V Nemecku rastie trestná činnosť imigrantov č. 1

Zrejme ste si všimli reklamnú kampaň propagujúcu výstavu „Strach z neznámeho„. Multikulturalisti sa nám snažia nahovoriť, že sa bojíme niečieho neznámeho. Lenže my sa nebojíme. Len to tu nechceme. A o tom čo nechceme sa môžete dočítať napríklad aj v tomto článku.

Podľa tajnej správy, ktorú sa podarilo získať nemeckým novinám „Bild“ spáchali migranti v roku 2015  208 344 trestných činov…

Znamená to 80 % nárast v porovnaní s rokom 2014 a znamená približne 570 trestných činov páchaných imigrantmi každý deň, 23 trestných činov každú hodinu v období od januára do decembra 2015.

Ale skutočný počet trestných činov páchaných imigrantmi je o mnoho vyšší, lebo správa vypracovaná Federálnym úradom kriminálnej polície (Bundeskriminalamt, BKA), obsahuje len vyriešené trestné činy  (aufgeklärten Straftaten). Podľa nemeckej agentúry štatistických výskumov – Statistica – je vyriešená v priemere sotva polovica všetkých trestných činov spáchaných v Nemecku v konkrétnom roku (Aufklärungsquote). Znamená to, že skutočný počet trestných činov páchaných imigrantmi v roku 2015 môže byť väčší ako 400 000.

Navyše správa – „Trestné činy v kontexte imigrácie“ (Kriminalität im Kontext von Zuwanderung) – obsahuje údaje len z 13 z celkového počtu 16 krajov Spolkového Nemecka.

V správe nie sú zohľadnené údaje zo Severného Porýnia-Westfálska, najľudnatejšej spolkovej republiky v Nemecku a zároveň oblasti s najväčším počtom imigrantov. Najväčším mestom Severného Porýna-Westfálska je Kolín nad Rýnom, kde počas silvestrovskej noci migranti spáchali trestné činy sexuálnych útokov na stovkách nemeckých žien. Nie je zatiaľ známe, prečo tieto trestné činy nie sú súčasťou správy. (pozn. prekladateľa: v správe sa nachádzajú len aufgeklärten Straftaten).

V správe chýbajú tiež údaje z Hamburgu, druhého najväčšieho nemeckého mesta, a tiež z Brém, druhého najľudnatejšieho mesta v severnom Nemecku.

Navyše veľa trestných činov jednoducho nie je hlásených alebo sú cielenie nezohľadnené: politickí vodcovia v Nemecku vydali príkaz, aby polícia zatvárala oči na trestnými činmi páchanými imigrantami, najpravdepodobnejšie za účelom nezvyšovania antiimigrantských nálad.

Podľa správy, väčšina trestných činov bola spáchaná imigrantami zo Sýrie (24%) (pozn. prekladateľa:  to vraj tí najviac vzdelaní sú zo Sýrie…), Albánska (17%), Kosova (14%), Afganistanu (11%), Iraku (9%), Eritrei (4%), Macedónie (4%), Pakistanu (4%) a Nigérie (2%).

Väčšina trestných činov páchaných imigrantami sú krádeže (Diebstahl): 85 035 prípadov krádeží v roku 2015, takmer dva krát viac ako v roku 2014 (44 793). Ďalšie trestné činy sú ničenie verejného vybavenia a podvody  (Vermögens- und Fälschungsdelikte): v 2015 bolo 52 167 takých činov.

A naviac v roku 2015 imigranti spáchali 36 010 nahlásených prípadov fyzického napadnutia, a napadnutia so zbraňou v ruke  (Rohheitsdelikte: Körperverletztung, Raub, räuberisch Erpressung), približne dva krát viac ako v roku 2014 (18 678). Na dôvažok, v roku 2015 bolo nahlásených 28 712 prípadov vedomej jazdy bez lístka v prostriedkoch hromadnej dopravy (Beförderungserschleichung).

Bolo nahlásených 1688 sexuálnych útokov na ženy a deti, vrátane 458 znásilnení alebo sexuálnych prinútení (Vergewaltigungen oder sexuelle Nötigungshandlungen).

Podľa správy v roku 2015 boli imigranti obvinení z 240 pokusov o vraždu (Totschlagversuch), v porovnaní s 127 pokusmi v 2014 roku. V dvoch z troch prípadov boli páchateľ a obeť tej istej národnosti.

Dopustili sa 28 vrážd: imigranti zavraždili 27 imigrantov a 1 Nemca. A napokon autori informovali, že 266 je podozrivých z toho, že sú džihádistami vydávajúcimi sa za imigrantov. 80 z nich nebolo džihádistami a 186 prípadov je stále skúmaných. Infiltrácia džihádistov v Nemecku je podľa správy „rastúcim trendom“.

Správa zanecháva viac otázok ako odpovedí. Na príklad, stále nie je jasné ako nemecká polícia definuje pojem „imigranta“ (Zuwanderer) keď zbiera štatistické údaje týkajúce sa trestnej činnosti. Či sa ten pojem týka len imigrantov, ktorí došli do Nemecka v 2015 roku, alebo sú to osoby z imigrantského prostredia?

V prípade, že  sa správa týka len nových imigrantov – v roku 2015 Nemci prijali vyše milióna imigrantov z Afriky, Ázie a Blízkeho Východu – znamenalo by to , že 20 % imigrantov, ktorí došli do Nemecka v roku 2015 sú zločinci. Súčasne, ak je počet trestných činov spáchaných imigrantami reálne dvojnásobne väčší ako tvrdia autori správy, tak prinajmenšom 40% nových imigrantov je zločincami. Napriek tomu autori správy uisťujú: „Významná časť osôb starajúcich sa o azyl nie je zapojená do páchania trestnej činnosti“.

Navyše v správe sú  bez udania dôvodov vynechané zločiny páchané imigrantami zo Severnej Afriky, o ktorých je od dávna známe, že sú zodpovední za nárast počtu trestných činov v nemeckých mestách a mestečkách.

V Hamburgu polícia tvrdí, že je bezmocná voči nárastu trestných činov páchaných mladými imigrantmi zo Severnej Afriky. Hamburg sa stal domovom pre vyše tisícovku tzv. maloletých utečencov bez opatery (minderjährige unbegleitete Flüchtlinge, MUFL), ktorí väčšinou bývajú na ulici a zrejme sú zapojení do rôznej trestnej činnosti.

http://medzicas.sk/v-nemecku-rastie-trestna-cinnost-imigrantov-c-2/

Soeren Kern

Preklad Mariusz Malinowski

Zdroj:

http://euroislam.pl/w-niemczech-rosnie-przestepczosc-migrantow/

http://pl.gatestoneinstitute.org

7 komentárov

 • Pingback: V NEMECKU RASTIE TRESTNÁ ČINNOSŤ IMIGRANTOV Č. 2 – MEDZIČAS

 • Knieza Myskin

  Německy tu mluvíme jen my tři, stěžují si děti v berlínské škole

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecky-tu-mluvime-jen-my-tri-stezuji-si-deti-v-berlinske-skole-pvr-/zahranicni.aspx?c=A110916_153253_zahranicni_mad

  Trojice německých dětí to ve škole nemá lehké. Při vyučování musejí vysvětlovat spolužákům německá slova. Ostatní děti, většinou z muslimské komunity, jim říkají posměšně jedlíci vepřového masa.
  „Snažili jsme se dostat do školy víc německých dětí, teď se ale soustředíme na ty, které tu máme,“ řekla Bildu jedna z vychovatelek. „Školní jídelna už nenabízí vepřové,“ dodala.
  Starosti rodičů i učitelů ale nechávají chladnými berlínské politiky. „Je úplně jedno, kolik dětí přistěhovaleckého původu tam chodí,“ citoval list berlínskou radní pro školství Moniku Hermannovou ze strany Zelených.

 • Keby všetko nenasvedčovalo tomu, že je to tak, považoval by som to za konšpiračnú teóriu. Otázkou ostáva stále identita onej záhadnej spoločnosti, ktorá ovláda rozhodovanie Merkel a aj komu by prospela taká likvidácia Nemecka (a EÚ)? Ak to má korene v zločineckom lavicivi-islamistickom ovládnutí USA obamistickou administratívou, tak je to rovnako škodlivé aj pre USA samotné. Inými slovami: výsledok amerických volieb má rozhodujúci účinok na zotrvanie, alebo ukončenie suicidálnej politiky Merkel a spol. Dobrý republikánsky prezident v bielom dome, silné euroatlantické partnerstvo, návrat USA do Európy a skončenie deštrukcie EU, spolu s verejným odsúdením Merkel, je jediné východisko z celej pasce. Len mi tu prosím nespomínajte slobodomurárov, židov, templárov, ku-klux-klan a iluminátov. Na blbosti si bohato stačíme na oboch brehoch Atlantiku aj bez nich…

 • Miro Martinovič

  …znamená približne 570 trestných činov páchaných imigrantmi každý deň, 223 trestných činov každú hodinu…
  Nie 223 trestných činov denne, ale 23 denne. Autor sa „preklepol“,

 • Možné vysvetlenie ten absurdnej pasivity nemeckých politikov a policajtov:

  https://diskuter.wordpress.com/2016/03/07/americky-think-tank-nepriatelske-prezvatie-nemecka/

  Zosnulý Robert Conquest navrhol kedysi sadu troch politických pravidiel, pričom posledné znelo: “Najjednoduchší spôsob ako objasniť správanie ľubovoľnej byrokratickej organizácie je predpokladať, že nejaká tajná organizácia vašich nepriateľov nad ňou získala kontrolu”. Toto pravidlo sa javí ako užitočné, keď sa človek pokúša pochopiť inak zjavne šialenú a samovražednú politiku vlády kancelárky Merkelovej v Nemecku. Táto politika dáva iba vtedy zmysel, ak naozaj nemecká vláda bola prevzatá tajnou organizáciou s úmyslom nie udržať Nemecko ale naopak ho kompletne rozložiť.

Pridaj komentár