Význam protestu v Bratislave

Napriek tomu, že mnohí ľudia nevidia žiaden zmysel v radikalizácii spoločnosti, zdá sa, že predsa len to nejaký dopad má. Róbert Fico na stránke sociálnej siete zverejnil nasledovný odkaz, ktorým ukázal, že veľmi pozorne sleduje nálady obyvateľstva.

Samozrejme, nikde nie je spomenuté, že je to jeho pevné a nemenné presvedčenie. Jeho snaha byť s Bruselom zadobre a hlavne mať prístup k európskym peniazom je skrátka limitom, ktorý nikdy nepreskočí.

[sociallocker][/sociallocker]

Ale z uvedeného sa dá usúdiť, že sa bude snažiť maximálne manévrovať aspoň do volieb. Po nich mu už bude jedno, či sa ľudia budú proti imigrantom búriť alebo nie.

 

Fico-kvoty

9 komentárov

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Význam protestu v Bratislave

 • sorry, no Ficovy neverim ani nos medzy jeho ocami…

  ked na to pride, bude hlasovat, ci za imigrantov, alebo TTIP a dalsie proamericke degenerovane nezmysli…

  a ak nie on, tak niekto z jeho bandy – SMER, urcite…

  tak o com to toci chlapik…

 • O tom ako kto bude hlasovať v europarlamente diktuje SMERákom socialistická internacionála, čiže frakcia európskych socialistov, ktorej je SMER členom.
  Fico sa im nikdy v histórii nevzoprel, jeho europoslanci vždy hlasovali tak, ako zvyšok frakcie. Ficov FB status je tak iba čistým populizmom a ďalšou predvolebnou lžou.

 • Pane autore, se zdejším článkem naprostý souhlas, máte to tam stejné jako u nás. Občas sem „zabloudím“, když vidím informace k ožehavým tématům. Ale dnes jsem poslouchala i – Informačná vojna 28.05.2015 Imigrácia – pořad, na jehož odkaz jsem natrefila na jedné diskuzi. Věřte, že už dlouho mi nebylo tak fajn na duši, jako při tomto poslechu, byť mi „ukradl“ spoustu času. Nevím, neznám tamního „pana domácího“, to si budu muset dohledat, ale díky Vám oběma, protože ty naše národy potřebují osvětu „jak koza drbání“ chicht. Díky i za trpělivost při odpovědích, Totéž ke zdejším článkům / informacím. Byť už mě tu „potkalo zklamání“, neb jsem do rubriky O nás napsala 26.5. dotaz, na který jsem potřebovala dost rychlou odpověď. Taky se snažím o osvětu, jen v diskuzích, a chtěla jsem tuto informaci rychle leckde „vylepit“.

  Nevím, nejspíš znáte tyto 2 odkazy, ale co když ne (je k bruselské iniciaci počátků toho současného exodu) –
  Z r.2010 – Jak zabít civilizaci – http://jdem.cz/bsfbx6
  Z r. 2000 – Imigrace v Evropské unii: problém, nebo řešení? – http://jdem.cz/bsfcm3

  Čert aby vymetl pokryteckou alibistickou Politickou korektnost z té naší nebohé planety..

Pridaj komentár