Ukrajina má po Brexite nahradiť Veľkú Britániu

Portál Politnavigátor zverejnil stanovisko nacionalistu Ľjaška, že po tom ako Anglicka ohrozilo projekt zjednotenej Európy, nemá Únia na výber a musí sa čím skôr rozšíriť na východ. Podľa neho je Ukrajina v ideálnej pozícii aby nahradila výpadok ostrovnej krajiny

Komentár

Som mimoriadne potešený touto správou. Pri pohľade na výzbroj Ukrajiny som si istý, že budeme môcť pokojne spávať

Ukro_oboronka_01[1] Ukro_oboronka_02[1] Ukro_oboronka_03[1] Ukro_oboronka_04[1] Ukro_oboronka_05[1] Ukro_oboronka_06[1] Ukro_oboronka_07[1] Ukro_oboronka_08[1] Ukro_oboronka_09[1]

9 komentárov

 • Vecna analyza Korsunskeho masakru
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/07/06/korsunsky-masaker-ako-ho-informacne-spracovat/

  Takže klasický „mrtvý brouk“.
  A obyčajný človek, ktorý nechce podporovať žiadnu stranu v informačnej vojne, sa učí – kde hlavný prúd mlčí, tam treba tušiť veľký prúser.

  „Hoci neexistujú žiadne dôkazy o obťažovaní alebo útokoch na etnických Rusov, ktoré by sa udiali pred referendom (o začlenení Krymu do RF), medzi Rusmi na Kryme bol masovo rozšírený strach o fyzickú bezpečnosť. Fotografie, ktoré prichádzali o protestoch na Majdane, farbisto zveličovali príhody o napádaní etnických Rusov ukrajinskými nacionalistickými extrémistami. “

  Zhrnieme – správa výslovne tvrdí, že o útokoch na Rusov nie sú dôkazy. Zato priznáva, že správy o nich boli dôležitou rozbuškou separácie.
  Ako má teda obyčajný človek informačne spracovať Korsuň?
  Línia hlavného prúdu – „mŕtvy chrobák“ je neudržateľná. Samotnú udalosť potvrdili ukrajinskí žurnalisti prakticky ihneď na twitteri. Nie je žiadna pochybnosť o motivácii, keď si človek prelistuje diskusiu pod fotkou – v zmysle „Rusáci dostali, čo im patrilo“. Naviac táto twitterová fotka potvrdzuje autentickosť ďalších materiálov a videí, na ktoré zverejnil odkazy vlk pri „smekaní“ a ktoré si ešte nájdete sami. Väčšinu videí totiž nakrúcali sami útočníci a zverejnili ich s hrdosťou.

 • Nie je nic jednoduchsie ako po mori cez Cierne more a Turecko pasovat „imigrantov“ do Europy, ktorych samozrejme nik nekontroluje. Viete si predstavit ten „natresk“ vo Vysnom Nemeckom? A tie cakacky na pasovej kontrole!

 • „Ukrajina má po Brexite nahradiť Veľkú Britániu“

  Já bych to nebral na lehkou váhu, Británie byla plátcem EU cca 50mld EUR/rok, a to by Ukrajině asi stačilo, jediné kde vidím problém, že Ukrajina asi neví, co to plátce je.

 • Dnes už každý vie že agresor je NATO

 • Putin není agresor. Ten chce mír pro všechny slovanské národy. Vzpamatuje se vy zabednění a primitivní lháři!!!! Jirka.

 • Ak tato technika dokaze dva roky odolavat ruskému agresorovi, tak naozaj mozem kludne spavat 🙂

  • „Som mimoriadne potešený touto správou. Pri pohľade na výzbroj Ukrajiny som si istý, že budeme môcť pokojne spávať“

   To se protivník bude po zemi válet smíchy a totálně pozbyde bojeschopnost.

 • Ukrajina je skutočne pripravená na vstup do NATO A EÚ s jej supermodernou technikou dokáže zadržovať Rusko a nie len to – dokáže obsadiť Rusko za niekoľko dní.

  Keď sa pozerám na tú supermodernú techniku, tak by som ironicky ešte porovnal výzbroj NATO a Ruska – asi je to niečo podobné.

  PS: Chazarská mafia je totálne v strese, ale nedočkajú sa oni nie sú Tí, ktorých žrebci predurčili a „vyrobili“ v Egypte.
  Oni ich len nahradili v rozpore s najvyššími elitami a to sa im stane osudným.

 • ale táto impozatná vyzbroj poteší nejedného fanušíka postapokalyptických hier

Pridaj komentár