Výsledok rakúskych volieb ukazuje, ako prísť o vlastnú krajinu

V krátkej dobe sme sa presvedčili o „výhodách“ demografickej invázie. Po voľbách v Londýne, kde vyhral potomok prisťahovalcov, je Rakúsko ďalším príkladom ako tento proces prebieha. Úplne legálne, podľa európskych hodnôt.

Citujem z Internetu:

Rakúske voľby sú dôkazom, ako sa „demokraticky“ stať cudzincom vo svojej vlastnej krajine. Pred pár desiatkami rokov sa to stalo Srbom v Kosove a „humanitárne“ bombardovanie definitívne potvrdilo ich osud a vyhnalo ich z Kosova.Tentoraz vyhrala „demokratická“ väčšina v Rakúsku.

Voľby údajne rozhodlo cca 25000 hlasov. Len v roku 2015 priznalo Rakúsko azyl cca 90.000 tisícom cudzincom. Vo Viedni, dnes už tvoria „vojnoví“ azylanti a ich priami potomkovia väčšinu. Bola to Viedeň, kde bol národný kandidát drvivo porazený o pár stoviek tisíc hlasov.

Kosovo, Londýn a nakoniec Rakúsko dokazujú, že je možné okupovať krajinu a dobyť ju bez boja, „nenásilne a demokraticky“ iba za 2-3 generácie, teda ak máte tých správnych priateľov v Bruseli alebo USA.

Komentár

Treba dodať, že už počas nedele sa objavili správy o manipulácii. Podľa portálu ORF , sa na stránkach rakúskeho Ministerstva vnútra ešte pred zrátavaním korešpondenčných hlasov objavila ikonografia označujúca Hofera za porazeného. Ministerstvo tvrdí, že išlo o testovaciu prevádzku a graf unikol omylom

rakuske volby

V každom prípade je víťazstvo Van der Bellena tak tesné a nálada v spoločnosti tak zdramatizovaná, že pokračovanie v doterajšej politike vlády a neobmedzeného prijímania migrantov spoločnosť úplne rozdelí. Nový prezident by si mal dať skutočne záležať na realizme a oslobodiť sa od ideologických pohľadov na svet. Obávam sa, že toho nebude schopný a rakúska spoločnosť sa ešte viac zradikalizuje. Výsledok nakoniec nepoteší nikoho

23 komentárov

 • Inak trochu som sa nechal inšpirovať komentárom z Pravdy. Takýto výsledok volieb 50/50 je ideálny pre občiansku vojnu. Ak sa tento vzorec bude ťahať po celej Európe, tak by som určite zainvstoval kapitál do zbrojárskych podnikov. Toto je pre nich ešte lepší výsledok ako keby vyhral jeden, či druhý 75/25. Stvím sa, že agresívna multi-kulti propaganda sa skončí a nastane iba taká aby sa udržiavala rovnováha, určite na čas ubudne aj radikálnych útokov a nastane ticho pred búrkou.

 • Takže Hillary asi ide vyhrať. Ono je to aj logické. Mediálny obraz je taký, ako keby prezidentom bol Trump, Hillary je tam, aj nie je tam a Obama je len do počtu ako nejaký úradník.

 • …dnes sa da povedat, ze Vieden, tak ako bola oslobodena od musulmantov, tak im (musulmantom) znova padla do narucia a to uplne bez boja.

 • Euroskeptikov pribuda geometrickou radou a neda sa to zastavit ani zastrasovanim ani vydieranim ani vyhrazkami bude asi vojna ale dobrovolne im nasu europu nestrcime do pazeraka miluju nas natolko ze sa nam nastahuju do nasich domov budu obstastnovat nase zeny a s laskou nas popravia a budu v euforii ze si plnia sny ale uz tychto psychopatickych demokratickych ober svinstiev mene kapitalu bolo tak akurat nie sme uplni idioti aby nas ocarila vidina smrti a teroru v mene slnecne vojny inak uz svetovej len to este kazdemu nedoslo napr.slovaci sedia doma a citaju akurat idiotske bulvary kto koho priesil ale necitia hrozbu ani ked je na druhom chodniku

 • Rakusania maju pud sebazachovy ale vrchni manipulatori moc a peniaze takze vysledok volieb mierne poopravili podla svojich potrieb je to hnus ale spravodlivost zvitazi aj ked si to mocni nezelaju

 • Pud sebazachovy rakusania maju ale manipulatori maju moc a peniaze

 • Aj keby Hofer tesne vyhral, ako prezident nič zásadné nezmení. Ak by rozpustil vládu a vyhlásil nové voľby, v súčasnej rozpoltenej spoločnosti skončia patovou situáciou.
  Progres je však zrejmý a zaujímavé je aj rozloženie výsledkov volieb podľa regiónov. S výnimkou zopár regiónov (veľkých miest) všade tesne zvíťazil Hofer.

  Rakúšania asi potrebujú len trochu viacej času, aby sa politická vôľa zmenila jednoznačnejšie. A Bellen to pravdepodobne urýchli.

 • čo sa týka tých 900 000 tisíc hlasov, ktoré volili poštou nebol by problém keby to prebiehalo ako na Slovensku. U nás sa občan zaregistruje na ministerstve, avšak vyplnené hlasovacie lístky idú na obec/mesto kde ma daný občan trvalý pobyt a v deň volieb sa po rozbalení obálky tá hlasovacia obálka hodí do urny a už nikto nezistí ako hlasoval.
  Avšak keď tam sa tie lístky preratávali osobitne, tak sa tomu nemôžme čudovať. Ale urobiť to takto lajdácky ako v Rakúsku? Už keď to rátali osobitne nech zverejnia výsledky ako títo ľudia hlasovali. Podvod jak Európa!

 • TIP !!! K rakúskym voľbám. ŠKANDÁL!!! Harald Vilimski europoslanec za stranu FPOE, ktorej kandidát na prezidenta bol Norbert Hofer, zverejnil škandálnu správu, že účasť na voľbách v jednom okrsku bola 146,9 %!!! Samozrejme, že tu „vyhral“ van den Bellen. https://www.facebook.com/Vilimsky.Harald alebo KronenZeitung: http://www.krone.at/Oesterreich/146.9_Prozent_Wahlbeteiligung_in_WaidhofenYbbs-Ministeriumspanne-Story-511598 Aj v Linzi bola účasť voličov vyše 500 %!!!!!!!!! Jasné, že van den Bellen – víťaz!!! http://www.monatliche.at/sondersprengel-in-linz-598-wahlbeteiligung/ Toto je EU-demokracia!!! ZVEREJNIŤ a ŠÍRIŤ ďalej!!!

 • Pingback: Výsledok rakúskych volieb ukazuje, ako prísť o vlastnú krajinu | cozivotdal

 • Rakúšanov nie je dôvod ľutovať. Čo si zvolili, to majú. Nepotrvá dlho a prídu o svoje naivné hlavy. Alebo sa zopakuje scenár z 30. rokov minulého storočia.

 • Autor spája priznanie azilu so vznikom voličského práva v prezidentských voľbách čo nie je pravda. Právo voliť v prezidentských voľbách vzniká okrem iného aj až priznaním občianstva v krajine voľby prezidenta. Netreba si to mýliť s regionálnymi voľbami, kde je obvykle právo voliť spojené s určitou uzákonenou formou pobytu v danom regióne, ale nie so štátnym občianstvom.

  • no ano, ale aj tam uz maju dlhorocnych obcanov cize rakusanov s menami ako Achmed, Kemal a podobne
   Vieden je cela multikulti dokonca zacina byt zakazane hovorit o bitke pri Viedni lebo ich to uraza
   u nich imigracia nie je vecou poslednych dvoch rokov ale v podstate od vojny
   a dosledky toho žnu

   • To nepopieram. Neviem odkiaľ bol prebratý ten odstavec „Prebraté z internetu“, ale obsah toho odstavca dáva do vzájomnej súvislosti hlavne terajšiu nezvládnutú migračnú vlnu, čo je minulý a tento rok s dopadom na výsledky prezidentských volieb. Veď je tam priamo písane o tých 90 000 priznaných azyloch za minulý rok a dané do vzájomnej súvislosti s terajšími voľbami. V tom odstavci nie je nič zmienené o zlej prisťahovaleckej politike v Rakúsko za posledných 40 rokov. Preto to je podľa mňa osobne trochu zavádzajúce.

 • Aké právomoci má rakúsky prezident? Je to iba reprezentačná figúrka ako slovenský prezident, alebo má aj nejaké významnejšie právomoci? A kedy tam budú parlamentné voľby?

 • Rakusko, ta pokludna krajina s dobrou zivotnou urovnou, ma prave za sebou dobu kludu a pokoja.

  uvidime, co dalej, no moja prognoza je, ze Rakusko uz davno nie je nezavisle a bude to len horsie.

 • Pracujem vo Viedni. Az na jednu nemku a este jednu slovenku (okrem mna) su moje kolegyne rakusanky s vyssim vzdelanim. Ked poculi kto vyhral, prepukli v jasot…Co dodat? Karma ?

  • Vieme, ako volila Vieden. Okrem zien a vysokoskolakov, Bellena volili aj tisicky migrantov

   • chcel si povedat migrantov z predoslych vln … (podobne ako v Bruseli a Abdeslan boli deti imigrantskych rodicov )
    pre nich imigracia nie je vecou poslednych dvoch rokov ale fandia multikulti troska dlhsie ako my 🙂
    a vysledky sa dostavili …. 🙁

 • Nie neboli to azylanti, ani imigranti co do rakuska prisli pred rokmi, kdo rozhodol. Rozhodli ako vzdy ti co sa zriekli na rozhodovani. Teda nepozerajte na tych 25 tisic, ale na tie statisice co neprisli k volbam. Tam je problem europy. A ten rozhodne.

  • To nie je podstatne, statisticky je aj u nevolicov rovnake rozdelenie preferencií, ako v ostatnej spolocnosti. Ak povazujeme prieskumy verejnej mienky s tisckou zucastnenych za smerodatne, tym skor by sme mali akceptovat „prieskum“ verejnej mienky so styrmi milionmi ludi…

   • stou statistickou nesuhlasim. To ze sa ich hlasy prerozdeluju podla tych co odvolili nemá nic spolocne s tym comu oni skutocne veria.
    Ak si odmyslime to male percento co aj chceli volit ale nieco dolezite im znemožnilo, tak většina z nich budu znechutenych politikou, a zaroven nemajucich doveru v ziadnu zo stran ktore sa pokusali získat ich hlasy.
    Osobne poznam ludi co volit nechodia, ale ani jeden z nich by nevolil ziadnu zo stran co vladli. Teda moja statistika hovori nieco uplne ine ako ta oficialna „prax“.

 • Chazarská mafia úradovala.
  Presny scenar, ako so Skotskom.
  EÚ vie veľmi dobre prečo voliť poštou a ako.
  V USA majú výborné skúsenosti s manipuláciou s voľbami, napr. Busch………………………………….

Pridaj komentár