V NEMECKU RASTIE TRESTNÁ ČINNOSŤ IMIGRANTOV Č. 2

http://medzicas.sk/v-nemecku-rastie-trestna-cinnost-imigrantov-c-1/

V tajnej správe ktorá unikla do Die Welt, je priznané že polícia v Hamburgu prakticky kapitulovala pred mladými imigrantmi, ktorých je viac ako príslušníkov polície a ktorí ich prakticky drvia. V dokumente je napísané: „Aj najmenší problém rýchlo vedie k ofenzívnemu a defenzívnemu správaniu. Mladi ľudia sa zgrupujú do skupiniek, aby sa vzájomné bránili, ale tiež bojovali medzi sebou. (…) Ti maloletí sú často drzí a prejavujú chýbajúcu úctu miestnym hodnotám a normám. Schádzajú sa hlavne v centre mesta, kde je možné ich stretnúť takmer každý deň. V priebehu dňa sa najčastejšie zdržiavajú v dištrikte St. George, ale večer „podnikajú“ v Binnenalster, Flora- a Sternschanzenpark a tiež St. Pauli (centrum Hamburga). Obyčajne sa objavujú v skupinách. Bolo spozorovaná skupina 30 mladých ľudí počas víkendových nocí v St. Pauli. Správanie sa tých mladých páchateľov voči polícii možno charakterizovať ako agresívne, opovrhujúce a protekcionalne. Dávajú najavo, že kroky polície sú im ľahostajné“.

V Drážďanoch imigranti z Alžírska, Maroka a Tunisu praktický prevzali kontrolu nad slávnym Wiener Platz, obrovským námestím pred hlavnou stanicou mesta.

„Maloletí rýchlo ?vynikajú“, hlavne ako vreckári alebo pouliční útočníci. Vlamujú sa do domov a áut. Tieto trestné činy sú často hlásené ako vniknutie na súkromný pozemok alebo vandalizmus, lebo títo mladí ľudia jednoducho hľadajú miesto kde by mohli prespať. Rozšírené tiež sú krádeže v obchodoch. Počas zadržiavania kladú odpor a útočia na policajtov. Maloletí neprejavujú žiadnu úctu voči štátnym inštitúciám.“

Die Welt píše, že Nemecká vláda ich nechce deportovať do ich pôvodných štátov, pretože sú maloletí. V dôsledku toho, že do Hamburga každý deň prichádza stále viac maloletých utečencov bez opatery, problém kriminálnej činnosti nie len že sa nemení, ale sa aj zväčšuje.

Súčasne, aby zachránili turistický priemysel v meste, polícia mesta Hamburg, začala akciu proti zlodejom dámskych kabeliek. Každý rok sa v meste ukradne sa 20 tisíc kabeliek, v priemere 55 denne. Podľa Normana Großmanna, riaditeľa úradu inšpektora federálnej polície v Hamburgu, 90% tašiek kradnú muži vo veku od 20 do 30 rokov, ktorí pochádzajú zo Severnej Afriky alebo Balkánu.

V Stuttgarte policia vedie prehratú bitku proti gangom zloženym z imigrantov zo Severnej Afriky, ktoré venujú sa subtílnemu umeniu vreckových krádeží.

V Drážďanoch imigranti z Alžírska, Maroka a Tunisu praktický prevzali kontrolu nad slávnym Wiener Platz, obrovským námestím pred hlavnou stanicou mesta. Predávajú tam drogy a vykonávajú vreckové krádeže spravidla beztrestne. Policajné razie na námestí sa stali hrou „umláť krtka“, kde ďalší imigranti nastupujú na miesto zadržaných.

Nemecka vláda bola už niekoľkokrát  obviňovaná z toho, že neinformuje spoločnosť o skutočnej situácií ohľadom trestných činov v krajine. Na príklad 90% sexuálnych trestných činov, spáchaných v 2014 nie je uvedených v oficiálnych štatistikách, tak tvrdí šéf Odborov Kriminálnej Polície (Bund Deutscher Kriminalbeamter, BDK), André Schultz.

Povedal:

„Už celé roky sa vedie politika udržiavania (nemeckých) občanov v nevedomosti ohľadom reálnej situácie spojenej s kriminalitou. (…) S občanmi sa zachádza ako s blbcami. Na miesto toho aby povedali pravdu, oni (vláda) sa vyhýbajú odpovedi a obviňujú políciu a občanov.“

V pokuse zmierniť eskalujúce politické pnutie, nemecký Federálny Úrad pre Imigráciu a Utečencov (Bundesamt für Migration und Flüchtlinge, BAMF) informoval 16. februára, že v roku 2016 dôjde do Nemecka iba 500 tisíc nových utečencov. Ale v decembri 2015 roku riaditeľ BAMF Frank-Jürgen Weise povedal pre Bild, že „to číslo (500 tisíc) je používané len pre plánovanie zásob, lebo teraz nevieme povedať, koľko utečencov dôjde do Nemecka v roku 2016.“ 1. Januára Medzinárodný Menový Fond zverejnil predpokladané údaje, podľa ktorých v rokoch 2016 a 2017 na územie Európskej Únie má dôjsť 1,3 milióna utečencov. (pozn. MM: ďalší dôvod aby EU v obecnom tvare prestala existovať, nebude EU – nebudú utečenci…).

V rozhovore pre Bild minister rozvoja Gerd Müller upozornil, že do Európy ešte nedorazila najväčšia vlna utečencov. Povedal, že doteraz dorazilo len 10% imigrantov utekajucich pred chaosom panujúcim v Iraku a Syrii: „Na ceste je dalšich od 8 do 10 miliónov imigrantov.“ (…)

Soeren Kern

Preklad Mariusz Malinowski

Zdroj:

http://euroislam.pl/w-niemczech-rosnie-przestepczosc-migrantow/

http://pl.gatestoneinstitute.org

5 komentárov

 • Pingback: V Nemecku rastie trestná činnosť imigrantov č. 1 – MEDZIČAS

 • Mariusz Malinowski

  z diskusie na fb:Krutá realita dnešního Německa o které hovoří i naši známí z Bavorska a Bádenska Württemberska. Hlavní nákupní ulice jsou plné migrantů, pohyb v nočních hodinách je rizikem. Rizikem se stává i běžný nákup u velkých nákupních center na okrajích měst, kde jsou desítky migrantů žebrající o peníze a cigarety a obtěžující nakupující.
  Z Mnichova pry to same, jsou vsude hlavne po kavarnach,lelkuji, pocumuji a mistni nemuzou ani na kafe.

 • Prečo je BA každý večer plná arabov a černochov ????????

 • Tak ma napada, co na to miestna mafia? ak bere peniaze za „ochranu“, nemala by si chranit svoje „investicie“? Alebo v nemecku uz ziadnu starudobru mafiu nemaju?

  • Miestna mafia na tom podla mna kde sa da zaraba, ale je tazke konkurovat ked „novych mafianov“ je milion… Dalej nezabudaj, ze turecka mensina v nemecku je pomerne vyznamna a tato cast mafie sa s novymi kamosmi asi celkom v pohode dohodne, pripadne ich zaradi do svojich struktur.
   Ak by stat fungoval normalne (a nejakym nedopatrenim sa do krajiny dostalo tolko rizikovych pristahovalcov), tak uz davno je vyhlaseny vynimocny stav az kym by vsetci migranti neboli internovani v taboroch pre ziadatelov o azyl bez moznosti volneho pohybu. Sucastou azyloveho procesu musi byt aj edukacia v oblastihodnotoveho a pravneho systemu krajiny s jasnym varovanim, ze akekolvek porusenie pravidiel ma okamzite za nasledok zrusenie azylu a deportaciu do krajiny povodu. Tych, ktori krajinu povodu neuvedu a nepodaju si ziadost o azyl sa jednoducho presunu do taborov pre nelegalnych migrantov a to na dobu neurcitu, alebo kym sa ich status nejakym sposobom nezmeni. Krajina povodu sa ale da pomerne jednoducho zistit napriklad podla jazyka.
   Cize situacia ma jednoduche riesenie, ak by nemecky statny aparat nebol tajne ovladnuty nepriatelskou mocnostou, ktorej zaujmy nie su v sulade so zaujmami obyvatelov Nemecka.

Pridaj komentár