Vodný park v Anglicku zakázal bikiny a prikázal len islamom povolený odev…

Anglický akvapark vyvolal zúrivosť zákazom bikín a príkazom pre návštevníkov, aby boli odetí v „islamsky vhodnom“ oblečení.

 Zamestnanci, ktorí budú strážiť vstup do akvaparku (nie sú na obrázku), aby sa ubezpečili, že žiadni muži neprídu do Vodného sveta v Stoke-on-Trent, plánujú začierniť okná a poskytnúť modlitebné miestnosti počas noci určenej len pre ženy a zameranej na moslimov.


Zamestnanci, ktorí budú strážiť vstup do akvaparku (nie sú na obrázku), aby sa ubezpečili, že žiadni muži neprídu do Vodného sveta v Stoke-on-Trent, plánujú začierniť okná a poskytnúť modlitebné miestnosti počas noci určenej len pre ženy a zameranej na moslimov.

V parku budú počas udalosti, ktorá vyvolala záplavu sťažností, hliadkovať iba ženy záchranárky

Zamestnanci budú tiež „strážiť“ predný vchod aby sa „uistili, že žiadni muži nevstúpia do zariadenia„.

Konzervatívny poslanec Philip Hollobone povedal: „Predstavujem si, aké obrovské pobúrenie by vzniklo, ak by bol „čln na druhej strane rieky“ a plavcom by bolo povedané, že musia byť vhodne oblečení vo vzťahu ku kresťanom. Nevidím v tom žiaden rozdiel.

Jedna pozvánka na „Deň zábavy vyhradený len pre sestry“ radí návštevníkom na pokrytie ich „awrah“ (nahoty) obliecť si bežecké nohavice plnej dĺžky a tmavé tričko.

Inzercia pre "Deň zábavy vyhradený len pre sestry" vo Vodnom svete v Stoke on Trent IG

Tento inzerát radí návštevníkom, aby si obliekli oblečenie pokrývajúce celé telo

Protestujúci teraz plánujú demonštrovať pred areálom, v ktorom sa bude udalosť odohrávať.

Majiteľ Vodného sveta Mo Chaudry povedal: „Som užasnutý, že sme sa stali terčom Máme pocit, že sme boli šikanovaní za ponuku niečoho, o čom sme si mysleli, že je po tom dopyt.

Hovorca vodného sveta povedal:

„Sme na seba hrdí že sme preukázali prispôsobivosť a rozmanitosť, aby sme spĺňali požiadavky našich klientov.

To je akcia len pre ženy a nie je špecifické pre žiadnu etnickú alebo náboženskú skupinu.“

Komentár:

 • Keď si v Saudskej Arábii, obleč sa tak aby si neurazil cítenie moslimov. Máš predsa rešpekt
 • Keď si v Maroku, obleč sa tak aby si neurazil cítenie moslimov. Máš predsa rešpekt.
 • Keď konečne prídeš domov – obleč sa tak aby si neurazil cítenie moslimov. Máš predsa rešpekt…

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://www.express.co.uk/news/uk/584338/WaterWorld-Stoke-on-Trent-Muslim-Islam-waterpark-women-only-bikini-ban-clothing-veil-burqa

24 komentárov

 • A v tom je problém západnej/atlantickej/“kresťanskej“/“demokratickej“ kultúry a civilizácie, že všetko robí absolútne!!! Hlása (teda aspoň na papieri) absolútnu „slobodu“, absolútny liberalizmus, absolútny „humanizmus“ trh, zisk, atď. a potom vlastne každé to niečo absolútne naráža na niečo iné absolútne!!! Hahahahaha!!! Keby sa to robilo všetko s mierou, ako hovorí ľudová múdrosť, tak by nevznikali žiadne takého neriešiteľné problémy!!!

 • Jana Karkulova

  Drahy author, ZAVADZATE a robite z komara nie len somara, as az dinosaura (zvelicujete a vytvarate nieco co nie je).
  Po prve, WaterWorld poskytuje mnozstvo odlisnych akcii, ale vzdy na zaklade dopytu. Ponukaju akcie aj ‚Len muzy‘, ‚Naturalisty‘, ‚Len sestry‘. Nevidim, any ste sa stazovali na to, ze ked maju nudisticku party tak vstup je povoleny len bez oblecenia. Alebo na to, ze ked je to akcia len pre muzov, tak zeny su opovrhnute.
  Po druhe, specialne akcie sa konaju iba pocas 2 dvoch hodin asi raz za mesiac(AK nie raz za ROK) po normalnych otvaracich hodinach, teda od 7 do 9 vecer!
  Po tretie, bikiny NIE SU zakazane, avsak ak damy chcu mat oblecene cele plavky alebo dokonca tricko a kratasy tak to maju pocas tychto 2 hodin dovolene. Pocas normalnych otvaracich hodin INE oblecenie nez plavky nie je dovolene, pretoze sa to povazuje za Health&Safety riziko.
  Z tychto dovodov a mnohych dalsich mam pre Vas, drahy autor, par otazok.
  Ak zijeme v demokracii , nemame pravo na slobodu prejavu ako an nabozensku a politicku slobodu?
  Ak praktizujeme kapitalizmus, nema dopyt viest nase strategicke rozhodnutia?
  Rozculujete sa NAD bikinami, a v skutocnosti bikiny ani nepochadzaju z Europy, ale z liberalnej(immoralnej) Ameriky. A rozhorcujete sa nad tym, ze zeny chcu mat volbu oblecenia? Viete o tom, ze na niektorych americkych plazach vstupne poziadavky pre zeny je povinne bikiny a upravene (teda cele vyholene alebo vaksovane). To vam nevadi!?!

  Ja osobne pochadzam z vychodneho Slovenska, studovala som na gymnaziu kde sme mali povinnu plavaren kazdy 2 tyzden (chlapci mali plavaren kazdy prvy). Ani raz nam neprislo divne ze sme pocas telesnej oddelene of chlapcov, praveze dalo nam to pravo sa prestat ostychat a venovat sa sportu na plno. A mali sme zakazane bikiny napriek tomu ze sme boli Len dievcata!!!!! A to bolo pred viac nez 10 rokmi.

  Drahy autor, nabuduce ak sa znova budete nad niecim rozhorcovat tak sa najprv zamzamysli.

  • Marek Tvrdoň

   Keď sa kúpu len raz za rok,tak okrem toho,že machometánstvo je pekné svinstvo,musia tie naobliekané vydry aj smrdieť ako tie svine!

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Vodný park v Anglicku zakázal bikiny a prikázal len islamom povolený odev…

 • Monika Sabova

  islamofób halooo tu je kresťanska europa
  britska kralovska rodina konvertovala na islam??burky sa tu nenosia … a preco sa musi vacsina prisposobit mensine
  ak pojdem do pakistanu burku si budem musiet oblect lebo by ma ukamenovali ale tu je europa

  • Jana Karkulova

   Drahy Monika, je islamofob pretoze robi z komara somara, zvelicuje a zavadza.
   Tato akcia nema s burkou alebo islamom nic spolocne okrem toho ze mozno vacsina ( ale urcite NIE vyhradne) zien ktore sa dostavia budu pochadzam z etnickych skupin.
   WaterWorld robi specialne akcie aj ‚Len pre muzov‘, ‚pre nudistov/naturalistov‘. Pan autor sa nestazuje napriklad na nudisticku party, kde tiez budu pravdepodobne nejake poziadavky.
   Po dalsie, pan autor zavadza, pretoze bikiny neboli zakazane, naopak AK niektore zeny sa chcu kupat v tricku a kratsoch tak pocas 2 hodin tejto akcie to budu mat dovolene. Pocas normalnych otvaracih hodin kupaliska totiz oblecenie INE nez plavky alebo bikiny NIE je dovolene.
   Pan autor je islamofob, lebo z obycajnej specialnej akcie vyhradenej pre zeny ktore mozu mat rozne dovody (nemusia byt nabozenske) vytvara nieco co nie he. A k tomu tak este an prilepuje fotky zeny v burke napriek tomu ze to nema s islamom alebo burkou nic spolocne.

 • Pán Poláček je „starý“ islamo-fób a tak niet divu, že celý jeho blog je zahltený touto tematikou!!!

  Konzervatívny poslanec Philip Hollobone povedal: “Predstavujem si, aké obrovské pobúrenie by vzniklo, ak by bol “čln na druhej strane rieky” a plavcom by bolo povedané, že musia byť vhodne oblečení vo vzťahu ku kresťanom. Nevidím v tom žiaden rozdiel.”

  Však ale „kresťania“ sú liberálni a údajne názorovo pluralitní, nie???!!! Teda nechápem, ako chcú niečo zatajovať, vzhľadom na svoju liberálnu a údajne pluralitnú kultúru…!!!

  “Sme na seba hrdí že sme preukázali prispôsobivosť a rozmanitosť, aby sme spĺňali požiadavky našich klientov. To je akcia len pre ženy a nie je špecifické pre žiadnu etnickú alebo náboženskú skupinu.”

  Presne tak!!! Ak som ten celkom zmätočný článok dobre pochopil, tak vlastne nechápem, čo sa západniari čudujú (a hlavne skutoční pravičiari), keď predsa veľmi dobre vedia, že v kapitalistickej spoločnosti, údajne najsamlepšej na svete, je predsa všetko (všetky aspekty života) podriadené zisku/prachom/úspechu nehľadiac na spoločnosť ako celok a „neviditeľna božia vše-riešiaca ruka trhu“ sa predsa nikdy nemôže mýliť, či ako???!!! Hlavne skutoční pravičáci by sa nemali do toho montovať, kedže oni tvrde broja proti zásahom do „slobdného“ kapitalistického trhu!!!

  • fobia je strach z nepoznaneho. Islam poznam naopak az prilis dobre. Ak uz nejaka nalepka, prosil by som „clovek, ktory varuje pre islamom“

   • Ospravedlňujem sa!!! To slovo fób… je už tak hodne zaužívané!!! Inak mne v Slex99 ukazuje: 1. lek., psych. chorobný strach z niečoho, pred niekým: trpieť fóbiou
    2. kniž. odpor, nenávisť k niečomu, niekomu

   • Čo je na islame/koráne také zložité, aby ho bolo nutné nejako „vedecky“ študovať a skúmať???!!! Aj pán Poláček ako chápe islam, respektíve akým spôsobom mu rozumie???!!! Po forme ako hrozba/konkurencia pre západnú kultúru, alebo aj po podstate ako viera a cesta/filozofia života???!!! A na základe čoho islam hodnotí???!!! Subjektívne na základe svojho „najsamlepšieho“ sveta-názoru???!!! Islam je (povedzme) ideológia alebo filozofia/cesta života, v ktorú buď veríte, alebo nie, rovnako ako kresťanstvo alebo liberalizmus a podobne!!! Čo je lepšie???!!! Podľa čoho to chcete objektívne posúdiť???!!! Či je kresťanstvo bližšie k bohu než islam/korán, nad tým môžete mudrovať, koľko len chcete!!! Ja sa tu teraz s tým nebudem zaťažovať, kedže by to beztak k ničomu konštruktívnemu neviedlo!!! Zoberte si radšej korán do ruky a zamyslite sa nad jeho písmom a potom porovnajte s bibliou!!! Takisto aj o tom, či je kresťanstvo viac mierumilovnejšie, by sa dalo debatovať od rána do večera!!! Kresťanstvo, respektíve „kresťanská“ kultúra sa tiež predsa šíri svojimi vlastnými, pre niekoho negatívnymi/deštruktívnymi/parazitickými prostriedkami, či to už nejako vnímate, alebo nie a či sa vám to už páči, alebo nie!!! Globalizácia prostredníctvom „kresťanskej“ kultúry a západnej civilizácie sa tiež nemusí niekomu páčiť a evidentne aj spôsobuje obrovské globálne problémy celého ľudstva!!! Takisto posudzovať „vyspelosť“ civilizácie len na základe nejakých vedecko-technických parametrov, alebo nejakej „demokratickosti, slobody slova, ľudských práv“ a podobne, to je všetko čisto len subjektívne nazeranie z nášho pohľadu, ktorý je deformovaný, ovplyvnený paradigmou/svetanázorom a podmienený našou (defektnou) kultúrou!!! Historicky bol islam ako viera v Boha z(de)formovaný (korán možno prepisovaný/upravený ako pravdepodobne aj biblia) rovnako ako kresťanstvo („komunistické“ učenie JK) prostredníctvom rôznych vykladačov, sociálnych inžinierov, odnoží, alebo rôznych religióznych „korporácií“ s monopolom na „pravdu“!!! Najväčší rozdieľ medzi kresťanstvom a islamom (dnes) je v tom, že veriaci (pravoverný) moslim berie svoju vieru (ideológiu/náboženstvo – nazvite/vylože si to /liberálne/, ako chcete) a jej dogmy kapánek vážnejšie než dnešní „kresťania“!!! Islam tiež neprešiel postupnou liberalizáciou (odzbrojením), respektíve ekumenizáciou tak ako kresťanstvo a preto je viac konzervatívnejší/fundamentálny/ortodoxný/tvrde lipnúci na tradíciách/naboženských textoch a dogmách, než dnešne kresťanstvo!!! Je to dobré alebo zlé???!!! No pre nás „západniarov“ a našu (zvrátenú/dekadentnú) liberálnu kultúru to rozhodne nie je dobré, a ešte k tomu, keď tu v eu máme tú najhoršiu moslimskú cházku!!!

    • Ciciak – nomen omen? Čítaj: Sedm mýtů o islámu
     Autor: Timothy R. Furnish | Publikováno: 27.7.2006 | Rubrika: Islám
     Ilustrace
     Za prvé, není pravda, že islám je světově nejrychleji rostoucím náboženstvím.
     (Mormoni a scientologové to také tvrdí, ale málo lidí mimo Salt Lake a Hollywood tomu věří.) Jak ve své práci ukázal Philip Jenkins z Penn State University, křesťanství, obzvláště pentecostalismus (letniční hnutí, pozn. redakce), je světově nejrychleji rostoucí vírou. V současné době žijí dvě miliardy křesťanů a 1,3 miliardy muslimů (z celkové světové populace šesti miliard lidí), a v 21. století si křesťanství udrží vedení díky explozivnímu růstu v subsaharské Africe a Číně.

     Za druhé, bez ohledu na to, co při několika příležitostech prohlásil i prezident Bush, není islám pouze náboženstvím míru.
     Ano, v Koránu jsou verše vyjadřující toleranci: súra 2:256 říká: “Nebudiž žádného donucování v náboženství!”, súra 25:65 a dále říká, že Aláh bude milosrdný k těm, kteří se budou kát a konat dobro, a súra 4:19 dává muslimům povinnost finančně zajistit své manželky a exmanželky. Ale verše jako tyto jsou pravděpodobně převáženy jinými: súra 8:12 a 38:3 vyzývají ke stínání nevěřících, súra 4:34 umožňuje bití žen a ve verších 74 a 94 slibuje velkou odměnu těm, kteří zemřou v boji za Aláha, súra 5:51 říká “Vy, kteří věříte! Neberte si židy a křesťany jako přátele…”. Samozřejmě i v Bibli jsou násilné pasáže – nebo přinejmenším v hebrejských spisech a Starém zákoně (Jozue a David byli vojenskými, stejně jako náboženskými vůdci). Ale to nikdo nepopírá tak, jak mnozí – muslimové i nemuslimové – popírají tyto násilné a často misogynní pasáže Koránu. Proti těmto veršům může být proneseno mnoho argumentů (musejí být uvedeny ve správném kontextu, jsou aplikovatelné pouze v určitých časech, jsou metaforické atd.), ale nikdo nemůže říct, že neexistují. Někdo, kdo pouze opakuje, že “Korán učí míru”, ho evidentně dostatečně nečetl. Bezpochyby dnes většina muslimů nečte tyto pasáže jako návod. Ale stejně jako někteří křesťané berou doslova například Ježíšův příkaz k zacházení s jedovatými hady (Lukáš 10:19), stejně tak někteří muslimové berou příkaz ke stínání nevěřících. A tento způsob výkladu je pro ty druhé dosti škodlivý.

     Třetí v přehlídce desinformací je tvrzení, že džihád neznamená svatou válku.
     Tato lež se často objevuje v učebnicích a v médiích, kde politicky korektní neúnavně opakují, že džihád ve skutečnosti znamená pouze “snahu o to, být dobrým muslimem”. To je napůl pravda. Ale v ranné historii islámu džihád znamenal boj proti nevěřícím za účelem rozšíření území pod vládou islámu. Al-Buchárí, který žil v devátém století a byl nejuznávanějším sběratelem Mohamedových výroků, mnohokrát džihád zmiňuje ve smyslu “svaté války”. Džihád jako muslimská zbožnost je převážně záležitostí súfistů, islámských mystiků, a dnes představuje menšinový pohled. Ještě více, muslimská historie je plná vůdců vyhlašujících džihád svým nepřátelům – i umírněné Otomanské impérium vyhlásilo džihád Francouzům, Britům a Rusům v první světové válce.

     Čtvrtým je nehorázná lež, že se islám z Arábie šířil mírumilovně.
     Jako kdyby Mohamedovi stoupenci chodili od domu k domu, zvonili na zvonky, a rozdávali brožurky. Od poloviny sedmého století muslimové vojensky dobývali území a pod tlakem nutili dobité ke konverzi (ano, křesťanská království dělala to samé, ale to nikdo nepopírá!). Muslimské arabské armády zničily celé Perské impérium (moderní Írán), a nahradily jeho původní zoroastriánské náboženství. Ve zhruba stejném čase napadly přežívající křesťanské Římské (Byzantské) impérium a během několika desetiletí zabraly polovinu jeho území. V roce 732 dorazila muslimská armáda z Maroka do Francie. V roce 750 vládli muslimové území od iberského poloostrova k Indii. A muslimské armády zůstaly v ofenzívě po celé další tisíciletí, s pouhými dvěma výjimkami: “rekonkvistou” v Ibérii a křížovými výpravami.

     Pátým únavným mýtem je, že evropští katoličtí křižáci začali válku s islámem.
     A že po osm století muslimové trpěli jejich strašlivými nespravedlnostmi. Ve skutečnosti byly křížové výpravy (1095-1291) jednoduše prvním obdobím, kdy evropští křesťané dokázali přenést boje na území nepřítele. A kromě toho: proč jsou křížové výpravy stále používány jako klacek, kterým je možné bít Západ – vzpomínáte si na sžíravé útoky na prezidenta Bushe, nedlouho po útoku na New York, kdy se odkázal na “křížovou výpravu” proti terorismu? Neustálé jmenování Američanů “křižáky” Usámou bin Ládinem je tak dokonalým spojením historické negramotnosti s bystrým psychologickým vhledem do sebenenávisti nepřítele.

     Další pohádkou o islámu je, že chudoba vytváří teroristy.
     Tento otřelý mýtus říká více o světovém pohledu jeho amerických stoupenců, než o zástupech islámistů. Většina z newyorských a londýnských teroristů měla univerzitní vzdělání a pocházela přinejmenším ze střední třídy. To samé platí o palestinských sebevražedných útočnících, a pravděpodobně i těch iráckých. Naivní Američané berou svůj domácí pohled na chudobu a kriminalitu – že první způsobuje druhé – a aplikují ho v kontextu, kde nesedí. V souvislosti s americkým a londýnským útokem prohlásil britský expert na terorismus, že „se nezdá, že by socioekonomické pozadí hrálo nějakou roli.” Chudoba může být nutnou, ale těžko postačující, příčinou islámského terorismu.

     A konečně se dostáváme k politicky korektní lži číslo sedm, kterou nedávno zopakoval i britský premiér Tony Blair: že islám byl teroristy “unesen”.
     Z tohoto pohledu bin Ladin, íránští ajatoláhové, bývalí tálibánští vládci Afghánistánu, saudové se svým Wahabismem (puritánská odnož sunitského islámu) – překrucují “umírněné” náboženství ke svým vlastním účelům. Skupina tvrdící “islám = mír” charakterizuje islám jako mírumilovný. Usáma bin Ládin ho charakterizuje jako džihád. Ačkoliv oba pohledy lze podpořit citací veršů Koránu a hadísů, mnoho z nich podporuje bin Ládina a jemu podobné. Navíc je historie islámu plná učenců, z nichž moderní islámisté čerpají. Nejznámějším je Ibn Taymiyah, který 700 let před Georgem Bushem řekl “buďto jste s námi, nebo jste proti nám” a rozdělil svět na oblast války a islámu. Jediný dobrý vládce je muslimský vládce, ujišťuje Ibn Taymiyah. A tím myslel takového, který prosazuje šaríu, neboli islámské právo. Většina muslimů nesouhlasí, ale někteří ano (a pouhých 10 procent z 1,3 miliardy je 130 miliónů). A nevede k ničemu tvářit se, že bin Ládinové světa lživě “unesli” islám. Protože jejich pohled na náboženství – jakkoliv netolerantní a násilný se může zdát – má základy v islámské teologii a historii.

     Islám je tam, kde bylo křesťanství před třicetiletou válkou (1618-1648), a poté osvícenectví vedlo k rozvodu náboženství a státu, a tudíž odstranilo (víceméně) hrozbu nábožensky založených válek. Jako monoteista se spolu s muslimy modlím, aby umírněné proudy uvnitř islámu zvítězily nad těmi fundamentalističtějšími a jejich civilizace je následovala. A abychom my na západě k tomuto vítězství pomohli, musíme otevřít své oči před hrubějšími aspekty islámu a islámské historie. Cokoliv jiného je jednoduchý – a nebezpečný – sebeklam.

     vyšlo v: History News Network

     Timothy R. Furnish, PhD., autor je historik islámu

     A najdeš rozdiel medzi Koránom a Bibliou – ak to dokážeš pochopiťť!

     • Na začiatok, never všetkému, čo čítaš a hlavne západnej literatúre!!! To píšem len ako dobrú radu!!! Ja nepotrebujem čítať nejaké majnstrímové subjektívne výklady niekoho!!! Ja som si s info-wars už prešiel a mne nemusíš vysvetľovať, čo to je islam!!! Lepšie je asi predsa len chytiť do ruky Korán a Nový zákon/evanieliá a porovnať, čo má bližšie k Bohu a či to vlastne nie je vcelku podobné!!! Podľa mňa ani jedno ani druhé nemá so skutočným Bohom nič spoločné, ale predsa by som povedal, že koránický islam (pôvodný, historicky nez/de/formovaný) má ku skutočnému Bohu zo všetkých náboženstiev asi najbližšie!!! Alebo si môžeme porovnať, že ktorá strana sa viac svojimi činmi približuje k Božiemu zámeru, respektíve kto viac/lepšie/zodpovednejši nasleduje písmo sväté, alebo kto sa viac len hraje na veriaceho!!! Ja sa tu fakt nechcem zastávať islamu!!! Pravdepodobne si nepochopil môj komentár!!! Historicky z(de)formovaný islam má nepopierateľné rozpínavé tendencie, to ani nepopieram, rovnako ako kresťanstvo v minulosti a aj dnes (možno na to používa trochu mäkkšie prostriedky, ale to je vec názoru), tak neviem, načo ma tu zaťažuješ nejakým klasickým čierno-bielym „info-wars rozdeľuj a panuj“ článkom!!! Islam je proste náboženstvo/ideológia/cesta (filozofia) života a naopak dnešné kresťanstvo je už len v podstate takým zotrvačným fetišom (v štýle new age), kedže väčšina západných „kresťanov“ (kde sa vraj hrdo hlásime aj my) už beztak dnes nežije podľa učenia JK, ktoré nahradilo zlatým teľaťom/konzumom/hedonizmom/bezbrehým liberalizmom…!!! Podstatné je uvedomiť si, že biblia je vlastne vytvorený globalizačný projekt globálnych vládcov (na ktorom je vybudovaná celá západná civilizácia a jej kultúra), slúžiaci k ovládnutiu celého sveta v mene jedného pseudo-boha!!! To je vidieť hlavne dnes už v plnej nahote v posledných desaťročiach na globalizácii, ktorá je vykonávaná práve západnou/atlantickou „kresťanskou“ civilizáciou na čele so svetovým šerifom ussa!!! O tom, ako ussa/issrael/saudi (suniti, fanatickí wahábiti) využívajú islamský „terorizmus“ k dosahovaniu svojich zištných cieľov (čo je vlastne katalizátor ku scenáru „svetového kalifátu“, ku ktorému ussa prispieva svojim „riadeným chaosom“ a pokusom preformátovať arabský svet), snáď ani nemá zmysel písať!!! Snáď som sa vyjadril dobre a jasne, pretože je ťažko sa baviť s niekým, kto nemá potrebné vedomosti a je len dogmatickým „kresťanom“ bez vlastnej hlavy, alebo hltačom info-wars (majnstrímu-alternatívy)!!! Koránický islam (pôvodný, historicky nez/de/formovaný) alebo korán bol takisto nainfikovanými rôznymi defektnými/rozpínavými informáciami/dogmami (rovnako ako kresťanstvo a biblia, kde sa niečo odobralo, niečo sa pridalo…) cez rôznych vykladačov, prepisovačov, klany, religiózne korporácie na „pravdu“, aby sa dal globálnymi zákulisnými hráčmi lepšie riadiť a kontrolovať, pretože bol hrozbou pre biblický koncept globalizácie, kedže pokladá úžeru za Boží hriech, neuznáva židov ako vyvolencov a odmieta davo-elitárnu (otrockú) ideológiu!!! Si musíš uvedomiť, že globálny prediktor ho tiež pôvodne chcel využiť ako nástroj na zničenie buržoázne liberálnej ideológie (kapitalizmus z dôvodu neodvratnej biosférnej/ekologickej katastrofy) po marxizme a národnom socializme!!! Ale dnes, kedže v Európe stále drieme latentný nacionalizmus/nacizmus je možný scenár tzv. „Svetového kalifátu“, to jest plán za účelom rozpútania vojny medzi západnou a islamskou civilizáciou, kde má byť koránický islam zničený, respektíve zdiskreditovaný (ako nacionalizmus/nacizmus po ww2), pretože ako som už povedal, je hrozbou pre biblický projekt globalizácie globálneho prediktora!!! Lepšia alternatíva pre nás by bola tá, keby sa všetko moslimské obyvateľstvo z eu proste nasilu vysťahovalo von do svojich pôvodných krajín a zároveň by sa Európa vyhla vojne s islamskou civilizáciou, s ktorou sa chladnokrvne počíta, ako som už spomenul!!! V európskych štátoch sa ale potom musíme vyhnúť tomu, aby sa režim nezvrhnul v totalitu, ktorú ľudia príjmu v tej dobe ako „najlepšiu“ možnú variantu!!!

  • veď práve „Hlavne skutoční pravičáci by sa nemali do toho montovať, kedže oni tvrde broja proti zásahom do “slobdného” kapitalistického trhu“…akurát že tí istí ľudia, ktorí v duchu slobody určujú kóšer oblečenie a pohlavie pre vstup do aqua parku (čo aj iba ako jednorázovú akciu), na druhej strane prikazujú majiteľom penziónov koho ubytovať, majiteľom cukrární komu a akú tortu piecť, atď…takže keď sloboda tak sloboda, ale to už akosi nefunguje.

   • Však ale je to jeho súkromné kúpalisko, kde si podnikateľ môže podnikať ako chce a urobil to kvôli zisku, nie???!!! Aspoň ja to tak chápem!!! Prečo by som mal vo svojom podniku obsluhovať buzerantov, keď je to proti mojej životnej filozofii???!!! Aj môj názor by mal byť akceptovaný v údajne „pluralitnej a slobodnej“ spoločnosti!!! Vidíte aká je tá západná kultúra/ideológia celá absurdná???!!! A hlavne tá ničím neohraničená utopistická fašistická ideológia liberalizmu, na ktorú sa proste nešahá, lebo beda!!! Však táto západná kultúra, ona sama, respektíve jej hodnoty si nejak odporujú samy navzájom!!!

    • Však práve!!! Na jednej strane sa hlása absolútna sloboda a na druhej strane absolútny liberalizmus!!! To je ale predsa utópia!!! Takže keď si to zoberiem k srdcu a som homo-fóbny (a zákonite fašista) ale zároveň vyznávač absolútnej slobody, tak keď odmietnem obslúžiť ako majiteľ bufetu dvoch teplých, tak už som porušil tú jednu z dvoch mantier západnej kultúry, na ktoré sa nešahá!!! To znamená, že už som zrazu netolerantný a nedostatočne liberálny, nemoderný, proste stará ortodoxná vykopávka!!! Západná kultúra je celá absurdná a jedine, čo ju ako tak drží pohromade sú nejaké zákony, v podstate ako tie najväčšie zásahy do slobody!!! Ešte väčšie než tie, keď štát zavedie ako ochranu pre svojich domácich podnikateľov nejaké clo a podobne!!! „Skutoční“ pravičáci by mohli zase vyskakovať, že aké nechutné zásahy do slobodného trhu!!! To sa predsa nemôže, lebo korporácie nemôžu bohatnúť!!! To dá predsa rozum, nie???!!!

    • Svetlana Semanová

     Veľmi dobre ste to napísali, súhlasím s Vami

 • Vypůjčím si výborný komentář: „Když jsi v Saúdské Arábii, obleč se tak, abys neurazil cítění muslimů. Máš přece respekt. Když si v Maroku, obleč se tak, abys neurazil cítění muslimů. Máš přece respekt. Když konečně přijdeš domů – obleč se tak, abys neurazil cítění muslimů. Máš přece respekt!“ …Čili nadešel čas přejmenovat starou dobrou Anglii na Great Absurdistaan!!

  • Však ale západná kultúra beží na liberálnej a pluralitnej podstate a tam sa predsa každý môže obliekať ako chce, nie???!!! Tiež by mohla zniesť nejaký ten „ďeň islamu“, búrok, ľudového kroja a podobne, nie???!!! Západná vše-požierajúca a vše-ničiaca parazitická kultúra je fakt absurdná!!!

   • Teď si nejsem jistý, jestli to myslíte vážně nebo ironicky… Budiž – tam se přece může každý oblékat jak chce, právě proto je nepřípustné, aby muslimové vnucovali svůj „dress code“ hostitelské zemi, a to ani lokálně. Jinak s vaším vnímáním západní kultury si vyhledejte význam pojmu „oikofobie“. Jste jasný případ této nebezpečné nemoci – a nemyslím to jako urážku, ale fakt. Co se týče samotného islámu, zřejmě vám uniklo, že se jedná o krutou, barbarskou středověkou ideologii, která je nebezpečná a zhoubná nejen svým vyznavačům, ale samozřejmě především okolí. Kam vede shovívavost západní kultury k islámu, dnes vidíme v řadě západoevropských zemí. Už jen to, že se v každé hostitelské zemi najde skupina muslimů, kteří si dovolí otevřeně lobbovat za uznání otřesného, téměř pravěkého tzv. „práva šaríja“, je neuvěřitelnou drzostí (např. sharia4czechia.com). Zneužívání svobod a tolerance hostitelských zemí muslimy dnes překračuje veškeré únosné meze, proto nesmírně oceňuji a vítám razantní nárůst protiislámských aktivit a hnutí, konkrétně v Čechách (Facebook: Islám v české republice nechceme, IVČRN…, Blok proti islámu, Stop islam atd.). Jak se chová muslimská komunita na teplicku zde víme všichni, naštěstí už se to cíleně řeší. Jde o výtržnosti, hluk, extrémní znečišťování parků a ulic odpadky, které odhazují kamkoliv jim vypadnou z ruky a další bezohledné, otřesné neandrtálské chování. Takové zničující tlupy muslimů tu mohou směle konkurovat i cigánským tlupám (zejména v getech), o jejichž působení snad není třeba referovat.

 • A čo na to madame Sabatova?

 • Tak toto nemá chybu.

 • Když jsi doma chovejte se jako člověk, muslim jdoucí kolem se snad nebude chovat jako prase. Mi

Pridaj komentár