Únia odkryla karty – násilím prinúti prijímať migrantov

Agentúra AP priniesla správu o tom, že Únia sa rozhodla presadiť kvóty na utečencov za každú cenu.

Komisár EÚ pre migráciu Dimitris AVRAMOPOULOS urobil v utorok vo Varšave, počas návštevy Frontexu, Európskej agentúry pre pohraničnú stráž, zásadné vyhlásenie.

V ňom hovorí, že existujú spôsoby, ako prinútiť všetky členské štáty EÚ, aby sa zapojili do programu presídlenia migrantov medzi členskými krajinami EÚ.

Poľsko odmieta prijímať migrantov, keď argumentuje, že sú predovšetkým ekonomicki migranti a nie vojnoví utečenci. Tvrdí, že potenciálne môžu predstavovať hrozbu.

Tento plán premiestnenia má za cieľ zmierniť tlak na krajiny, ktoré prijali hlavný nápor migračnej vlny: Taliansko a Grécko.

Bez menovania Poľska AVRAMOPOULOS uviedol, že EÚ má „nástroje, prostriedky a silu,“ aby presvedčilo všetkých členov súhlasiť s relokačným plánom a reakcie dotknutých štátov komisia posúdi do konca septembra. Komisár vo svojom vyhlásení nespomenul žiadne sankcie.

V plnej kráse sa odhaľuje nedemokratický charakter súčasnej podoby spoločenstva európskych krajín. Vízia architektov Únie smeruje k centrálne riadenej federácii, kde sloboda jednotlivých krajín rozhodovať o svojom vnútornom usporiadaní sa bude zmenšovať. Odpor členov EÚ sa bude potláčať totalitnými prostriedkami a rozhodnutia nebudú odrážať záujem obyčajných Slovákov, Čechov či Maďarov, ale europolitici si budú plniť svoje najdivokejšie fantázie o „ideálnom“ usporiadaní sveta. Stávame sa bezmocnou hračkou v rukách nesvojprávnych, ale všetkého schopných idiotov, ktorí chcú za každú cenu presadiť svoje sociálno-inžinierske predstavy.

Česko už kapitulovalo, premiér Sobotka sa vyjadril, že krajina nebude uplatňovať výnimku z Lisabonskej zmluvy. Slovenská vláda potichu pripravuje rovnaký proces zmenou zákona o zamestnávaní cudzincov.

Do konca roka zrejme bude snaha prijať zákonné normy o „harmonizácii“ benefitov pre migrantov, čo by znamenalo, že všetci migranti dostanú v Európe rovnakú sumu. Keďže napr. 1000 eur je v Nemecku žobrácke vreckové, ale na Slovensku nadpriemerný príjem, po zrátaní si plusov a mínusov, časť migrantov ochotne zvolí Slovensko. Týchto migrantov zadarmo budeme živiť už my sami – buď priamo cez zvýšenú záťaž na náš sociálny systém, alebo nepriamo cez plánovanú európsku daň.

Ešte raz zopakujem: ak sa presadí harmonizácia dávok pre migrantov, každý, kto sem zavíta a poziada o azyl, dostane bez práce dva až tri krát viac peňazí ako človek, čo tvrdo pracuje celý mesiac. Naviac bude mať plne hradené aj bývanie, stravu, plnú zdravotnú starostlivosť, prístup na Internet, cestovné, jazykové a pracovné kurzy. Zvlášť zdravotná starostlivosť sa extrémne predraží, keďže to sú väčšinou ľudia, kde v živote nepoznali zubára, zdravotné prehliadky a častokrát sú doslova semeniskom exotických chorôb. Toto všetko budeme hradiť my.

Prepáčte, ale do takéhoto spolku nikto zo Slovákov nevstupoval. Preto je legitímna otázka, či je v záujme Slovenska v takomto totalizujúcom sa spolku naďalej zotrvávať.

41 komentárov

 • Fico stiahol chvost ako bojazlivý psiček – velký „bojovník“ proti kvotam ale len hubou a pred vlastnými voličmi – v Bruseli drží hubu a krok

 • „Ako informovala agentúra ANSA, „kultúrny sprostredkovateľ“ Abid Jee na Facebooku napísal, že znásilnenie „je horší akt, ale iba na začiatku, keď ide … dovnútra. Potom sa žena upokojí a užíva si to ako normálnu súlož“. Svoj komentár neskôr vymazal. Organizácia, pre ktorú pracoval, ho prepustila zo svojich radov.

  Polícia stále pátra po štyroch útočníkoch, ktorí v noci na 26. augusta na pláži v Rimini znásilnili 26-ročnú poľskú turistku. Jej manžela predtým zbili do bezvedomia. Obaja skončili v nemocnici, útočníci ich zároveň okradli. Gang je podozrivý aj z toho, že krátko nato znásilnil v letovisku peruánsku transsexuálnu prostitútku. Tá dnes identifikovala útočníkov z videozáznamu. Podľa polície sa gang ešte 12. augusta pokúsil v Rimini znásilniť ženu z mesta Varese. Žene a jej priateľovi sa však podarilo utiecť. Gang ich predtým ohrozoval rozbitou fľašou a okradol ich.

  Do Rimini odcestovali experti z poľskej prokuratúry i polície. Majú pomáhať talianskym vyšetrovateľom, ale aj zbierať dôkazy pre vlastné vyšetrovanie. Nariadil to poľský minister spravodlivosti a generálny prokurátor v jednej osobe Zbigniew Ziobro. Útok označil za „odporný zločin“. Pár bol podľa neho v manželskom zväzku.

  Ministrov zástupca Patryk Jaki prišiel s tvrdšími vyjadreniami. Ešte v nedeľu na Facebooku napísal, že títo „bastardi“ by si zaslúžili trest smrti a že v tomto konkrétnom prípade by on osobne obnovil mučenie. „Nepokúšajte sa na mňa útočiť s politickou korektnosťou – je mi to jedno a svoj názor nezmením,“ uviedol Jaki.

  V pondelok svoje vyjadrenie upravil. Na Twitteri napísal: „Prosím, neprekrúcajte moje slová. Nechcem mučenie. Len som chcel stručne zdôrazniť, že tento zločin si vyžaduje mimoriadne prísny trest.“
  https://www.cas.sk/clanok/588747/na-znasilnenie-polskej-turistky-zareagoval-kulturny-sprostredkovatel-pre-migrantov-sokujuce-slova-z-ktorych-vam-pride-zle/

  REPLAY:
  „Nariadil to poľský minister spravodlivosti a generálny prokurátor v jednej osobe Zbigniew Ziobro.“ – to je dobre zariadené – spravodlivosť s jednou miskou váh, či? „Sám sebe katom“ – he he. A 4 zmrdi si chodia po slobode, aby systém mohol ostatným uťahovať šróby!

 • „Je zjevné, že jedna jediná podoba globalizace nevyhovuje všem. Národy chtějí hájit vlastní identitu, aby byla zajištěna jejich nezávislost, a nechtějí, aby jim někdo něco přikazoval a manipuloval jimi. “ – Sergej Lavrov

  A POME A POME A POME!
  „Pápež František vyzval dnes štáty, aby prehodnotili spôsob prijímania migrantov a prestali s ich kolektívnym vyhosťovaním. Podľa pápeža sú dôstojnosť a práva migrantov dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť.
  František zverejnil toto svoje politicky cielené posolstvo v čase príprav na Svetový deň migrantov a utečencov 2018, ktorý sa z iniciatívy katolíckej cirkvi pripomína každú tretiu januárovú nedeľu.“
  „Opakovane sa tiež vyslovoval za práva migrantov a od štátov žiadal, aby stavali mosty, nie múry.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10933-prava-migrantu-delezitejsi-bezpecnost-stat-papez
  http://aeronet.cz/news/papezovi-totalne-preskocilo-vyzval-ke-zlepseni-vitani-migrantu-po-tydnu-islamskeho-teroru-v-barcelone-a-dalsich-mestech-je-to-plivnuti-do-tvare-krestanum-v-cele-evrope-autogenocida-evropy-pokracuje/

  MOST KRESŤANSKÉHO UTRPENIA – islamizačný MOST v Mostare – „Keď sa zrútil, akoby sa zrútila civilizácia!“ – bývalý veľvyslanec USA v roku 1993 v Bosne a Hercegovine. Hlavná architektka rekonštrukcie tohto stále tureckého!!! mosta, sa nervovo zrútila 3 týždne pred jeho dokončením – kvôli šikane muslimských staviteľov! Islamizácia úspešne pokračuje – kresťanský kríž v druhej časti Mostaru irituje moslimov!
  Mostar most křesťanů a muslimů_Dokument
  https://www.youtube.com/watch?v=RfII9V2bV9Q

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10924-bulharsko-hranice-eu-branit

 • Deravá námorná hranica – VYLODENIE MIGRANTOV!
  Boat carrying African migrants arrives on Spanish beach
  https://www. youtube.com/watch?v=JzVQKs6nMMg

 • Polský katolický kněz Roman Kneblewski – „Braňme se invazi!“ cz titulky
  https://www. youtube.com/watch?v=gjaJMHwe3T8

 • V mainstreame sa nedávno objavila správa, že kamsi zmizlo odhadom asi 10 tisíc detí, ktoré si do Európy priviezli ako emocionálnu vydieraciu priepustku nelegálni imigranti. ??? Ja len – že tých Európskych detí mizne podstatne viac!
  Děti na prodej Šokující dokument o obchodu s lidmi CZ HD

  • Ad – miznú deti – „To najzaujímavejšie na planéte Zem je – ľudská DNA!“
   Underground Cloning of Humans and Aliens – Are Those People „Real?“

 • Dobromečiar

  Miznů mi tuna príspevky, hádam – eucenzura?!?

 • O to viac je zaujímavejšia depopulačná agenta, ktorá na jednej časti zemegule má znížiť práve to konzumne náročné biele obyvateľstvo, a nahradiť ho „akože“ konzumne „už nenáročným“ hnedým obyvateľstvom – ktoré migruje do Európy „len“ kvôli „mizerným“ sociálnym dávkam, že?
  Bielych mužov vykastrujeme spermicidným hliníkom z chemtrals, autistické deti a chorých na Alzheimera humánne utratíme „dobrovoľnou“ eutanáziou… A sexuchtivým beloškám poskytneme čipovú sterilizačnú antikoncepciu – ktorú si tie chudobné hnedé ženy asi „nebudú môcť-musieť“ dovoliť. ???
  http://www.nwoo.org/2015/07/23/bill-gates-nasazuje-dalkove-ovladane-cipy-na-sterilizaci-zen/
  KORPORÁCIE SA NABALILI – TAKŽE UŽ MÔŽETE SKAPAŤ!
  Ukážka debilizačnej depopulačnej agendy 2021
  Bocian (Nina Paley video) (depopulation)

  • Toto prehraj rómom, arabom, sektárom a najma afričanom, čo trtkanů ako na pretekoch…a keby uvedomelí evropania chceli mať dieťa, nech adoptujů bociana 😉

 • „Netajím sa tým, že pri vhodnej príležitosti by som odišla,“ dodala Shahzad.“

  A toto nám sedí v parlamente! – lebo to bolo-je politicky-mainstreamovo korektné“. Korektné je mať „in“-vozíčkárku v parlamente, pretože ona tým nezabezpečuje „len“ svoje vozíčkárske finančné potreby, ale hlavne potreby iných vozíčkárov – že?!
  No a superkorektné je mať v parlamente babu – namiesto Flašíkovej-Beňovej /ktorá si ryžuje lówe v Belgicku/, ktorá má dojímavý vzťah s muslimom-utečencom – „LEBO TAK TO MÁ BYŤ!“
  Akurát že táto baba je tak tupá, že už otvorene FUCKUJE NA SLOVENSKO!
  Otázka však znie – ktorý aj z tých ostatných poslancov v skutočnosti na Slovensko – NEfuckuje, že?!
  https://www.cas.sk/clanok/532414/poslankyna-caka-dieta-s-utecencom-no-manzel-zije-v-berline-cakaju-ju-krusne-casy/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

 • Či chceme-chcete, alebo nie – „invázia“ do Európy začala – v Juhoške!!!
  CZ mainstream vs. Emir Kušturica – interwiev – aktuálne

  Emir Kusturica – „Jsem proti globalizaci. Teroristy stvořili Američané“ (rozhovor)
  Uvědomění sebe sama
  https://www .youtube. com/watch?v=v0XJrJklPNY

 • „Dlouho očekávaná Směrnice Evropské komise o zbraních spatřila světlo světa. Není to tedy žádné překvapení. Bohužel překvapením je drzost EK, s jakou obhajuje tuto Směrnici, prý zlepšení podmínek pro boj s terorizmem. Člověku by se chtělo smát, ale jen se mu křiví ústa nad bláhovostí pana Junckera. Kdo jen trochu poznal reálný stav věcí ví, že tímto nikdo teroristy neodradí, ba naopak. Čím bezbrannější budeme, tím víc budou smělejší v uskutečňování svých šílených vražedných plánů.“

  „Vydejte Směrnici a zrušte zbrojní průmysl, Evropa zbraně nepotřebuje, protože je plná sluníčkářů, pravdoláskařů, vítačů a dobroserů. Zrušte chemický průmysl a zvláště výrobu dusíkatých hnojiv, aby nebylo možno vyrábět improvizované nástražné systémy. Zrušte muničky. Vydejte Směrnici a zrušte armády, stejně chodí jen sem a tam. Rusa se přestaňte bát, když tvrdíte, že na to nemá. A vůbec stejně má z těch vašich armádiček jenom srandu.

  A propos národní státy, ty už stejně zanikají, a pokud Erdoğan pustí do Evropy ty miliony migrantů, zaniknou úplně. Vy si myslíte, že vás nechají vládnout dál? Ne, vykopnou vás jako prašivého psa, protože svou úlohu jste splnil. Myslíte si, že tu dál bude ráj gayů a lesbiček a že je nikdo nebude házet ze střech jako odpad. Zasloužili jste se o rozklad tradičních hodnot jako je rodina, vlastenectví. “

  „Ať žijí a vzkvétají myšlenky Bruselu a ať už jdou konečně do prdele. (Jaroslav Hašek „Doslov k prvnímu dílu Osudy dobrého vojáka Švejka“: Jeli třeba užít nějakého silného výrazu, který skutečně padl, nerozpakuji se podat jej právě tak, jak se to stalo. Opisovat nebo vytečkovat považuji za nejpitomější přetvářku. Slov těch užívá se i v parlamentech.“)“

  http://tadesco.cz/sileni-neomarxiste-udelali-evropy-hromadu-hnoje/

 • Netreba rešpektovať nariadenia eurobyrokratov. Nepustiť ich sem a basta. V prípade opaku treba asi ísť do ulíc. Vydržať, a potom sem emigrujú aj Európania zo západnej Európy.

 • LONDÝNSKY GULÁŠ?! – HOAX!
  http://tadesco.cz/no-mame-zase-tady-ze-by-utok-falesnou-vlajkou-podivejte-se-nasledujici-video/

  SLOVENSKO MÁ ZANIKNÚŤ!
  Ekonom Vitkovič řekl na plná ústa, že Slovensko zanikne
  Autor to máš marný · 24.3.2017
  „Mnoho lidí pracujících ve vládních organizacích vědí, co se na Slovensku má odehrát. Zbytky peněz jsou rozkradeny a na totální zamaskování bude likvidace slovenského státu právě tím nejefektivnějším způsobem. Opět je vše vymyšleno skvěle…..“

  Ekonóm Vitkovič na plné ústa Slovensko zanikne, vlády od roku 1989 by bolo treba pozatvárať!
  https://www .youtube. com/watch?v=uG2qhGZXjUE

 • Preto opakujem, aby sa ludia nedali nachytat recickami o tom, ze chceme patrit do tej rychlejsej casti tej viacrychlostnej EU.
  Ta rychlejsia cast znamena stratu dolezitych pravomoci a suverenity.

  • Knieza Myskin

   problem je v tom ze aj keby sme patrili do menej rychlostnej casti, budu na nas tlacit a este horsie lebo ved „oni, vacsina sa uz dohodli“
   Cize musime byt na to pripraveni

   • aleee….len si nenamýšľajte … ?! EU sa rozdelí na: Nemecko, Francuzko a štaty Beneluxu vs. zbytok EU. Slovensko je už vymazané dávno – bude slúžiť ako „trade“ state, spoločne s Maďarskom, Rumunskom, Slovinskom. Česko s časťou Rakuska bude slúžiť ako market place/obchodná zóna resp. uzol medzi dvojrýchlostnou EU. Poľsko a pobaltske štaty, budu postupne „prerobené“ na defender countrys – náraznikové zony proti vplyvu, pripadne útok z ruskej strany. Grecko odpadne, Španielsko sa odsunie len na spoluprácu s Portugalskom, Taliansko sa tiež odstaví na pospas – svoj. Do vyššie rýchlostnej časti sa potom pozdejšie pridá ešte polovica – západneho Rakuska. Myslieť si, že patríme do tej elitnejšej časti EU je naivita ako demokraciou poháňaná myseľ slováka túžiaceho po Audi S8 slúžiaceho za pásom manufaktúry…. Info/prognostiku som čerpal zo Stratforu – podobne ako Brusel, či Globsec

    https://www.stratfor.com/weekly/europe-without-union?utm_campaign=LL_Content_Digest&utm_source=hs_email&utm_medium=email&utm_content=30758104&_hsenc=p2ANqtz-9nvjuuyfblIPajKxUUdVubTEcp1SJTMulg1SW2-nLN9oOMS3MUy4yI1S3varTj0UIecEC96rFu3Vm4-NXJxPEr6gr26Q&_hsmi=30758104

    hrajte sa tu ďalej na pravičiarov a ľavičiarov, kde admin fackuje strany v tú stranu kam to vyhovuje. Sami tým zdieľate a vytvarate bordel do budúcna slovenska.

    odnesie/a odnáša si to Vaše svedomie a Ego v budúcnosti

 • „V polovině března letošního roku navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení a že se chystá ustavit komisi, která bude jejich stížnosti vyšetřovat.“
  http://tadesco.cz/otevreny-dopis-evropske-komisi-v-evropske-unii-chybi-zakon-ktery-by-zakazoval-elektromagneticke-zasahy-do-fungovani-lidskeho-organismu-a-nervoveho-systemu-vcetne-zabijeni-lidi-na-dalku/

  • V bratislavskom Centre vedy Aurelium, o. i. – aj designér automobilov vysvetlí deťom a rodičom, ako konkrétne vibrácie – frekvencie, ktoré zodpovedajú jednotlivým vnútorným ľudským orgánom, ich takýmito frekvenciami v autách poškodzujú! Detto EMG zbrane!
   https://www.aktuality.sk/clanok/424218/chytte-vedu-a-techniku-do-vlastnych-ruk-v-zazitkovom-centre-aurelium/

  • „Výše zmíněný Vannevar Bush (1890-1974) byl mužem nejvíce zodpovědným za vytvoření dnešního vojensko-průmyslovo-vědeckého komplexu. Zpívá o něm Bob Dylan ve své písni “Masters of War” (“Mistři války”). Všichni známe termín ‘vojensko-průmyslový komplex’, který razil Eisenhower. Bývalý prezident tím odkazuje na propojení moci gigantických organizací umožněné byrokratickým rámcem vytvořeným Vannevarem Bushem a jeho starými kamarády. Bush stál v čele Výboru pro výzkum národní obrany (NDRC) a rovněž byl šéfem současného Úřadu pro vědecký výzkum a rozvoj (OSRD). Zatímco dohlížel na masivní růst všech zúčastněných stran, Bush sjednotil naši armádu, korporace a univerzity pro práci na obrovských projektech jako byl původní projekt Manhattan a MIT Rad Lab. Bez schválení Kongresem Bush a jeho kamarádi sestavili první americké ‘černé’ vojenské rozpočty. Budete se možná divit, ale s rodinou politických zločinců Bushů není příbuzný.“ ???

   „Další oblastí výzkumu v MIT Rad Lab, která velmi pravděpodobně přispěla k vývoji systémů řízení letového provozu dnešního NMP, je automatické odpalování série střel. V období Rad Lab naše ozbrojené síly snily o odpalování sérií řízených střel napříč celou formací nepřítele, které by jej kropily jako proud z požární hadice.“ ???

   „Drtivá většina Bushových rozhodnutí o finančních tocích směřovala ve prospěch jeho přátel a kolegů. Sám Bush později připustil, že se uchýlil ke “kličce, aby shrábl co nejvíce peněz pro malou skupinu vědců a inženýrů mimo oficiální struktury, kteří tím zároveň získali i oprávnění vést program vývoje nových zbraní”.

   “ Více o zapojení CIA do dnešního NMP se můžete dočíst v předešlém autorově článku “Falšování skutečnosti: Informační válka kolem Nového projektu Manhattan Chemtrail”.

   „Jakoby toho nebylo dost, Bush byl také zapojen do budování obrovských poválečných organizací ustavených za účelem zahájení státem financovaného a soukromě prováděného vědeckého výzkumu; tím plnil odkaz OSRD. Dvě poválečné organizace se staly hlavními nositeli vývoje amerických programů ovlivňování počasí. Byly to Úřad pro námořní výzkum (ONR) a později založená Národní vědecká nadace (NSF).

   pokračování příště…“

   http://www.nwoo.org/2017/03/24/odhalene-chemtrails-skutecne-novy-projekt-manhattan-1-cast/

 • Málokto si vôbec uvedomuje, že Belgicko je umelý štátny útvar, ktorý vznikol jednoducho preto, aby Globálny prediktor, ktorý čiastočne sídli vo Švajčiarsku – nemal tento plánovaný babylonský bordel priamo v „baráku“! Brusell a okultný satanistický symbolizmus samozrejme súvisia a ide o reálnu výzvu Stvoriteľovi – ak bude nasledovať zničenie tohto centra zla – Globálny prediktor potrebuje zázemie inde. Aj preto sa centrum GP premiestňuje do Číny.
  Bruselský parlament – ako Babylonská veža. O čom mainstream zásadne mlčí.
  http://www.nwoo.org/2017/03/21/proc-je-budova-evropskeho-parlamentu-modelovana-po-vzoru-prokleteho-mesta-babylonu/

  • …oni Maroš ani s tým GP nemajú inú možnosť ako v číne?! Písal som sem minule zamyslenie o vyššej politickej dohode. Niečo podobné ako tu vpísal prvotne ocenzurovaný Miloslav Dedek len s konkrétnejšími zamysleniami o lídrových štátoch. Škoda, z nejakého dôvodu to sem neprešlo… Nechce sa mi lamentovať medzi/čas/om ako tenisová loptička s tipovaním medzi dvoma hráčmi, ktorí sa z nich stane víťazom ? Čo ak je už daná dohoda medzi veľmocami/hráčmi/ a tento úmyselný chaos vo svete je len kontrakt so stanovenými obeťami zo všetkých strán ? Čo ak tu nejde o rusofilov, či amerikanofilov a zápas medzi nimi sa hrá len ako show zabavenia mysle na štadióne Európska Únia ? Hm…. ? Baví ma odhaľovať kúzla a iluzionismus, no ani jedno však z nich nefunguje, pokiaľ sa od neho na moment neodpúta koncentrácia mysle publika…?! Priamy útok pri úrovni dnešnej vojenskej techniky je nemožný – to si ani jedna strana, kôli /niekto to volá Dedičný hriech/ do budúcna nedovolí ! Na globálnu politiku vo svete má právo iba málo štátov vo svete, a tí už z úrovne najvyššej diplomacie – nie tej, ktorú Vám hrajú pre zábavu popindov na fórach, či k pivu EU poslanci, Slovenskí, Českí, Tureckí atď. sa stavať vojensky proti sebe nikdy nebudú. Chýb takmer zničenia z minulosti boli na poučenie, a právo na ich neurobenie a kontrolu si vyčlenili len určité štáty sveta, pretože na to skrátka majú. Svet je v chaose práve kôli sebectvu človeka z negramotnosti k ekonomike. Tento Kabala kolotoč je ako jediný neuzavretý/možno úmyselne – čo spôsobuje tieto opakujúce zloby s obeťami vo svete. Nefunguje totižto na princípe, dotáča ho len kôli zábave „zo zisku“ teória – a tá vládze len do vtedy pokiaľ na kolotoč nenasadne viac ľudí – ako je sama možná teoreticky uniesť?! 🙂 Nedávno som prešiel Kybalion – hermetická filozofia učenia, kde som musel časove zájsť ďalej ako 2000 rokov do teraz trvajúce tri OS programy mysle / Judaism, Katholic, Islamic píšem ich v poradí ako ich tvorili a pretvárali postupne predchádzajúci „programátori“ OS / všetky však vychádzajú z chybného zdroja – prvého OS. Ekonomika totižto nieje a pokiaľ to človek nepochopí – KAŽDÝ !!!, žiadny vedný obor – doteraz tak iba prežíva len ako Einsteinom „privlastnená“ relativita v opakujúcich resetoch pre „sebectvo“ z nepochopenia /vrátane vojen, ničenia, znovubudovania a ostatnej územnosti človeka/. Nedúfajte, vnímajte ! Kedy by skončilo toto budovanie smetiska duší človeka? … vtedy keby si všetci top ITčkári tých spomínaných OS sadli za jeden stôl a naraz by všetkým „svojim“ povedali DOSŤ !!! Spravia to ? Hm…?….. Prečo ? odpovedzte si každý svojim vnútrom 😉 Ešte je tu pravoslávna cirkev – tú si musím prejsť osobitne, tá tu zrejme môže hrať v budúcnosti veľkú rolu….
   Pozn: do úvodzoviek som dal výlučne len sebectvo v programoch…
   PS: Prečo som mixoval OS´s-inak ich už ani nebudem volať s ekonomikou ? Pretože to je ten chýbajúci/neviditeľný článok uzavretia princípu bytia človeka, a z ktorého vychádza doterajší zmätok teórie spoločnosti.
   Príklad uvediem nižšie:

   • Zmätok v spoločnosti z duálneho vnímania človeka ekonomiky ako prostriedku existencie:
    Ilustrujem princíp z príkladu Frederica Bastiata na rozbitej okennej tabuli: Povedzme si, že nejaký nezbedný malý chlapec rozbije sklenenú výlohu pekárne. Zúrivý pekár vybehne z obchodu, ale nezbedník je už preč. Zbehnú sa okoloidúci a tichým zadosťučinením kukajú na dieru vo vitrine a rozbite sklo po pečive. Po chvíli začnú potrebu filozofickej úvahy a niektorí sa takmer začnú medzi sebou, alebo aj pekára isťovať, že toto nešťastie má aj svetlú stránku.Sklenár bude mať prácu.Ako sa začnú o tom rozprávať, začnú tému ďalej rozoberať. Koľko bude stáť nová sklenená výloha? 120 €? To je celkom vysoká čiastka?! Koniec koncov, keby sa výlohy nerozbíjali, čo by robili sklenári? A tak sa celá záležitosť stáva nekonečnou. Sklenár bude mať o 120€ viac, ktoré bude môcť utratiť u ostatných obchodníkov, tí budú mať o 120€ viac, ktoré zas môžu utratiť u ďalších obchodníkov a tak ďalej až do „nekonečna“… Rozbité okno bude vytvárať zamestnanosť ďalej a ďalej. Logickým záverom toho všetkého by bolo – ak by ho prizerajúci učinili – že malý nezbedník, ktorý hodil kameň, nieje verejnou hrozbou, ale naopak verejným dobrodincom…?! 🙂
    Pozrime sa na celú vec ešte raz. Dav má pravdu ale len v prvom závere. Tento malý vandalský čin bude v prvom kroku znamenať väčší obchod pre jedného sklenára. Sklenár bude spokojný, podobne ako pohrebár keď sa dozvie o úmrtí. Majiteľ pekárne však prišiel o 120€, ktoré zamýšľal, že utratí za nový oblek. Pretože musel vyplatiť nové okno, musí sa s oblekom rozlúčiť/alebo nejakým ekvivalentným predmetom, či nejakým lux. tovarom/. Miesto toho aby mal okno a oblek, má teraz len okno. Pokiaľ o pekárovi premýšľame ako o časti spoločnosti, spoločnosť stratila tak nový oblek, ktorý by mohol tak vzniknúť a teraz je spoločnosť o neho chudobnejšia. Sklenárov získaný obchod je teda len strateným obchodom krajčíra. Nebola vytvorená žiadna nová „zamestnanosť“. Ľudia v dave uvažovali len o dvoch stranách transakcie: pekárovi a sklenárovi. Zabudli však na potencionálnu tretiu zúčastnenú stranu: krajčíra. Zabudli na neho práve preto, pretože nevstúpil na scénu. Ľudia uvidia nové okno za jeden alebo dva dni, ale nikdy neuvidia ďalší oblek, práve preto, že nikdy nebude vyrobený. Vidia len to, čo vidia bezprostredne na vlastné oči.

    Z jadra nekompletného, resp. neúplneho vychádzajúce, OS´s sú práve tá chybná medzera, ktorá odobrala nakoniec ľuďom vieru v život. Privlastnili si ich názor a tak sa človek nevedome stal prostriedkom medzi sebou za pomoci neviditeľného v duálnom vnímaní kázaním/programovaním. Nikto sa nesnažil, myslím až na Ježiša to vysvetliť principiálne a tak sa tlmočila do posledných chvíľ teória z písma bez otázok, či to je fakt zmysel, presne ako prizerajúci sa pred rozbitým oknom. Nadraďovanie je len prostriedok ako to udržať, ale koniec koncov vychádza stále zo sebectva. Celé toto chaosné naokolo je teda len obrazom teoretickej polemiky z nevedomia a EGO je práve úmyselne podporovaným prostriedkom ako systémy „udržať“ nadradenosťou v akomkoľvek smere 😉

    • ..aj za pomoci vojen, nešťastia, obetí. Sami nechápu čo činia. Matrix sa nedá zničiť, dá sa však opraviť ! Bol by som rád, keby ste to boli práve vy, kto sa na život začne nie pozerať, ale ho vnímať. Chápať ho a žiť ho v princípe. Držím palce 😉 Zmákneme to ….

     • Podmienka davania prispevkov na medzicas je aspon dokoncit ZS, aby mal prispevok hlavu a patu. A mali by aspon okrajovo suvisiet s temou
      prispevky ktore tuto uroven inteligencne nedosahuju a teda nemaju ani hlavu ani patu, budu automaticky mazane alebo davane do spamu
      ADMIN

 • Nesúhlasím, no ale ak trvajú na tom misia platiť ekonomické pravidla v danom state ale nie podla nariadenia eu ( čiže sociálna podpora vo výške ako u nas nie v členských štátoch eu 2000€ mesačne) a musia dodržiavať pravidla a zvyklosti daného štátu, ak sa mu nepáči zbohom. ?

 • Trumpův vzkaz Evropě…. zlatá slova, líp to říci nejde.
  VÍTE CO NÁM TRUMP PŘES OCEÁN VZKAZUJE?
  Probuďte se! Buďte důslední! Zapomeňte na falešný humanismus a
  politickou orektnost! Jde vám o život.Buďte důslední. Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě zavřete
  anebo ho pošlete k nám na Guantanámo.
  Každého ilegálního imigranta, který nedoloží,že je ve své zemi politicky pronásledován, pošlete štandopéde zpátky. Každého
  ilegála, který se sebeméně proviní proti pořádku hostitelské
  země zavřete do sběrného tábora a až jich bude na plné letadlo, tak je naložte a vyložte v poušti. Na Sicílii zbudujte velké záchytné tábory
  a nikoho nepouštějte dál do Evropy.Až je to tam omrzí, oni se ještě rádi vrátí zpátky. Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené osoby. Nemáš pas, ale máš drahý mobil?Tak šup zpátky do Afriky.
  Nedokážeš do dvou let složit zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít práci? Šup zpátky. Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o něj pokusil? Marš domů, s celou rodinou. Měl sis jej lépe vychovat. Nejste ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu? Nel íbí se vám u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně, vytvořte si je, ale u vás doma, na poušti v Libyi. Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet si vaši kulturu, vaše náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale vás doma. E
  vropa není a nemůže být pro každého

  • Richard Marcinko – pôvodom Slovák, zakladateľ Seals Six – autor Profesionálniho válečníka – 11 dielov – už to vyjadril – slovami veliteľa Zboru náčelníkov – jednoduchšie – „Zabite ich všetkých – však si už ich Pánboh vytriedi!“

 • Obec KVITKOV je obec pri českých musulmanských Tepliciach, v ktorej je momentálne prevaha arabských majiteľov nehnuteľností. Česi – ktorí zaváhali /ani nie tak s predajom svojich nehnuteľností, ale so svojím starostom obce a primátorom Teplíc/ – ten zbytok už nepredajú za dobrú cenu – a to ani samotným Arabom – viď Friedmanove pravidlá trhu. Takže je tu ešte jedna – tradičná možnosť – začať na zbytkoch nehnuteľností chovať ošípané – to je fuk – mangalice, vietnamské, alebo ideálne – miniprasiatka – tie sú drahšie ako najdrahší psy s rodokmeňom – a tie si aj venčiť po ulici – NO A ČO! A premenovať si túto obec na KVÍKOV! – aj s relevantným erbom Miss Piggy!

  TV MAGAZÍN SPECIÁL 22.3.2017
  https://www .youtube. com/watch?v=KqW5pVm_vBw

  Kermit the Frog & Miss Piggy on Jimmy Kimmel Live
  https://www .youtube. com/watch?v=YdOj7Hlahik

 • BryndzovaHaluska

  Bravo, Polacek dostal rozum 😀 Prec z eu je to spolok blaznov, …

 • Anglosaská ideológia sociálneho inžinierstva vygenerovaná požiadavkami korporacií,oligarchie a tajomnej elity.Politici sú len pešiaci na šachovnici s menom SVET.

 • Miloslav Dědek

  Podmienka davania prispevkov na medzicas je aspon dokoncit ZS, aby mal prispevok hlavu a patu. A mali by aspon okrajovo suvisiet s temou
  prispevky ktore tuto uroven inteligencne nedosahuju a teda nemaju ani hlavu ani patu, budu automaticky mazane alebo davane do spamu

  ADMIN

  • Miloslav Dědek

   Pane ADMIN, komentář jsem upravil podle Vašich připomínek:
   ————————————————————

   Vazeny pan Dedek
   neupravili ste pretoze stale tu davate ten svoj spam – ten svoj donekonecna otrepany link namiesto aktualneho vyjadrenia k teme
   proste to bude stale mazane a posielane do SPAMu
   kazdy prispevok kde sa bude nachadzat ten Vas link, bude nasledne eliminovany

   ADMIN

 • Miroslav Novosádek

  Von z únie. Nech si tých migrantov nechajú dementi v Bruseli.

 • Dokonalá samovražda je keď – si zavesíš slučku na krk v stodole plnej slamy – do slamy hodíš molotova a – strelíš sa do hlavy! Ja neviem, čo sa vzrušujete nad hrozbami psychopatov – alkoholikov – zaučených krajčírov a kníhviazačov! Násilie vybudí násilie – a teraz nejde o rozstrieľaných násilných migrantov – lebo pôjde – O KOMFORT OBČIANSKEJ VOJNY – PRE RODINY týchto psychopatov! A tá bude prebiehať nie pod kandelábrami – tým zmenili účelovo design tak, že na ne už nikoho neobesíte, ale POD ICH RAJSKÝMI PALMAMY! O ich zvyšky sa potom postarajú morské kraby!

  Na takéto hrozby sa odpovedá pozdravom saských lukostrelcov – ktorým kedysi OKAMŽITE odtínali v zajatí prsty na napínanie tetivy /viď film Sniper 2 s Tomom Berengerom/ – EŠTE TIE DVA PRSTY MÁME! /chrbtom ruky vpred – opačne k satanistickej „viktorke“/
  https://nasenovezamky.sme.sk/c/6443460/novozamocke-budovy-si-mozno-oznacuju-skinheadi.html

Pridaj komentár