Vraj máme imigrantov pod kontrolou. Blbý vtip

V diskusii na našich stránkach sa objavilo video, ktoré nahral Jiří Jiskra na základe dokumentov nájdených pri utečeneckom tábore v Česku. Otázky, ktoré vznikajú na základe nálezu sú doslova šokujúce a dokazujú, že nič z ukľudňujúcich slov vládnych predstaviteľov neplatí.

Dovedené do dôsledkov, jedna z najväčších vymožeností Únie, voľný prestup hraníc, sa ignorovaním ostrahy hraníc na kraji Schengenu, benevolenciou krajín vo vzťahu k imigrantom, ich okamžitá NEdeportácia v prípade porušenia predpisov a zákonov, stáva doslova časovanou bombou.

Len pre ilustráciu – ak je situácia taká zlá ako opisuje pán Jiskra, kde máte istotu, že sa medzi nami nepotulujú teroristi, ľudia so zdravotným postihnutím, smrteľnými nákazami, či proste a len jednoducho zločinci a kriminálnici? Istotu síce nikdy nemôžeme mať, ale pamätáme si, čo Slovensko muselo plniť, keď sme chceli do Schengenu vstúpiť. To už pre Grécko a Taliansko neplatí? Maďarsko aspoň stavia plot, ale aj voči tomu ľudskoprávnici protestujú ako zmyslov zbavení. Niekedy má človek chuť nechať na hraniciach v Srbsku vizitky s menami a adresami najviac prefláknutými ochrancami imigrantov vešajúcich plagáty „Welcome!“. Však keď ich tak milujú, určite sa každý z nich rád postará o pár desiatok „vlastných“. Nakoniec, zvlášť pre ženy je toľko krásnych možností sa nechať multikultúrne obohatiť

A teraz už to sľúbené video

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

Jiří Jiskra : https://www.youtube.com/watch?v=Fq0RDf-bsrg

http://medzicas.sk/traja-mladi-imigranti-egyptania-dvaja-vo-veku-17-jeden-16-znasilnili-dobrovolnicku/

3 komentáre

Pridaj komentár