Ukrajinský zákon o „koncentrákoch“ podpísaný

Už v minulosti sme Vás informovali, že zákon o stannom práve na Ukrajine, ktorý v prípade jeho vyhlásenia prezidentom umožňuje bezpodmienečnú integráciu osôb „agresora“, prešiel druhým čítaním a bol pripravený na podpis prezidentom Ukrajiny.

Tento deň prišiel, keď 8.6.2015, prezident Ukrajiny Petro Porošenko podpísal návrh zákona No389-VIII  „O právnom režime stanného práva“

Koncentračný tábor na Ukrajine. Pôvodne sa tieto tábory začali stavať ešte za vlády Janukovyča s určením pre ilegálnych imigrantov za peniaze Európskej Únie. Dnes sa predpokladá ich využitie na iné účely.

Koncentračný tábor na Ukrajine. Pôvodne sa tieto tábory začali stavať ešte za vlády Janukovyča s určením pre ilegálnych imigrantov za peniaze Európskej Únie. Dnes sa predpokladá ich využitie na iné účely.

Hoci nie sú podobné zákony prijímané ukrajinským parlamentom v našom teritóriu nijako registrované, nejakým zázrakom sa stalo, že tlačová agentúra TASR informáciu o podpise uvedeného zákona vypustila do sveta

V texte informácie TASR svieti zdanlivo nijako nesúvisiaca veta :

Ukrajinský parlament 27. januára prijal rezolúciu, ktorá označuje Rusko za agresorský štát.

Táto veta je však kritická pre pochopenie toho, čo v prípade vyhlásenia stanného práva na Ukrajine hrozí a na čo TASR nijakým náznakom neupozornila. Návrh tohto zákona totiž predpokladá internáciu t.j. zavretie všetkých osôb z krajiny „agresora“ do špeciálnych táborov, čo nie je nič iné ako eufemizmus pre koncentračné tábory (ktoré mimochodom podľa federalistov na Ukrajine už sú postavené a pripravené z peňazí Európskej Únie – pôvodne pre nelegálnych imigrantov). A až s týmto vysvetlením uvedená veta dáva zmysel.

Citujem z môjho predchádzajúceho článku :

Nový zákon ukrajinského prezidenta Petra Porošenka o ?legálnom režime stanného práva? predkladá povinné uväznenie cudzích národností žijúcich na Ukrajine, ktorí znamenajú hrozbu bezpečnosti, v špeciálnych táboroch.

Čo sa týka našich humanistov a demokratov, predpokladám, že im nebude vadiť ani vyhlásenie stanného práva a obmedzenie slobôd na Ukrajine. Aj tak za to podľa nich môžu Rusi a v tom prípade zavedenie „otroctva“ pre Ukrajincov ako vhodnejší názov pracovnej služby pre obyvateľov v produktívnom veku, vyvlastnenie majetku, zákaz zhromažďovania sa a aktivity určitých politických strán, cenzúra médií a obmedzenie slobodu pohybu občanov sú plne pochopiteľnými a normálnymi opatreniami.

A už vôbec im nebude vadiť pozatváranie Rusov do koncentrákov, naopak, budú cítiť hrejivý pocit pri srdci: „Konečne dostali tie kurvy ruské, čo si zaslúžili.

Neviem ako Vy, ale ak by som bol Rusom na Ukrajine, tri krát by som si rozmyslel, či tam ostanem.

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

2 komentáre

  • pan Poláček, pozor aby ste tam neskončili aj Vy :), citujem koniec dnešného článku na SME: „Slovensko sa podľa Fedora tiež stáva obeťou propagandy a hybridnej vojny. Preto treba situáciu riešiť rôznymi dostupnými prostriedkami. Jedným z nich má byť aj novela Trestného zákona, ktorú predloží do Národnej rady.“ http://www.sme.sk/c/7851615/fedor-chce-trestat-sluzbu-v-separatistickych-armadach.html

    a sme späť, akurat nie pod kontrolou ZSSR ale priamo vnútri zväzu európskych socialistických republík, a žiaľ naša suverenita v rámci tohto zväzu je ešte menšia ako za komouša alebo 1. slovenského štátu…

Pridaj komentár