V Turecko stúpajú predaje Hitlerovej knihy Mein Kampf

Vieme odkiaľ pochádza politický radikalizmus islamu? Čo formuje moslimov v ich viere, že islam je predurčený vládnuť svetu?

Samozrejme ide o texty, sväte texty, ktoré islamský supremacizmus podporujú a pestujú nielen islamskú výlučnosť, ale ako najvyššiu povinnosť každého veriaceho snahu o ovládnutie sveta.

Ak Vám to niečo pripomína z našej nedávnej histórie, nemýlite sa. Hitlerov Mein Kampf si čítali arabskí nacionalisti dávno pred nástupom nacistov k moci a spolu s Koránom ide o základnú dvojicu kníh, ktoré nesmú v knižnici žiadneho politicky uvedomelého moslima chýbať.

Dôkazom toho je aj desať rokov starý článok o pomeroch v Turecku. Pre ilustráciu treba pripomenúť, že Turecko v tom období bolo oveľa sekulárnejšou a tolerantnejšou krajinou ako dnes. Príbeh rastúcej úspešnosti Mein Kampf a popularity Hitlera, je príbehom aj rastu fanatizmu, nábožensky motivovanej politiky, ktorá skôr, či neskôr ovplyvní aj vzťahy s okolitým svetom.

Turecko je dnes totalitnou krajinou, jej prezident Erdogan otvorene podporuje ovládnutie krajiny islamom a je jedným z hlavným sponzorov terorizmu a teroristov po celom regióne. Desivé je však prehliadanie fašizácie a antisemitizmu tureckej spoločnosti zo strany Únie. Po očividnej a otvorenej podpore neonacistov na Ukrajine poslancami Európskeho parlamentu, je však tento pohľad na Turecko prakticky irelevantný. Stačí pozrieť aj ako reaguje slovenský veľký „demokrat, humanista a liberál“ Kiska, ktorý sa vrúcne s prezidentom Turecka objíma a oceňuje turecký „pokrok v ľudských právach

Na začiatku tohto procesu stál aj Mein Kampf

Guardian píše

Mein Kampf, kniha, ktorú Hitler napísal vo väzení než sa dostal k moci v roku 1933, sa stala bestsellerom v Turecku a vyvoláva mrazenie.

Sny o vytvorení nadradenej rasy ovplyvňujú hlavne mladých Turkov. Vydavatelia knihy hovoria, že v posledných dvoch mesiacoch bolo predaných viac ako 100.000 kópií.

Jej náhla „príťažlivosť“ vydesila židovskú komunitu Turecka a vyvoláva obavy v EÚ. Nemecký diplomat oznámila, že úspech knihy „nemusí dávať správne signály“ Európanom pred začatím prístupových rozhovorov s Tureckom v októbri.

Samozrejme, sme veľmi znepokojení,“ Ivo Molinas, jeden z tureckých 25.000 Židov, povedal v Istanbule. „Toto je demokratická krajina a kniha nemôže byť zakázaná, ale bolo by dobré, keby turecká vláda otvorene povedala, že sa je predaj nepáči. Bohužiaľ nedošlo k žiadnemu podobnému kroku.“

Hoci Židia boli kníhkupcami a vydavateľmi uistení, že ich motívy sú „čisto obchodné a nie ideologické„, zástupcovia židovskej obce hovoria, že popularita knihy časovo zodpovedá vlne antisemitských článkov v tlači.

Pán Molinas, komentátor v týždenníku Shalom povedal: „Došlo k výraznému nárastu počtu článkov útočiacich na nás vo fundamentalistickej a nacionálnej tlači kvôli tomu, čo sa deje na Blízkom východe, v izraelsko-palestínskem probléme a vojne v Iraku.

To má vplyv na čitateľa a myslím, že podporilo predaj Mein Kampf.“ Analytici sa domnievajú, že popularita knihy súvisí s nárastom nacionalizmu a anti-USA nálad od invázie do Iraku (2003). Prieskum Centra Metropoll pre strategické a sociálne štúdiá minulý mesiac ukázal, že polovica zo 70 miliónov obyvateľov Turecka bola presvedčená, že krajina je obklopená nepriateľmi.

Mnohí Turci, sa obávajú, že vstup do EÚ otvorí ich krajine liberálnosti a prinúti ich, aby sa vzdali cenných tradícií.

Zdroj:

14 komentárov

 • Kto nie je dogmatik a chce vedieť pravdu, nech je akákoľvek (nie je vytretý rôznymi sionistickými chápadlami ivčrn, eurábiami, poliačikmi…), a že dnešný islam nie je Islam a nemá s Koránom takmer nič spoločné, rovnako ako kresťanstvo blud biblia/nz s učením JK, tak…! Inak zostanete naveky tupí ako hovädá!

  Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-„islame“
  —————————————————————————
  Reklamu na svoj web si robte na vlastných stránkach. Ak chcete napísať niečo k téme, napíšte to bez odkazov. Admin

 • hitler bol len obyčajný užitočný idiot západu (byť zase nebol až taký sprostý, a neprestal byť ani národným socialistom), ktorý národný socializmus ***** – zfašizoval! Ešte aj ten mk je otázne, či napísal on, alebo len jeho kostru a zvyšok sa postarali propagandistickí profíci! Ešte aj snáď o tisíc rokov sa nájdu nejakí primitívni malo-človiečikovskí nacionalisticko-fašistickí debili, čo ho budú velebiť, neuvedomujúc si, o čom bola ww2, kto ju naplánoval, prečo, kto si dolfa vypiplal, kto ho podporoval a dostal k moci, kto financoval a vyzbrojil vermacht! No proste tupé ovce! Škoda rečí!

 • A čo tak židovský supremacizmus?! Na sion medzičase asi ťažko! Hahahahahaha!!!

  http://sk.metapedia.org/wiki/%C5%BDidovsk%C3%BD_supremacizmus

 • http://www.zemavek.sk/articles/view/je-islamsky-stat-vedomy-produkt-dotovany-zo-40-krajin
  Je Islamský štát vedomý produkt dotovaný zo 40 krajín? 20.11.2015
  ISIL podporujú aj krajiny G20 !
  Desiateho summitu krajín G20 v tureckom meste Antalya sa zúčastnil aj Vladimir Putin. Vo svojom vstupe povedal, že s ostatnými členskými štátmi zdieľal spravodajské správy, ktoré odhaľujú financovanie teroristických aktivít z rôznych kútov sveta. Nie je prekvapením, že medzi uvedenými krajinami mali byť aj členovia G20: „Poskytol som príklady o financovaní rôznych oddielov Islamského štátu (ISIL) súkromnými osobami. Tieto peniaze prichádzajú zo 40 krajín, medzi ktorými sú aj členovia G20.“

  • No jasné, že je! To už vie aj malé decko! Je v tom namočená celá západná špička, vrátane iss-ra-hellu, saudov, turkov! Pôvodne to bol projekt/scenár globálneho prediktora a realizovalo sa to cez london, mi6, mosad, cia! Dnes v tomto scenári ide na vlastnú päsť štátna uss jelita – neokoni, ktorí sa snažia destabilizovať celý svet, aby zakonzervovali pax americana, inak sa im to chudákom celé zosype! imigranti sú tiež ich práca! Byť scenár európskeho pseudo-„islamského“ kalifátu má tiež pôvodne na svedomí gp! Ďalej sami to tu ani nechce rozvádzať! Neviem, ani či tunajšie ovce vedia, o čom to točím! Čítajte môj blog na gúgl!

 • Bol by som rad keby si vsetci precitali MK, uz len preto aby ste pochopili tu zidovku propagandu ktora ho zakazala.
  Ta kniha ma dve casti, v prvej opisuje svoje detstvo a pomery v nemecku po vojne, v druhej popisuje co a jako by zmenil.
  O ziadnom vyhladzovani inych narodov toboz zidov sa tam nepise. Je to hrdy manifest vlastenca.
  Ano Hitler chcel aby Nemci boli v Nemecku viac jako cudzinci. Hitler nechcel aby nemci otrocili na cudzincov, tak jako sa to deje dnes a to nielen v nemecku.
  To ze Sionisti su radi ked na nich ine narody otrocia je vseobecne znama věc, a preto tuto knihu zakazuju.

  Ak turci tuto knihu citaju, tak maju moj obdiv, lebo to znamena ze v buducnosti bude v turecku mensi vplyv sionistov.

  samozrejme nasim vlastizradcom z akychkolvek sionistických neziskoviek sa to nebude pacit, ale jako raz niekto povedal: Pod touto maskou je viac nez len meso, je tam aj idea a ta je neznicitelna.
  Vlastenectvo tu bude vždy a stále bude obhajovat narodne zaujmy. Kdo nieje hrdy na svoje korene nech otroci pre cudzincov, ale taky nech sa nestazuje ze je otrokom a podla moznosti ak uz taky clovek je rad ze je otrokom, nech si vyberie za svojho pana niekoho z vlastneho naroda.

  • Knieza Myskin

   spravny demagog musi vzdy povedat aj vela krasnych a dobrych veci aby mu ludia uverili a potom ich uz dostane kam potrebuje, nepochybujem ze v knihe je viacero pozitivnych veci, treba si ale vsimat naznaky k comu autor napokon smeroval a co uz pozname z historie ze k comu dospel
   napokon aj Stalin napisal peknu knizku Diamat (dialekticky materializmus) kde na 25 strankach zhrnul vsetku mudrost sveta a uznavalo ho kopec ludi
   a viem kolko mrtvych mal priamo na svedomi …

   Hitler sa tak isto opieral o prirodzene city lasky k vlasti k rodine atd, ale hlasal nenavist voci ostatnym

   • Porovnájme tych šest rokov vlády předtím než Británie vyhlásila vojnu Německu. Jako sa změnila životná úroveň nemcov.
    Tomuto sa každé sionistické médium stráni jako čert kriza.

 • Bohužial Hitler vtedy nevedel čo sú oni vlastne zač. Vedel len to že neznášajú židov tak ako on a to mu v podstate aj stačilo. A ich divízia SS bola smiešna ba priam žalostná. Turci nevedeli bojovat a mali strach , morálka bola nanič. Preto ich prvý boj bola katastrofa a dalej už bez nemcov radšej ani nebojovali. No a vdaka za to že mladí turci budú utekat hore do Škandinávie aby sa stali aspon z časti ich deti nadradenou rasou. Turecko už dávno nieje biela krajina to skončilo v 15 storočí po dobytí konštantínopolu.A tak to išlo dalej niekedy, Albánsko biela krajina tak isto bosna . Dnes už islám tam je vacsinový..A Teraz príchádzajú na rad najvacsie biele krajiny. A ich ničenie sa začína od nordickej rasy až po alpínsku.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo V Turecko stúpajú predaje Hitlerovej knihy Mein Kampf

Pridaj komentár