Vo voľbách rozhodneme o živote našich detí, našich vnukov a detí našich vnukov

Voľby 5. marca sú výnimočné v dejinách Slovenska. Dokonca majú v sebe potenciál byť začiatkom konca dejín Slovenska. Ak sme v predošlých voľbách volili zle, bola vždy ešte šanca na reparát o 4 roky. Po týchto voľbách už šanca nemusí byť…

Voľbou strán, ktoré presadzujú európske hodnoty, európsku integráciu, viac Európy a teda akceptovanie povinných kvót na presídľovanie migrantov nezodpovedný občan pripravuje svojej vlasti rovnaký osud ako zažíva dnes Švédsko.

Na mainstream prekvapivo veľmi otvorený článok zverejnili Hospodárske noviny – pohľad zdravotnej sestry Kateřiny Karlsson na súčasné dianie vo Švédsku, na to ako multikulturalizmus za 10 rokov dokázal zmeniť krajinu.

Hospodárske noviny prevzali článok z Idnes. Dúfajme, že neostane len pri týchto článkoch, a aj mainstream konečne začne písať o siituácii objektívne a „profi“ novinári nájdu v sebe dostatok statočnosti, aby za 30 striebornýchprestali byť sluhami multikulturálnej agendy.

 

 

 

 

10 komentárov

 • bol som vo Švédsku v decembri/2014 a 2015 a to co je v tom clanku je len v Stockholme inde je klud mozno teraz Malmo ale vtedy mol vsade klud a to som presiel 1/2 Švédska. Staci ked spravia poriadok v Stockholme a maju klud.

 • Sme posledná generácia, ktorá môže ešte niečo zmeniť

  Jsme nejdůležitější generace v dějinách Evropy (DOPORUČUJI)

 • Pozrite kto vladne europe socialisti merkelova protestantka zo socialistami čiže vyhnat z každej europskej vlady socialistov a bude dobre aj v eu.rusko socialisti obama moslim treba upratať

 • Ja budem voliť stranu, proti ktorej bojujú moji oponenti, čiže sorošove mimovládky, médiá, štandardné – probruselské politické spektrum. A z toho mi vychádza jedine ĽS-NS. Všetko ostatné sú iba ďalšie chápadlá tej istej mafiánskej chobotnice.

  • Vaša voľba, ale dokážete mi vysvetliť, ako dokáže strana založená v podstate na totalitnej ideológii zmysluplne nahradiť, dnes vládnuce strany?
   Je východisko „diktát Bruselu“ nahradiť diktátom iným, ale zas len diktátom?

   • Nemyslím si, že je založená na totalitnej ideológii. Mať odlišný názor od môjho ešte neznamená zavádzanie diktatúry. Médiá už pred voľbami do VÚC BB strašili nástupom totality, no žiadne nacistické pogromy a holokausty sa tam po zvolení Kotlebu nekonali.
    Ak by si ale aj mal pravdu, potom určite platí príslovie „bližšia košeľa ako kabát“. Diktát čohokoľvek iného, čo má korene v našich slovenských tradíciách a kultúre považujem za menšie zlo, ako mne cudzí diktát Bruselu, ak bude súčasne presadzovať aj osekanie chápadiel oligarchie, štandardných politických strán a rôznych pochybných záujmových skupín, maskujúcich sa ako občianska spoločnosť. Som presvedčený, že si dokážeme veci spravovať oveľa lepšie a efektívnejšie sami, bez diktátu Bruselu.

  • Odlišný názor samozrejme nie je diktatúra, ale presadzovať tento odlišný názor z pozície moci, bez ohľadu na iný odlišný názor, už diktatúrou číha. Jeden VUC je na aplikovanie pogromu či holokaustu málo a tieto praktiky prichádzajú zvyčajne až po potvrdení si moci.

   „Diktát čohokoľvek iného, čo má korene v našich slovenských tradíciách a kultúre považujem za menšie zlo,“ ani nacistická ani komunistická totalita nemá korene či tradíciu vychádzajúcu z nášho priestoru. A vymeniť jednú totalitu inou, je zas len pošliapanie práv človeka. A v týchto „zriadeniach“ zvyčajne mať odlišný názor je neprípustné.

   „Som presvedčený, že si dokážeme veci spravovať oveľa lepšie a efektívnejšie sami, bez diktátu Bruselu.“ s týmto sa dá len súhlasiť, len potrebné je upresniť „bez akéhokoľvek diktátu“

   • Nehnevaj sa na mňa, ale tvrdiť, že Kotleba zavedie na Slovensku totalitu je absurdná a hlavne naivná predstava šírená politikmi, tretím sektorom a médiami, hoci im je jasné, že to nemá oporu v súčasnej geopolitickej situácii, ani v schopnosti štátu vzdorovať zahraničnej intervencii, pričom minimálne jedna z týchto podmienok je základným a nevyhnutným predpokladom k udržaniu akejkoľvek diktatúry. Dnes si Fico môže robiť na Slovensku čo chce, pretože je tolerovaný USA a Bruselom, tak mu prechádzajú všetky jeho zlodejiny a perzekúcie obyvateľstva. Keby si len zlomok z toho dovolil Kotleba, tak by sme tu hneď mali demarše ako za Mečiara, prípadne majdany, farebné revolúcie, sankcie, alebo rovno vojenskú intervenciu.

    Miesto strachu z imaginárnej totality, by sme sa mali báť tej skutočnej, ktorá ku nám prichádza z Bruselu. Dnes nám tu vnucujú svoje idiotské a sebapoškodzujúce záujmy, cudziu pakultúru, asociálnych imigrantov, šialený multikulturalizmus, rozvrat rodiny, tradičných hodnôt, a vytvára v nás závislosť na dovoze základných komodít, ktoré sme si ešte donedávna vedeli vyrobiť a dopestovať sami. Zo Slovenska a jeho obyvateľstva sa za asistencie EU stáva bezfarebná kolónia nevoľníkov, ktorí musia držať hubu a krok, inak v tom lepšom prípade iba prídu o prácu.

    • Re:Miroslav
     Ak je program, hodnoty strany zameraný k totalite čo je absurdného na poukázaní na to?
     Dôvod že KSSmer prechádza „politika“ bez reptania bruselkracie je jasný. Nechajú ho štekať na domácom hnojisku, dôležité je, že „nosné témy“ Bruselu poslušne prijíma.
     „Keby si len zlomok z toho dovolil Kotleba“ a kde, v čom je nejaká záruka, že menovaný by v prípade ak by mal možnosti ako dnes Fico, nekonal ešte zhovadilejšie? To že Kotleba dnes nevyčíňa, ako strana a vláda KSSmer je z dôvodu jediného. Lebo nemá tu politickú moc. Aj Fico, skôr ako uchopil sa moci, viedol ľšúbivé reči o pomoci ľuďom, o spravodlivosti, etc…
     „strach z imaginárnej totality“, k tomu len skopírujem:
     – A vymeniť jednú totalitu inou, je zas len pošliapanie práv človeka. A v týchto “zriadeniach” zvyčajne mať odlišný názor je neprípustné. –
     p.s. uff teda toto je ale systém – pridávanie komentov

     • Čo konkrétne z jeho programu má totalitné prvky? Na základe akých faktov si myslíš, že zavedie totalitu?

Pridaj komentár