Vyprovokovanie nepokojov malo cieľ – obmedziť slobody

Ak ste verili maske Róberta Fica ako ľudomila a demokrata, dúfam, že toto Vás presvedčí o opaku. Indícií, že nepokoje nevznikli spontánne, ale za spoluorganizácie polície, je viac ako dosť. A zámerom bolo potlačiť naše slobody.

Hrdina zo zásahu

Hrdina zo zásahu

 

Edit 23.6.2015:

Pozrite si tento obrázok, ktorý vznikol počas odmeňovania policajtov za prejavenú statočnosť počas zásahu. Podobnosť odmeneného policajta s človekom podozrivým z provokačnej činnosti je veľká…

 

[sociallocker][/sociallocker]

Bohužiaľ, je to prezentované tak, že časť spoločnosti planie nadšením. Paradoxom je, že často ide práve o tých, ktorí majú v názve slovo sloboda – libera.

Screenshot_2015-06-22-19-07-35

25 komentárov

 • No neviem, ale je dosť indícií, ktoré naznačujú, že vláda využije danú demonštráciu na posilnenie svojej moci a obmedzení práv občanov. Praktiky sú rovnaké všade vo svete. Najlepším príkladom sú USA. Tam sa spraví nejaký poriadny prúser a ľudia sú už tam tak zmagorení, že už sami žiadajú o sprísnenie pravidiel a obmedzení a k tomu ešte aj tlieskajú.

  U nás sú zatiaľ prvé lastovičky – nové pravdidlá na povolenie zhromaždení (široký pojem, ale každý vie voč kráčí) a tresty pre „extrémisticke“ výrazy (ako obesiť vlastizradcov – politici sa asi boja). A to je len začiatok. Nebojte sa, veľvyslanectvá, NO platené zo západu, bratislavská kavárenská jelita a politici už vytrvale pracujú na nových pravidlách „slušného správania“. Len majú jeden problém taká malá demonštrácia im nestačí. Že už tomu tak je, svedčí aj usilovná nadpráca našich tzv. „mienkotvorných“ médií a ich dvorných šašov (viď Hvorecký).

 • Pozrite sa, človek/svet/spoločnosť/sociálny super-systém (štát) sa riadi pomocou týchto šesť priorít!!! * http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie * Tieto prostriedky sa dajú použiť jak na útok, tak na obranu!!! Skúste si z toho niečo zobrať!!! 6. priorita (vojna/revolúcia) = vždy zlyhanie/posledná možnosť!!!

  • Vrelo sa stotožňujem, že vojna(revolúcia) sa rovná vždy zlyhanie! Je to len, ako keď zmeníte vonkajší obal cukríka, no ten cukrík vnútry ostáva rovnaký!! Ľudia sú ovce a potrebujú svojho pastiera – to bolo, je a bude pravda. Dôležité však ostáva, aby ľudia prijímali svojho pastiera s dávkou kritickosti – nik nie je dokonalý – „pastier sa formuje kritikou“ – tzn. ľudia si majú strážiť svojich pastierov a pastier má svoje ovce rešpektovať – zákon akcie a reakcie. Keďže ľudia sú poväčšine apatické ovce, tak to je výhra pre zákulisnú mafiu, ktorá nastrčila svojho pastierika. Človek, ktorý nebojuje za svoju slobodu a práva, nezaslúži si ani jedno ani druhé!!!!! Zodpovednosť za to, ako sa tu dnes máme, nesieme len my sami – my sme zodpovední za každé dobro a zlo v tomto štáte!

 • Zaujímavé, koľko paranoidných jedincov tu konšpiruje a už dopredu vidí, jak tu fico zavádza totalitný štát, pričom (krypto) totalitný štát tu už je!!! Hahahaha!!! Si uvedomte, že fico musí robiť aj nejaké to divadielko pre ľudí a svojich voličov, ktorí sú protifašisticky naladení a hlavne pre tie rôzne zapredané mas-médiá a ngo, aby nemali až taký dôvod ho kritizovať, prípadne iniciovať nejakú akciu!!! Takto zavrú hubu a nemôžu nič!!! fico zase nie je až sprostý a do určitej miery rozumie riadiacim procesom!!! Vy, zdá sa, že nie!!! Takže zas by som nebol až tak paranoidný!!! Druhý krát musí proste vyjsť do ulíc 50 000 normálnych ľudí s vlasmi a tým pádom nedáte ficovi šancu niečo hovoriť, alebo nedajbože proti vám podnikať!!!

 • Už to začína!!! Strach a hnev!!! Najsilnejšie emócie, cez ktoré sa riadi svet!!! Divide et impera!!!

 • presne tak súdruh fico.. konečne ste pomenovali vládnu garnitúrtu proti ktorej národ už raz musí zakročiť… pracujúci národ , ktorý vás ,živí má všetky práva ….ste odpad a stoka ako aj všetci pred vami…. vyžierate pracujúci ľud .. parazitujte ba chudobe ……
  .

  • Presne, len ten úbohý ľud za nič nemôže!!! Hahahaha!!! Ako sa píše v koráne: „Vinu nesie ten, čo sa nechá zotročovať a nie ten, čo zotročuje“!!! Ale to vám pán Poláček nenapíše!!!

 • Prosím posúďte a šírte ďalej:

 • vie, že za tie zlodejstvá mu hrozí tvrdá basa hneď po skončení vládnutia….tak sa ide posrať a robí čo môže, aby si nepresral gate úplne….ale mýli sa! – nepodarí sa mu to!!!

 • to ako fico so svojim kumpanom chcu zakazat statom platenych provokaterov ?!

 • presne tak chlapi a dámy, vláda pevnej ruky, lebo 10.000 demonštrujúcich už naberá rozmer masovej nespokojnosti, pomaly ale iste majú ohrozené rite

 • sakra kašlete na vládu všichni se seberte a jděte těm hajzlům ustřelit hlavy pak to nebude vražda ale převrat což je nejen legální ale všichni na to čekají

 • To je programové! Každý zrelý ekonóm vie že súčasný vývoj v ekonomike povedie s sociálnym nepokojom. Veľmi sa bude vláde a oligarchom hodiť stanné právo.

  • presne toto bol cieľ nepokojov iniciovaných policajnými provokatérmi. Fico s Kaliňákom to naplánovali, pripravili, zrealizovali a teraz sa to snažia použiť ako zámienku na zavádzanie policajného štátu a potlačovanie opozície.

 • tohto sa bojim najviac, je to standardny postup ktory vedie k „vlade pevnej ruky“

Pridaj komentár