Utečenci sexuálne zneužívali študentky gymnázia. Úradníci to chcú ututlať.

Tí, ktorí si pamätajú obdobie mieru a sociálnej spravodlivosti, si zrejme pamätajú aj to, ako v štátoch bývalého socialistického bloku nás presviedčali, že to čo je na západe, tam vlastne nie je.

Dnes úlohu ideológov prevzali rôzni ľudskoprávni aktivisti, mimovládkari, politici atď. Ale čo je horšie, pridala s k nim aj polícia, pri vyšetrovaní znásilnení v Rotherham policajný dôstojník povedal:

„Naplnili nás politickou korektnosťou. Boli sme na kurzoch, kde nám bolo vysvetľované, že vo veciach sexizmu a rasizmu musíme byť bez akejkoľvek poškvrny“

A nič sa nezmenilo.

Utečenci sexuálne zneužívali študentky gymnázia. Úradníci to chcú ututlať.

Maloletí útočníci bili, dotýkali sa a nadávali svojim kamarátkam niekoľko mesiacov.

Rakúski úradníci sa pokúšajú celú vec ututlať – prinášajú média.

Traja maloletí Afgánci a jeden mladý Sýrčan sú obvinení z útoku. Chlapci vo veku od 14 do 16 rokov, ktorí boli prijatí na jeseň na gymnázium Schlossstrasse v Salzburgu, dlhší čas obťažovali svoje kamarátky.

Ako píšu noviny „The Local“, gymnazistky boli niekoľko krát sexuálne obťažované.

Riaditeľka školy upovedomila políciu po sérii brutálnych útokov. 14 ročná obeť bola bitá svojim 15 ročným spolužiakom. Chlapec jej rozbil hlavu o lavicu, druhý krát ju tlačil silno na skriňu. Vtedy bola zavolaná polícia a dievčina povedala príslušníkom, čo zažila za posledné dni, ona a jej kamarátky.

Polícia vypočula obete a začala vyšetrovanie. Napriek pokračujúcemu vyšetrovaniu, sa snažia úradníci celú vec zamiesť pod koberec.

Mariusz Malinowski

Zdroj:http://www.thelocal.at/20160115/schoolgirls-report-abuse-by-young-asylum-seekers

11 komentárov

  • Prečo chcete vystupovať??? Prečo nestačí prezentovať svoj názor a snažiť sa presvedčiť ostatných, myslím že pomaly sa začína brať vážne…myslím že by sme sa mali zamerať na spoluprácu s poliakmi, maďarmi a čechmi aby sme vytvorili dostatočný tlak na EU a aby sa aj hlas nášho regiónu opäť stal niečo od čoho môžu očakávať ZDRAVÝ ROZUM a ukážku že nie len ich spôsob myslenia je ten správny…poďme spraviť reformy (vlastné nie kópie, poučiť sa z iných chýb) aby videli že môžeme dobehnúť a možno predbehnúť aj nemcov…

  • Ak je clovek moralne silny,nemoze po tychto skusenostiach ktore ziskal posobit v amoralnej,schizofrenickej,bezpohlavnej EU!

  • Krajinám na západ od nás jebe. A to doslova. Čím skôr sa EU rozpadne, tým lepšie pre nás. Zo všetkých síl sa budem snažiť to urýchliť, voľbou nesystémovej strany.

Pridaj komentár