Už aj v USA sa začína prejavovať čoraz väčší rozdiel v názore na moslimov

16.júla 2015 Muhammad Youssef Abdulazeez spustiľ paľbu na dve vojenské zariadenia v meste Chatanooga v štáte Tennesee. Kým bol zastrelený políciou, stihol zabiť štyroch príslušníkov námorných ozbrojených síl. Piaty vojak zomrel o dva dni neskôr. Vojenské zariadenia neboli chránené ozbrojenou strážou.

Už aj v USA sa začína prejavovať čoraz väčší rozdiel v názore na moslimov ? jeden názor je prezentovaný politikmi a ten druhý obyčajnými ľuďmi. Tu je článok od príslušníčky tej druhej skupiny. Originál môžete nájsť na stránke http://joeforamerica.com/

Nancy Hayes: Ozbrojený muž drží úžasný transparent, Moslimovia volajú FBI, pretože sú urazení

Na predmestí Augusty v štáte Georgia vo vojenskom náborovom centre uvideli moslimovia ozbrojeného muža. Nebol to však ten muž, ktorý by moslimom vadil. Bol to jeho transparent. Ten im vadil až tak, že zavolali FBI.

Dúfam, že stále žijeme v USA, kde si Američania môžu užívať slobody slova, alebo nie? A stále dúfam, že žijeme v krajine, kde jej občania môžu nosiť zbraň a podporovať svoju armádu. Najmä ak Obama zakázal službukonajúcim vojakom nosiť zbrane na takých akciách, ako bola tá v Chattanooge, kde prišli o svoje životy.

Klobúk dolu pred Jimom Stachowiakom, ktorý drží stráž pred náborovým centrom so svojou poloautomatickou puškou. Hovorí to tak, ako to je ? aspoň teda jeho transparent nesie nápis:

„Podporujte a chráňte našich vojakov pred islamskými divochmi.“

Áno. A má pravdu. Hocikedy môže do našej krajiny prísť radikálny islamský terorista, ktorý povraždí nevinných mužov a ženy, ktorí majú chrániť našu slobodu, lenže nemôžu ochrániť svoje vlastné životy, pretože kým sú v službe, tak nesmú nosiť zbraň. Súhlasím s Jimovým transparentom. Jim, si chlap. Chris Kyle by ti určite tiež salutoval!

Kyle vo svojej autobiografii nazvanej „American Sniper“ napísal o teroristoch toto: Divošské, ohavné zlo. S tým sme bojovali v Iraku. Práve preto mnohí ľudia, vrátane mňa, volali nepriateľov „divosi“. Niet iného spôsobu, ako opísať to, s čím sme tam mali do činenia.

Chrich Kyle vedel, čoho boli schopní. Zažil to na vlastné oči, keď na strednom východe bojoval s moslimskými extrémistami.

Niektorí moslimovia očividne nezdieľajú pohľad, ktorý mám ja, alebo Chris Kyle a boli tak vytočení, že na Stachowiaka zavolali FBI.

Podľa webovej stránky Bare Naked Islam sa potom Stachowiaka snažili dostať do mešity, aby ho mohli „reedukovať“ obvyklými moslimskými klamstvami a propagandou o tom, akým je islam náboženstvom mieru. NAOZAJ? Aký je tu problém?

Na ich nešťastie, Stachowiak na nič také nepristúpil.

Mohammad Daoudi, imám islamského centra v meste Martinez uviedol, že ozbrojený muž bol známy svojimi protimoslimskými aktivitami a dodal:

„Už dlhšie vypisuje protimoslimské slogany, napáda Moslimov a moslimskú vieru a občas provokuje moslimskú komunitu tým, že príde do centra na svojom aute, ktoré má oblepené protiislamskými nálepkami“

No vyzerá to tak, že to bude ten istý človek, však? Daoudi mal dokonca odvahu sa opýtať, či „sa opäť ideme vrátiť späť k časom divokého západu?“

Naozaj? Neviem ako Vy, ale mne by sa náramne páčilo mať za šéfov polície ostrostrelcov ako Matt Dillon, alebo John Wayne. A v týchto časoch by sa hodil aj Jesse James. To by bol iný záťah!

preložil Dr. Tremens.

[sociallocker][/sociallocker]

2 komentáre

Pridaj komentár