Ukrajina v parlamente hlasuje za vytvorenie koncentrákov pre všetkých Rusov

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko predložil ukrajinskému parlamentu návrh zákona umožňujúci posielať etnických Rusov žijúci na Ukrajine do koncentračných táborov.

Petro Porošenko - Porky

Petro Porošenko – Porky

Nový návrh zákona, ktorý bude predložený ukrajinskému parlamentu, dovoľuje Ukrajine posielať „cudzích“ občanov, ktorí znamenajú „ohrozenie“ bezpečnosti krajiny, do koncentračných táborov. Stojí za zmienku, že Rusko bolo Ukrajinou vyhlásené za „útočný štát“.

Návrh zákona je už v parlamente a minulý týždeň 12.5.2015, prešiel do druhého čítania, keď bol prvý návrh schválený jednoznačnou väčšinou 254 poslancov v parlamente

Na Ukrajine prešiel prvý návrh zákona, ktorý dovoľuje Ukrajine posielať "cudzích" občanov, ktorí znamenajú "ohrozenie" bezpečnosti krajiny, do koncentračných táborov.

Na Ukrajine prešiel prvý návrh zákona, ktorý dovoľuje Ukrajine posielať „cudzích“ občanov, ktorí znamenajú „ohrozenie“ bezpečnosti krajiny, do koncentračných táborov.

Začínam sa obávať, či tento štát fašistického, totalitného národa vybudovaný na steroidoch, nie je len testom plánu, ktorý pripravujú Spojené štáty americké alebo Európska únia pre svojich občanov … pretože nie je možné, ľudsky možné, aby takéto zákony nemohli byť odsúdené celým slobodným svetom, a aby eventuálne priviedli aj každého napoly mysliaceho človeka k vážnemu uvažovaniu nad tým, ako ďaleko je západom podporovaná vláda v Kyjeve schopná zájsť.

Podporte článok zdieľaním na sociálnych sieťach a klikom na Like, ďakujeme.

[sociallocker][/sociallocker]

Ale skutočnosťou zostáva, že samotný fakt, že to budú Rusi, ktorí budú zatváraní do koncentračných táborov, prirába Európanom a Američanom asi toľko starostí, koľko má Bill Gates so zaplatením svojho účtu za telefón.

V skratke … Ak bude tento návrh zákona schválený, milióny ruských občanov žijúcich na Ukrajine budú internovaní v koncentračných táboroch ako vojnoví zajatci … že by sa história opakovala?

Porky, Jats a všetci diabolskí klauni musia zmiznúť … čo najskôr.

 

Ruská tlačová agentúra Sputnik News k tomu uvádza:

Nový zákon ukrajinského prezidenta Petra Porošenka o „legálnom režime stanného práva“ predkladá povinné uväznenie cudzích národností žijúcich na Ukrajine, ktorí znamenajú hrozbu bezpečnosti, v špeciálnych táboroch.

Text dokumentu bol publikovaný tlačovou službou Verchovnej Rady.

Zákon sa vzťahuje na „občanov cudzieho štátu, ktorý hrozí útokom a vykonávajú agresiu voči Ukrajine“, vysvetľuje poznámka v dokumente.

Ruská federácia spĺňa túto definíciu. 27. januára 2015 bola vyhlásená za „agresorský štáť“ v rezolúcii vydanej Verchovnou Radou.

Ak tento návrh zákona bude schválený, milióny ruských občanov, trvale alebo dočasne žijúcich v krajine, budú odoslaní do špeciálnych táborov pre väzňov.

Návrh zákona tiež predloží zavedenie povinnej pracovnej služby pre všetkých občanov vo veku, keď sú schopní práce, s možnosťou zabavenia majetku, vyhlásenie zákazu protestov a zhromažďovania a obmedzenia aktivít médií a politických strán „nepohodlných“ režimu

 

Zdroj:

11 komentárov

 • Pingback: Ukrajinský zákon o “koncentrákoch” podpísaný | MEDZIČAS

 • K tomu čo komu robí starosti len toľko, ak nám to nebude robiť starosti teraz tak neskôr určite, ale čím neskôr tým to bude horšie, ale na to sú tu aj historické príklady…

 • Moja úcta. Teraz pôsobím ako pozorovateľ OBSE v regióne a milý aaa, neviem z čoho vychádzajú tvoje tvrdenia a nepovažujem ich za podložené. No súhlasím s názorom že nie ľudí ale tému treba komentovať, no nedalo mi. Obava z fašizácie ukrajinského národa sa mi nezdá ale čo sa týka mocenskej vrstvy to je horšie…

  • Môj názor je podobný. Samotní Ukrajinci chcú len prežiť a voči Rusku necítia takú nenávisť, ako sa nám snažia noviny prezentovať – avšak títo nevládnu. Elity a extrémisti, to je iná vec.

  • Komentář od zaprodané OBSE. Tak to mě opravdu baví. Informujete stejně lživě jako v Kosovu. Čas ukáže pravdu jako v případě Kosova. To už ale bude pozdě. Většina ukrajinců je natolik dementní, že věří takové hovadině jako že Putin ovládá počasí kdekoliv na světě a to je jen jedna z mála perliček které od nich slýchám. Příkladů mohu uvést stovky. Hlavně když ony pravdy tvrdí jejich vedení a média. Jediný rozumný ukrajinec je etnický rus.

 • Pravda neexistuje,každý má svoju!!!!

 • Ukrajinský konflikt. Boj pro-americkej a pro-ruskej informačnej vojny
  Stručný obsah článku
  Článok obsahuje žiadne ideologické keci, ale seriózne dôkazy, dôkazy, ktoré nie je možné ničím vyvrátiť. Článok hovorí o naprostej nezmyselnosti a primitívnosti pro-ruskej a proamerickej informačnej vojny, nakoľko pravda je niečo tretie. Tento informačný konflikt môžeme obrazne prirovnať k naživot a na smrť rozhádaným katolíkom a protestantom, ktorí sa hádajú, ktorý z náboženských prúdov je ten pravý. Z pohľadu ateistu sú ale oboje pohádané náboženské prúdy rovnakým nezmyslom a ich hádky vrchol primitivizmu.
  Ideologicky zmagorený človek, ale bude naj napriek jasným dôkazom, aj napriek jasne preukázanej pravde s týmto článkom nesúhlasiť. Je naozaj smutné, že ľuďom je viac nejaká ideológia ako pravda. Ľuďom je bolestivé sa vzdať nejakej informačno-ideologickej predstavy, ktorú si tak veľmi zamilovali. Pravda je taká, že to nie je čiernobiele: v niečom má pravdu pro-americký zdroj informácii a v niečom pro-ruský zdroj informácii. Ľudia majú žiaľ čiernobiele myslenie.

  Určite je treba oceniť snahy alternatívnych médii. Kým média hlavného prúdu všemožne obhajovali okupáciu americkej armády v Afganistane, Iraku, Líbyi, atď., alternatívne média to kritizovali. Dnes sa situácia otočila a alternatívne média sa stali naivnou proruskou propagandou a skôr majú pravdu mainstreamové média.

  viac tu
  http://1meditacia.wz.sk/subory/Proruska-propaganda.html

  Prečo ste mi vymazali tento komentár? Pravda sa počúva ťažko? Potrebujete cenzúrovať?

  • Tento komentar Vam tu necham. Tapetovanie nie je ziaduce. Zvlast, ked nekomunikujete k teme. Vyjadrujete sa k clankom, ktore sa zverejnuju, kritizujte do systosti, poukazujte na chyby a zle logicke vazby. Ale vzdy k veci a vzdy len smerom k nazorom. Nikdy nie k nositelovi nazoru

   • Veď jasné, pán Poláček. Zámienka na cenzúru sa vždy nájde. Všekty moj komentáre boli k téme, o Porošenkovi, Ukrajinskom konflikte mediálnej problematike, či propagande, okrem toho jedného o Huďovi a Lichtnerovi. Váš argument na cenzúru je úplne bezpredmetný.

    Ale na druhej strane Vás za tú cenzúru chápem. Je to pre Vás veľmi bolestivé, keď som Vám na stránke čierne na bielom dokázal ako ste naleteli pro-ruskej propagande.

    Je pre Vás pohodlnejšie radšej cenzúrovať, ako sa strápniť pred čitateľmi stránky, ako ste naleteli ruskej propagande

 • Preklad názvu zákona „Návrh zákona o právny režim stanného práva“. Čo znamená stanné pravo? Pán doktor? To pan Porošenko mal urobiť hneď po okupácii Krymu, ruskými človiečikmi. Prečítal pan Poláček ten zákon sam, alebo dostal preklad z Moskvy? Pochybujem o jeho znalosťach ukrajinského alebo aspoň ruského jazyka. Ak ma taký záujem o situácii v Ukrajine, môžem poslať preklad do slovenčiny. Как говорят русские, врать тоже надо уметь. Prehnal ste s tým “ fašistickým a t.d.“. Ne treba hneď, vykazovať na koho pracujete. Putin aj bez zákonu robi teraz z toho Krymu koncentrák pre viac ako 600.000 ukrajincov a tatar.

  • aaa
   prosím ťa prestaň klamať a nejaké dôkazy o tom koncentráku na Kryme . keď chceš ťahať sopel z rukáva tak si si pomýlil stránku

Pridaj komentár