Václav Klaus ml. – súčasnú eurogarnitúru je potrebné poslať k čertu, pretože prináša čisté zlo

Zdá sa, že miera trpezlivosti u Václava Klause ml. bola vrchovate prekročená už vlani na jeseň. Islamistov a ich európskych prisluhovačov v komentári na Novinky.cz naozaj nešetril. Jeho slová sú obzvlášť aktuálne dnes, deň po „Bruseli“.

Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především „otřesen“.

A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná … Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit…“
A další by se přidávali: „Největší nebezpečí je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity…“

Rektor Oxfordu by varoval: „Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví…“

 

8 komentárov

 • Knieza Myskin

  To co se děje ve Francii a Belgii ukazuje, že velká a jednotná muslimská komunita může skrývat teroristy a poskytovat jim ochranu. Zatímco S. Abdeslam po zadržení „spolupracoval“ s vyšetřovateli, tak jeho spolupracovníci urychlili spáchání svého zbabělého útoku.

  Občané EU začínají být vězni ve vlastní zemi.

  Budeme si zvykat na život pod policejní a vojenskou ochranou nebo opustíme politickou korektnost a pojmenujeme důvod, proč se nemůžeme bez nebezpečí pohybovat po svém území?

  Přiznáme, že návrat ke „svobodě“ se neobejde bez razantní repatriace osob a skupin od nichž hrozí nebezpečí?

  To, že dnes do Evropy přichází lidé z úplně jiného prostředí s rozdílnými sociálními, kulturními a náboženskými návyky. To je nutno vzít na vědomí při posuzování jejich možné integrace do společnosti, kterou si vybrali pro svůj budoucí život.

  Jednotlivci nebo skupiny přesvědčené, že svých dosavadních civilizačních návyků v novém prostředí dosáhnou používáním násilí nebo jiných druhů agrese, by neměly mít nárok v tomto prostředí pobývat.

  Zdroj: http://frantisekmikes.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=500599

  • Knieza Myskin

   tých útokov, ktoré napohľad zjednotili európanov bolo dosť, napr. po útoku na Charlie Hebdo išli aj európski lídri akože do ulíc, že aj oni sú Charlie… a potom bol Paríž, ktorý tiež dosť zjednotil ľudí… no ako toho pribúdalo, tak namiesto toho, že by si tí lídri povedali, že treba dať islam mimo zákon, či čo, nastupovali skôr opačné reakcie, že to my sa máme začať prispôsobovať islamistom… takže komu neotvoril oči Charlie, Paríž, Kolín, Brusel… tak tomu by už vonkoncom neotvoril oči ani útok na Rím…

   To je ten dvojaký meter, keď sa odsudzujú napr. kotlebovoliči, lebo že sú medzi nimi extrémisti, a že do parlamentu tým poslali aj toho a tamtoho, ale už pri islamistoch takto neuvažujú, tam im stačí povedať, že nie všetci sú teroristi a hotovo – ale to, ako islam k terorizmu napomáha a koľkí teroristami sú, to už zrazu neriešia… že Islam schvaľuje polygamiu, kameňovanie žien a pod… – tam už sú feministky ticho a len vítajú islamistov do európy… a celé islamistické Turecko chcú pripojiť k EU… – dúfam, že k tomu nepríde, že bude dosť poslancov proti tomu na to, aby to neprešlo… ale pokrytecká pobláznená Merkel, Juncker a spol. by Turecko prijali bez váhania… za potlesku denníka N…

 • …pravda na tacke rovno pod nos.

 • S tým príkladom, len súhlasiť – naozaj trefný!
  Ale, ako chápať tých, ktorí toto spôsobili (a samozrejme aj ich prisluhovačov), ktorí si stále hudú to svoje. Bohužiaľ sme vo vojne, či sa to niekomu ľúbi, alebo nie, je to krutá skutočnosť.
  Obyčajný ľudia ju nezačali, v záujme obyčajného človeka nemôže byť vojna, obyčajný človek vojnou nezíska nič. V najlepšom prípade, ak vojnu prežije(!) ho po nej opäť čaká každodenná drina, aby sa uživil.
  Je nepochopiteľné, že neustále nechávame rozhodovať o sebe ľudí, ktorým na nás nezáleží, ktorí úž x-tý krát svojimi činmi dokázali, že nekonajú v záujme ľudí, ale predovšetkým v záujme svojich pánov. A tí verte mi, nesídlia ani v Čechách, ani na Slovensku.

 • Příklad Churchilla je trefny, tak ako briti začali prvý bombardovat civilní Německo, tak západní Europa zabijala arabských civilistov.

 • Na rozdíl od této velmi trefné fikce, za kterou jsem panu Klausovi mladšímu vděčný, Winston Churchill prohlásil – Mrtvý Němec, dobrý Němec. Nebo nejdříve dobrý a pak mrtvý. Něco podobného kdysi kdosi řekl v souvislosti s Indiány. To byl ale projev chování okupantů proti původnim obyvatelům. My by jsme se měli řídit Churchillem. Samozřejmě ve vztahu k muslimům. HOWGH!!!

  • bol to generál Sharidan – dobrý indián je mŕtvy indián. Má na konte zopár indiánskych masakrov a aj zajatie Geronima. Skvelý taktik, zahviezdil vo vojne severu proti juhu.
   Vzťahy Indiánov a Angličanov/Američanov sú pri pozorovaní súčasných udalostí veľmi inšpirujúce: stručne povedané – indiáni podcenili imigračnú politiku.

 • Vo svete nič sa nedeje náhodne a na 100% to platí o veľkých veciach. Zamávanie motýlích krídel vyvolá na druhom konci sveta hurikán. A presne to sa teraz deje. Predstavme si hodiny, ani jedno koliesko tam nie je náhodné, každé má svoju funkciu a spolu vytvárajú zložitý ale presný mechanizmus. Keď sa pozrieme spätne do minulosti uvidíme chronologický sled udalostí a zistíme, že náhoda tam nemá miesto a veci presne na seba nadväzujú. Problém je ten, že nemôžeme vystopovať ako začiatok tohto procesu a koniec je v nedohľadne, ale nemôžeme určiť ani účel toho všetkého.
  Položme si otázku komu to prospelo? Toť otázka. Vieme komu to neprospelo a to Islamskému štátu. Ako reklama, zviditeľnenie, prosím. Ale nič viac a nič menej. Islamský štát je prostriedok, ktorý slúži svojim tvorcom na dosiahnutie ich cieľov. Sám o sebe je nefunkčný a neživotaschopný, ale napojený na systém ožíva a funguje. Je dôležité si položiť otázky o čo sa snažia elity (a to nie len v rámci EÚ) a ako to dosiahnu. Je veľa čiastkových indícií (napr. totálna kontrola, cenzúra, svetové náboženstvo, atď, atď, …), ale to sú len kolieska jedného veľkého súkolesia, časti celku. Ale akého celku? Je zase aj veľa rôznych varovaní, ale tie zase hoci popisujú reálnu hrozbu, nás držia slepými voči tomu veľkému čo príde.

  To, že sa niečo chystá je isté. Elity nám zasielajú množstvá zašifrovaných odkazov, varovaní a indícií. A potom keď to príde tak len povedia – my sme vás varovali.

Pridaj komentár