Varovanie o ďalšej provokácii nepriateľskej agendy!!!

Neomarxizmus v súčasnej politike

Neomarxizmus v súčasnej politike. Relácia v slobodnom vysielači 22.4.2015 s Jurajom Poláčkom

 

Dúfame, že ste si vzali k srdcu predchádzajúce varovanie redakcie Medzičasu a nepočúvali ste debatu v, bratislavskou kaviarňou nepovolenom, štvavom Slobodnom vysielači. Bohužiaľ musíme vás opäť varovať pred pokračujúcim diverzným vplyvom ideologického nepriateľa, ktorý sa len nejakou záhadnou zhodou okolností vyhol bdelému oka cenzora. Na verejne dostupnom video kanáli Youtube tieto podvratné živly zverejnili dokonca celý záznam debaty!

(v prípade zrušenia účtu je to Archív Slobodného vysielača http://www.slobodnyvysielac.sk/archiv/informacna-vojna, relácia z 22.4.2015. Platí rovnaké varovanie, ako pre Youtube, takže tento ideologicky závadný link uvádzame len preto, aby ste vedeli, že ho nesmiete za žiadnych okolností použiť)

Áno, chápame Vaše pobúrenie, my sme zdesení tiež a preto považujeme za nutné vás ešte raz dôrazne varovať, aby ste ani náhodou nezablúdili na tento odkaz a nepustili ho, pretože by to mohlo narušiť vaše nepoškvrnené presvedčenie o dobre a zle medzi nami. A to predsa nechcete, rovnako ako my sme radi, že myslíte tak ako myslíte.

Keď sme už pri tom, zistili sme, že rovnaký autor publikoval ďalšie nehorázne lži o svete okolo nás, takže rovnaké varovanie platí aj pre tento prípad.

Sú to nechutné klamstvá o islame, ako ho vraj nepoznáte

(v prípade zrušenia účtu je to Archív Slobodného vysielača http://www.slobodnyvysielac.sk/archiv/informacna-vojna, relácia z 26.1.2015. Platí rovnaké varovanie, ako pre Youtube, takže tento ideologicky závadný link uvádzame len preto, aby ste vedeli, že ho nesmiete za žiadnych okolností použiť)

a úplné popretie reality na Ukrajine, ktoré tak presne opisujú najlepšie a jedine schválené médiá slovenskej pravdoláskovej elity.

(v prípade zrušenia účtu je to Archív Slobodného vysielača http://www.slobodnyvysielac.sk/archiv/informacna-vojna, relácia z 4.3.2015. Platí rovnaké varovanie, ako pre Youtube, takže tento ideologicky závadný link uvádzame len preto, aby ste vedeli, že ho nesmiete za žiadnych okolností použiť)

Ako nám interný zdroj spoza ťažko skúšanej ideologickej hranice oznámil, kanonáda nepriateľskej manipulácie a agitácie vraj má pokračovať ďalej 11.6.2015 na tému, ktorá nás všetkých zaujíma. Možno ste už uhádli, že ide o kritiku pomoci imigrantom, ktorí nič iné nechcú, len pomôcť biednej a umierajúcej Európe a svojim početným potomstvom rozmnožiť rady Európanov. Je len logické, že keď má niekto na starosti takéto dôležité úlohy. nemá čas na hlúposti ako je práca, vzdelanie a má oprávnený nárok vyžadovať, že ho bude okolie plne rešpektovať a vychádzať mu v ústrety. A keďže konečne dostaneme týchto ľudí aj k nám následkom rozhodnutia našej múdrej európskej komisie, treba už dnes treba dôrazne oponovať akýmkoľvek erozívnym a kritickým prejavom klamstiev lží a demagógie. Slovensko predsa tiež vymiera a starne, nutne potrebujeme na začiatok aspoň desať tisíc imigrantov, ale ako každý normálny, rozumne uvažujúci človek vie, desať tisíc nebude stačiť. Veď to nebude stačiť ani na občerstvenie unavenej polmiliónovej Bratislavy, ktorá by vzhľadom k svojmu počtu potrebovala minimálne dvojnásobok. A kde sú Košice Žilina, Banská Bystrica a ďalšie mestá či dediny so svojimi oprávnenými nárokmi a túžbou po tisíckach nových spoluobčanov?

A toto chce niekto kritizovať? Že sa nehanbí. Ale čo môžete čakať od plateného agenta Kremľa…

3 komentáre

Pridaj komentár