VIAC ISLAMU VIAC PROBLÉMOV – kandidáti na občanov EU

Francúzsko.

Hlavný predstaviteľ Židovskej spoločnosti hovorí, že veľa francúzskych Židov uvažuje o neposielaní detí do verejných škôl. Príčinou je strach o ich budúcnosť.

Nárast antisemitských nálad aký sa ukázal v roku 2015 pravdepodobne bude pokračovať aj v tomto roku, myslí si Robert Ejness generálny riaditeľ Rady reprezentujúcej Židovské organizácie vo Francúzsku. „V minulom roku počet antisemitských útokov bol veľmi vysoký, viac ako 900 a myslíme si, že tento rok to nebude lepšie“, hovorí Ejness. Antisemitské útoky oscilujú od grafitti na školách až po fyzické útoky.

Premiér Francúzska Manuel Valls na začiatku mesiaca vyjadril solidaritu so Židovskou spoločnosťou voči útokom a odsúdil antisemitizmus bez ohľadu na to, či pochádza zo strany „krajnej pravice“ či „krajnej ľavice“. Ale Ejness tvrdí, že za nárastom antisemitizmu sú moslimskí imigranti vo Francúzsku.

Grécko.

Moslimskí imigranti prichádzajúci do Grécka kradnú drevené ikony z nestrážených kostolov a zapaľujú ich, aby sa zohriali.

V Pireuse zas moslimovia požadovali aby z jedného kostola bol odstránený  kríž, a na severe Grécka sami dali dolu cirkevný zvon, požadujúc aby ho cirkev prestala používať. Metropolita pravoslávnej cirkvi povedal, že „utečenci“ odmietli stravu dodanú prostredníctvom Červeného kríža len preto, že na obale bol znak kríža kričiac  „not halal“, v preklade „hriešne jedlo“.

Predstavitelia gréckej vlády sa obávajú že oneskorenie výstavby mešity v Aténach môže viest k nárastu radikalizmu v hlavnom meste Grécka.

„To práve z dôvodu posledných teroristických útokov musíme rýchlo začať výstavbu mešity v Aténach, štát musí viesť rozhovory s oficiálnym partnerom, ktorý bude reprezentovaný rôznymi predstaviteľmi islamu“.

Rakúsko.

Rakúske Fórum proti antisemitizmu registruje 80% nárast antisemitských incidentov v roku 2015 oproti minulému roku. „Existuje reálna obava, že pri čoraz väčšom počte moslimov v našej spoločnosti, ktorý stále narastá z dôvodu imigrácie, to pre nás bude veľký problém“ – povedal Raimund Fastenbauer generálny tajomník Spolku Židovských Obci v Rakúsku (IKG)

Čo tie informácie spája?

Grécko, Francúzsko, Rakúsko sú od seba vzdialené stovky kilometrov, ale sú členmi EU.

Zdrojom popísaných problémov sú občania EU alebo kandidáti na občanov EU, avšak jedni aj druhí sú moslimovia.

Svojho času Francúzsko prijalo rozhodnutie také ako dnes chce prijať Grécko, vytvoriť si partnera na diskusiu s moslimami. Ako dnes vyzerá Francúzsko zo svojimi moslimskými getami popisovať netreba. Stačí sama myšlienka, že moslimskí policajti či členovia ozbrojených síl majú problém s uctievaním obetí teroristických útokov. To je už začiatok konca.

Na Slovensku sa propagandistická agitka moslimov v plnom prúde snaží masírovať verejnú mienku a lakovať islam na ružovo. Pred nedávnom sa hlavný kapo moslimov na Slovensku pozastavil v rozhovore pre BBC, nad tým, že ako Slovensko môže požadovať lojalitu od moslimov keď moslimovia nemajú rovnaké práva ako ostatní občania Slovenska. Moslimovia v Grécku si asi myslia to isté len je ich viac preto ich kapo nemusí byt taký opatrný ako Hasna a mešity sa môžu proste dožadovať. Hasna vie, že ešte nie je čas, aby hrozil.

Nedávno tiež Hasna blysol sa brilantným porovnaním:  Podľa predsedu INS M. S. Hasnu v súčasnosti hrozí možný stret extrémistov z radov moslimov a extrémistov z radov domácich Európanov (predovšetkým krajnej pravice).

Presne toto, nakoľko extrémisti sa musia niečoho extrémne držať, tak my vieme, že sa držia Mein Kampf-u.. otázkou je, čoho sa držia extrémne moslimskí extrémisti.. Koranu, siry a hadisov slovom TOHO ČO POVEDAL A KONAL ICH PROROK MOHAMED…

Mariusz Malinowski

Zdroje:

http://euroislam.pl/francuscy-zydzi-mowia-ze-beda-zabierac-dzieci-z-publicznych-szkol/

http://euroislam.pl/imigranci-w-grecji-rozpalaja-ogniska-z-ikon-i-narzucaja-swoje-porzadki/

http://euroislam.pl/ateny-zbuduja-meczet-ze-strachu-przed-islamem/

http://www.haaretz.com/jewish/news/1.713083

One comment

  • Jana Ludvigova

    Jedinou záchranou budú pre nás prasacie farmy a domáci chov osípaných v kazdej dedine, ci na periferiach vsetkych slovenských miest … a hnojit vsetko svinskou hnojovicou, aby tu ani tráva nebola halal! Ale inác budeme milí a ústretoví voci vsetkým moslimom, otvorime nase dvere aj srdcia, ponúkneme klobáskou aj slovovickou, aby nepovedali, ze sme xenofóbi :o).

Pridaj komentár