Veľká Británia: 20 ročná Polka zavraždená Ashanom a Usmanom.

K útoku došlo v pondelok (19.9) ráno v byte obete. Britská polícia až dnes (22.9) zverejnila informáciu, že obeťou je 20 ročná Polka.

Britská polícia z vraždy obvinila 28 ročného Ashana H. a 40 ročného Usmana A., ktorý sa má zodpovedať za pomáhanie pri zločine. Obidvaja bývajú na tej istej ulici, ako ich obeť a zadržaní boli v deň vraždy.

Viac na tu tému nemôžem napísať, lebo  – ako vždy pokiaľ ide o Ashanov, Usmanov či iných Ahmedo-Mohamedov – na prípad je uvalené informačné embargo.

Mariusz Malinowski

Zdroj: http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/wielka-brytania-kolejna-napasc-na-polaka

3 komentáre

  • No čo sa dá o tomto povedať? Zločincov je zrejme viacej, nielen Ashan a Usman, ale zrejme aj niekto kto donútil Poliakov masovo emigrovať z Poľska, v Británií zrejme tiež niekto ušetril na rozmnožovaní Britov, keď lacno doviezol, ba možno aj zadarmo lacnú a kvalitnú pracovnú silu z Poľska. Biologický vzaté, Poľka a Britka zarvali (Britka sa ani len nenarodila) Ashan a Usman prežili a ostalo voľné pracovné miesto. Asi by bolo zaujímavé zistiť, kto naň nastúpi. Neviem kto je v tomto víťaz, asi všetci čo sa účastnia tejto hry sú porazení.

  • Trochu od veci, ale Mariusz, nemáš nejaké linky na tvoj, alebo poľský pohľad na severnú Oravu, Spiš a Tešínsko?

  • vivat sloboda prejavu. Mohli sme ostať ČSSR.

Pridaj komentár