrá,ale vyhrá aj jeho ružová kavaléria a to bude veľmi zlá správa pre Slovensko.

 • Keď toto isté hovoril Kotleba, bol extrémista. Keď po 10 rokoch preberie jeho rétoriku Sulík, je všetko ok.
  Pekne je tu vidno kto presadzuje a hovorí od samého počiatku pravdu a kto sa iba práve, pod ťarchou zbytočných obetí prebudil do reality.

 • vrazdu moralky mozeme, staci si precitat ich program. a megazlodejiny treba definovat, lebo zlodejin maju dost, teda tych moralnych, lebo podla zakona je to OK.

 • Vyjadril sa Sulik k Osuskemu, a jeho vychovnej facke?

  • Väčšina poslancov SaS schvaľuje fackanie za verbálny prejav, stačí si prečítať statusy Nicholsonovej, Poliačika a ďalších. SaS sa začína podobať na leninovu boľševickú stranu, tá tiež nepostupovala inak.

 • kedysi som volil SaS. teraz som volil LSNS lebo vacsina ludi o ktorych je pocut v SaS su neomarxisti. ale za posledne tyzdne ma sulik tolko krat nasral svojimi nazormi a tym ako si tych zmrdov a EU zastava ze som skoncil aj s nim…

 • R.Sulik ma u mna druhy krat palec hore.

  prvy krat, ked nehlasoval za euroval, cim dodrzal stranicky slub.

  neviem, co hodla robit, no ta zmeska kreatur v jeho SaS je vo vacsine hlboko za a pod nim.

 • keby Sulík nemal v strane tých neomarxistických gender multikulti antislovenských sväzákov ako Poliačik,Mihál a pod či pacientov s obsedantno rusofobnou poruchou osobnosti ako Osuský,Dostál a spol. tak by SaS mali reálný výtlak vo volbách 35%.

  • Napriek vsetkemu je neskutocny progres, ze nam na hromade clenov SaS vadi len ich svetonazor a nie to, ze nieco niekedy ukradli ci spreneverili. A pritom hromada z nich tu moznost medzi rokmi 2010-2012 mala…

   • To bol vtip? Sulík v bratislavskom mestskom podniku amorálne sám sebe predal pozemky OLO, ktoré neskôr predal s vysokým ziskom za trhovú cenu. Toto bola zlodejina a nehospodárne nakladanie s verejnými zdrojmi.
    Ideme ďalej… minister hospodárstva za SaS Juraj Miškov presadzoval pri privatizácii SPP oligarchu Křetinského…
    SaS sa stihla vyfarbiť ako štandardná zlodejská politická strana, naviazaná na rôzne choré a nebezpečné ideológie, ktorých propagácia by mala byť v zdravej spoločnosti zakázaná zákonom. Nehovoriac o prepojeniach na zahraničím dotovaný tretí sektor a aktivistov, ktorí cez túto stranu presadzujú svojimi donormi diktované záujmy.

     • To je irelevantné, Sulík sa nemal čo zapájať verejnej súťaže spoločnosti, v ktorej bol funkcionárom, pretože je to amorálne. Je amorálne zastupovať v mestskom podniku OLO záujmy mesta (obyvateľstva) a súčasne si na jeho škodu vytvoriť takmer 10 miliónový zisk.
      Sulík je jednoducho štandardný politik, ktorý kradne v zmysle zákona. A takto by spravoval aj štát, ak by bola SaS vo vláde. Kradli by v súlade so zákonom. Rozdiel medzi Sulíkom a SMERom je iba ten, že SMER má väčšie možnosti kradnúť a viac ich aj využíva. Inak je to rovnaká žumpa štandardných politikov.

    • Z iniciatívy člena predstavenstva, Ing. Kuruca, sa predstavenstvo OLO a.s. na jeseň 2004 rozhodlo predať svoje nepotrebné pozemky. Celkovo sa jednalo o 4 pozemky, z toho aj predmetný pozemok vo Vajnoroch o rozlohe 17.023 m2. v hodnote 33,1 mil. Sk. Hodnota bola stanovená znaleckým posudkom zo dňa 22.10.2004. V zmysle zákona o cenách 18/1996 §3 ods. 3 sú všetky ceny, pokiaľ nie je uvedené inak, vrátane DPH, samozrejme len v prípade, že subjekt je platcom a DPH sa musí účtovať.

     V októbri 2004 boli uverejnené inzeráty v médiách a taktiež bolo oslovených 10 realitných agentúr. Spoločnosť Faxcopy a.s. sa tejto súťaže nezúčastnila. Dňa 15.11.2004 bol vybraný víťaz, ktorý mal zložiť kúpnu cenu do 30 dní. Víťaz však kúpnu cenu nezložil ani do 15.03.2005 a tak sa predstavenstvo dňa 30.03.2005 rozhodlo pre druhé kolo súťaže (pre dva pozemky súčasne).

     Opäť boli uverejnené inzeráty a síce v SME dňa 4.5.2005, PRAVDE dňa 30.4. a 3.5.2005, v Hospodárskych Novinách dňa 28.4. a 29.4.2005 a vo Večerníku dňa 27.4. a 29.4.2005. Druhého kola súťaže sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj Faxcopy a.s. Na zasadnutí predstavenstva OLO a.s. dňa 11.05.2005 bol vybraný víťaz. Pred samotným výberom som členov predstavenstva informoval, že som akcionárom v spoločnosti Faxcopy a.s.(avšak nie v orgánoch) a že sa preto hlasovania nezúčastním .

     O víťazovi rozhodovala konečná cena, ktorá, pokiaľ nie je uvedené inak, obsahuje aj DPH. Takto to stanovuje vyššie spomínaný zákon o cenách a takto to aj konštatovalo predstavenstvo už pri prvom kole súťaže, dňa 15.12.2004. O tom, že víťazom sa stala spoločnosť, v ktorej som akcionárom, som osobne informoval primátora Andreja Ďurkovského dňa 10.06.2005.

     Faxcopy a.s. pôvodne plánovala na časti tohto pozemku postaviť vlastné predajné centrum. Po vzniknutých technických problémoch tento plán opustila a pozemok ponúkla na predaj, čo spočiatku vôbec nebolo jednoduché. Až po 13 mesiacoch, v júli 2006, sa našiel kupec, ktorý zaplatil cenu 60.257.792 Sk. Po odrátaní kúpnej ceny 44.566.214 Sk, DPH 2.505.378 Sk, úrokov 1.927.045 Sk a dani z príjmu 2.139.239 Sk ostáva čistý zisk 9.119.916 Sk.

     Všeobecné informácie k mojej činnosti v OLO a.s. sú tu. Akékoľvek ďalšie otázky prosím adresovať na richard@sulik.sk

  • Tiež si myslím napr. o Dostálovi svoje (mnohokrát aktivista tam kde to netreba, všakže Šancová) a s Petrom Osuským som chodil do ZDŠ, ale hovoriť dnes u kohokoľvek o obsedantnej rusofóbnosti je ťažký nedostatok rozpoznania reality. Dnes je každému evidentné, že Lubjankou vychovaný novodobý cár sa snaží indukovať v kalných masách „širokého ruského ludu“ vrodené pocity národného velikášstva a ignorovania okolitých národov, ktoré nedosahujú počet aspoň 50 miliónov. Falošná ruská hrdosť a pátos sú ľahko zneužitelné atribúty a ľahkým terčom bolo, je a bude pre ne Západ. Preto je dôležité udržať EU a euroatlantické spojenectvo s USA, nech už sa tam dostane do Bieleho domu ktokolvek s týchto dnešných dvoch nešťastníkov čo kandidujú. Kríza osobností zasiahla aj Ameriku, ech kde sú časy Ronalda Reagana… Takže: R. Sulík si zlepší dipllomatický štýl prejavu a bude budúcim premiérom. A máte pravdu v tom, že SaS môžeme akokolvek kritizovať, ale vyčítať im megazlodejstvá a vraždu na morálke národa nemôžeme. Na rozdiel od tých vidieckych zmrdov čo okupujú vládne budovy dnes!

   • Ty si robíš srandu! Celý tvoj príspevok je prešpikovaný rusofóbiou, evidentne platí pre teba aj Osuského: vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Radosť vládnuť takýmto dementom.

   • Váš príspevok postráda aplikáciu zásad logiky. Čo získajú Rusi obsadením krajín, ktoré od nich niečo kupujú? Nič. Naopak, budú musieť dotovať. Preto sa napríklad zubami nechtami snažia, aby Donbas a Lugansk ostali v Ukrajine a náklady na revitalizáciu platil niekto iný. Podobne je to v celej Európe. Rusi dnes fičia na kapitalizme, kde je prvoradý zisk. Je pravda, že oproti iným krajinám je iný pomer štátnych a súkromných spoločností, ale základ, t.j. potreba dosahovania zisku, stále ostáva. Rusko je v skutočnosti tak málo rozvinuté a preskúmané, že bude potrebovať stovky rokov aby sa infraštruktúra západnej úrovne rozšírila do celej krajiny. Potrebu expanzie majú – ale tá je smerovaná dovnútra krajiny. Takže jediné, čo od Západu potrebujú je kľud, menej vojakov na hraniciach a stabilné dodávateľsko-odberateľské vzťahy.
    Nič z toho dnes Západ neposkytuje. NATO sa tlačí do blízkosti hraníc Ruska, eskaluje sa medzinárodné napätie a stupňujú sankcie. Ruská politika je reaktívna, pokiaľ sa Západ nesnažil provokovať, na svojich hraniciach mali len slabé vojenské zabezpečenie. Až s rastom našej agresivity prikročili k tvorbe plnohodných armád a po zuby vyzbrojených vojenských okruhov. Kým však neprekročíme Rubikon, Rusi ostanú pokojní.

Pridaj komentár