Uchádzači o azyl zo Sýrie a Líbye podpálili v Berlíne Poliaka bez domova.

Predstavte si, že dôjdete do vášho vysnívaného raja, kde ste vždy túžili žiť, alebo – vraj – utekáte pred vojnou lebo sa obávate o svoj život. Neviete ešte jazyk ale už mate nejaké doklady a dostávate peniaze. Nemusíte nič robiť lebo ani nechcete a ani práca pre vás nie je. Cele hromady neziskovkárov, psychológov, sociológov sa o vás starajú (veď prečo nie, keď za to dobre platia). Keď načo vyvediete nemusíte ani otvoriť ústa a oni vás obhája. Ste frustrovaní, traumatizovaní, cítite sa byt na okraji spoločnosti lebo tá spoločnosť vás neakceptuje a to preto sa správate agresívne. No tak si spravíte sviečku zo spiaceho človeka. A zhodou okolností je to Poliak.

Poliakov je na západe pár miliónov. Kto nepozná tie vtipy o Poliakoch o tom ako sa všetci nenaučia angličtinu ale poľštinu v Anglicku.

V samotnom Berlíne žije takmer 5 tisíc Poliakov – bezdomovcov. Počuli ste niekedy o nejakom frustrovanom Poliakovi – bezdomovcovi, ktorý by nikoho zbil, zabil alebo znásilnil?

Sotva.

A prečo? Lebo to nebol Moslim. Žiaden iný rozdiel v tom nie je.

Mariusz Malinowski

6 komentárov

 • Ako grafoman to nemám kam zavesiť, tak sem, lebo chcem, aby sme nezabudli na veľmi zraniteľnú skupinu ľudí – vozíčkárov, ktorých nemajú problém zlomyselní zmrdi občas sotiť do škarpy a nedajbože do nejakej rieky. Také schody – to by mohla byť brnkačka – všakže! Myslím schody z parlamentu! Ozaj – viete, podľa čoho poznáte, že poslanec-vozíčkár je opitý? – že jazdí na dvoch predných kolieskach!
  Vozíčkari v časopise Vozíčkář už nasrali zopár ľudí, keď si robili vtipy sami zo seba. Odbočím – ľudia majú tendenciu udávať tých invalidov, ktorí nie sú priklincovaní na vozík, a snažia sa čosi robiť. Asi takým závidia, že nemusia chodiť muklovať do nejakej kórejskej firmy.
  Odvážny vozíčkár vs. migranti New Generation
  http://vozickar.com/vyzva-pro-brnany-brante-se-ucinne-i-na-voziku/

 • Takéto útoky na bielych – aj na dôchodcov, boli bežné na električkovej trati v Bratislave – medzi Karlovou Vsou a Tunelom, t. j., v úseku, kde býva málo ľudí. Na prelome milénia ich realizovali bandy, ktoré sa kamuflovali ako skinhead, ale išlo o feťákov a zlodejov, ktorí príslušnosťou k skinhead kamuflovali svoju kriminálnu činnosť a lúpežné prepadnutia – obetiam sa po útoku stratili osobné veci, peniaze, oblečenie. Mládež freestylového razenia sa po „rozhovoroch“
  s odchytenými zmrdmi dozvedela, prečo to robia – „lebo musia“. Je to pomerne jednoduché – kriminálne závadové osoby dostávajú na výber – buď účasť na obyvateľstvo terorizujúcich aktivitách, ktoré majú šíriť STRACH, alebo ísť „do nútra“ – do basy. Málo kto vie, že začiatkom 90-tych rokov bol najbrutálnejším vodcom tohto kvázi skinheads hajlujúceho kriminálneho zoskupenia v Bratislave – Cigáň! Osobám, ktoré sú tzv. na „večnom úteku“, niekto v pohode vystavuje falošné ORIGINÁLNE doklady totožnosti. A oni ďalej vykonávajú to, čo je ich úlohou a volne sa pohybujú v spoločnosti – viď aj anabázu kamiónového útočníka v Berlíne – spotrebný teroristický materiál pre systém.
  ERGO?! – napĺńa sa definícia štátu, že „štát je pre občana jeho najväčším nepriateľom!“ Vedie to kam?! K cielenému rozkladu štátu! Robí to kto?! Nepriatelia štátu – vlastizradcovia! S nimi treba urobiť čo?!

  • K téme:
   Poliaci? Zatracení cizinci! Menejcenní ľudia, ktorí naučili pilotov RAF skutočne bojovať, za čo ich Briti po skončení vojny kopli do zadku – „Fajn! – a teraz sa vráťte domov, nechceme vás tu!“
   Ako teraz „špinaví“ Poliaci učia poriadkumilovných Nemcov umývať riady – nekomentujem.

 • Mariusz Malinowski

  V neděli 25. prosince se manželský pár důchodového věku stal obětí brutálního útoku migranta. Když se pár vydal z Jazzového klubu směrem ke svému autu, byl kolem 00:50 hodiny zastaven cizincem, který hovořil cizím jazykem. Když si cizinec získal pozornost tohoto postaršího páru, zeptal se lámanou němčinou 65. leté ženy, zda li je Němka. Ta na dotaz odpověděla, že ano. Reakcí útočníka byl úder pěstí ženy do obličeje. Manžel napadené ženy se útočníkovi postavil na odpor, ten jej však skolil k zemi a opakovaně do něj kopal. 63. letý muž musel být ošetřen v nemocnici. Podle policie je útočník zhruba 1,90 m vysoký ve věku 25. let, má černé vlnité vlasy a tmavé oči a narostlé strniště. O případu informoval
  http://freedomeurope.eu/jsi-nemka-zena-po-odpovedi-dostala-pesti/

 • 5 tisíc Poliakov – bezdomovcov v meste susedného štátu je ničo čo je pomerne brutálne. Ak stroje budú v budúcnosti nie zvyšovať efektivitu, ale nahradzovať ľudí, čaká nás „pekná“ budúcnosť. Nezdá sa mi, že s pokračujúcou robotizáciou sa ľudia viacej zmestnávajú v športe, kultúre a vede.

  • Mariusz Malinowski

   ale prd mame predsa mimovladky, kazdy tak ako kedysi zakladal si zivnost, dnes zmysli si nejaky problem, vytvori ho a zalozi simimovladku.

Pridaj komentár