Ukrajina pripravuje úplnú blokádu Krymu

Prezident Ukrajiny Porošenko navrhol zastaviť dopravné spojenie s Krymom

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko, adresoval premiérovi Arsenijovi Jaceňjukovi návrh zriadiť pracovnú skupinu, ktorá bude analyzovať problematiku ukončenia nákladnej dopravy, ukončenie obchodu s Krymom a pripraviť návrh rozhodnutia.

Okrem toho, Porošenko navrhuje, aby sa do rozhodnutie vlády v tejto otázke dočasne pozastavila nákladné cestné aj železničné spojenie s polostrovom v oboch smeroch.

Komentár:

Takže teroristický čin na elektrickú sieť bol napokon – ak už nie plánovaný vládou, rozhodne v zmysle jej zámerov a nie je to nič, s čím by nesúhlasila. Dobre vedieť akého máme suseda. Vládu, ktorá podporuje terorizmus…

Zdroj:

http://expert.ru/2015/11/23/poroshenko-predlozhil-polnostyu-prekratit-transportnoe-soobschenie-s-kryimom/

6 komentárov

  • Vie prosím niekto čo znamená slovo MIER ??

  • Ti mají naspěch, předvést světu jak to Krymu a RF nandají. Přitom ocifiální zprávy mluví o tom, že RF vyhlásila blokádu na dovoz čehokoliv z Ukrajiny a to s platností od 1.1.2016. Tak o co jim ještě jde, už nebudou potřebovat železnici, silnice, náklaďáky, svým obilím můžou topit. Asi ještě chtěli předvést svému protektorovi USA+EU jak jsou kovaní.

  • čože sa stalo Prasačenkovi, ktorý pred pol rokom sľúbil návrat Krymu do lona Ukrajiny za každú cenu?

  • Ukrajinci vedia, že dokončením pokládky silových káblov v kerčskom prielive, nordstreamu II a takisto dokončením kerčského mostu, sa končí možnosť Ukrajiny vydierať Rusko…tak sa len skúsia riadiť Putinovým „ak je konflikt neodvratný, udri ako prvý“…no neviem či je Ukrajina schopná doviesť túto taktiku do úspešného konca…hlavne s jej ludským potenciálom…

  • Podľa všetkého na kľudné vianočné sviatky môžeme zabudnúť. Tá rozumu pozbavená banda šaškov sa už úplne zbláznila a začala pripravovať a uskutočňovať provokácie voči Rusku. Presuny armádnych jednotiek na východ, mobilizácia tretieho sektoru a odkaz poľských a US diplomatov svojim občanom nech sa pracú do 01.12.2015 z Mariupolu svedčí len o jednom – a to o nejakej veľkej provokácii a obnovení bojov na východnom fronte.

    Čo je však ešte horšie, tí šaškovia svojimi akciami destabilizujú ukrajinský energetický sektor a hlavne ukrajinské jadrové elektrárne. A tu už končí všetka sranda. Jadro je jadro a tu sa nežartuje. Jeden Černobyľ stačí. Pokiaľ im západ nedá rozum, tak už Rusko bude musieť do toho vstúpiť a urobiť tam poriadok, lebo tá banda je schopná odpáliť Ukrajinu nielen s Ruskom ale aj s časťou Európy (a aj s nami).

    • západ jim rozum nedá, Ondřeji82, ten jim dá naše peníze aby mohli předvádět ještě větší zhovadilosti a zvěrstva. A jakmile od r. 2016 jim EU schválí bezvízový styk, můžeme očekávat příliv slimáků právě z Ukrajiny. Bude to jednoduché: zbraně na lodích z Ukrajiny do Turecka, uplíky na lodích z Turecka na Ukrajinu. Jo, logistika, to je pane věc. V tomto případě spíš svinstvo.

Pridaj komentár